Portföy İşlem Hızı
10

1986 doğumluyum. Evli ve bir kız çocuğu babasıyım. Eğitimim sonrası iş hayatıma gayrimenkul sektöründe başlangıç yaptım.

2010 yılında gayrimenkul sektörünün lideri olan ve 1906 yılından bu yana dünyada adını duyuran Coldwell Banker Gayrimenkul bünyesine katılarak kariyer basamaklarımda hızla ilerdim.

2014 yılında almış olduğum karar ile Ticari Gayrimenkul dalında çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Göstermiş olduğum performanslar sonrası birçok ödül alarak; çalışmalarımın altına imzamı atmış bulunmaktayım.

Başarılarım;

‘Coldwell Banker’ 2013 Yılında En Fazla Referral ve Co – Operation Yapan Danışman

‘Coldwell Banker’ 2013 Yılında Türkiye’de En Fazla İşlem Yapan Coldwell Banker Profesyoneli

‘Coldwell Banker’ 2013 Yılında Türkiye’de En Yüksek Ciro Kazanan Danışman

‘Coldwell Banker’ 2014 Yılında Türkiye’de En Fazla Referral ve Co – Operation Yapan Danışman

‘Coldwell Banker’ 2015 Yılı İstanbul Avrupa Yakası Commercial Kategorisinde En Fazla Ciro Yapan 1. Danışman

‘Coldwell Banker’ 2015 Yılı Türkiye Geneli Commercial Kategorisinde En Fazla Ciro Yapan 4. Danışman

‘Coldwell Banker’ 2016 Yılı 1. Çeyrek Commercial Kategorisinde En Fazla Ciro Yapan 2. Profesyonel

‘Coldwell Banker’ 2016 Yılı 1. Çeyrek Residantial+Commercial Kategoride En Fazla Ciro Yapan 3. Danışman

‘Coldwell Banker’ 2017 Yılı International President's Premier Club Ödülü

‘Coldwell Banker’ 2018 Yılı Mayıs Ayı Türkiye’de Residendial + Commercial Kategorisinde En Fazla Ciro Yapan 1. Profesyonel

Uzmanlık Bölgelerim:

İstanbul Avrupa Yakası; Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Ömerli, Akpınar Sanayi Bölgesi, Beylikdüzü OSB, Akçaburgaz, Deliklikaya san.

İlgi konum: Lojistik Depo ve Fabrika

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

TİCARİ GAYRİMENKUL , ENDÜSTRİYEL GAYRİMENKUL

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Akçaburgaz Deliklikaya Ömerli Beylikdüzü OSB Cihangir

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • ALERON - 22/07/2020

  Sn. Onur Kolukısa Çözüm bulmaya yönelik yaklaşımı etkileyici ayrıca güvenilir ve dürüst olduğuna inanıyorum. Yaptığı işin altına imzasını atabilen işini ciddiye alan arkadaşımız Onur bey'e iş hayatında başarılarının devamını diler, Saygılarımı iletirim

 • AUSHRA - 22/07/2020

  Firmamızın tüm taleplerini kısa sürede çözüme ulaştıran emlak danışmanımız ONUR KOLUKISA'ya teşekkür eder, çalışmak isteyen tüm firmalara tavsiye eder, gönül rahatlığı ile kendileriyle çalışmayı öneriyoruz.

 • HÜR KİMYA - 22/07/2020

  Hadımköy Ömerlide bulunan fabrika binamızın kiralanması için gösterdiği performans ve düzenli çalışmalarından dolayı gayrimekul danışmanımız ONUR KOLUKISA' ya teşekkür eder, yeni projelerimizde de çalışmaktan memnuniyet duyacağımızı belirterek başarılarının devamını dileriz

 • CEMSUN - 22/07/2020

  Fabrika binalarımızın kiralanmasında çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşım ile hızlı bir şekilde sonuçlandıran gayrimenkul danışmanımız ONUR KOLUKISA'ya teşekkür eder mesleki hayatında başarılar diler çalışmak isteyen tüm şirketlere tavsiye ederiz.

 • 4K Lojistik - 22/07/2020

  Sn Yekili, Şirketimizin Hadımköy Kıraç mevkiinde bulunan gayrimenkul ile ilgili işlemlerimizi yürüten ve bu süreçte firmamız ile itinalı bir şekilde ilgilenen Sn. Onur Kolukısa'ya teşekkürlerimizi sunar Coldwell Banker ile çalışmaktan dolayı memnuniyetlerimizi bildirmek isteriz.

 • ERALSEN METAL - 22/07/2020

  Sn.Yetkili Şirketimiz Hadımköy Ömerli bölgesinde kiralamış olduğu gayrimenkul ile ilgili işlemlerimizi yürüten ve bu süreçte firmamızla itina ile ilgilenen Snç Onur Kolukı'ya teşekkürlerimizi sunar Coldwell Banker ile çalışmaktan dolayı memnuniyet duyduğumuzu bildirmek isteriz.

 • YABA YAPI DONANIMLARI - 22/07/2020

  Sn. Onur Kolukısa Şirketimizin Hadımköy Ömerli Mahallesinde uçurtma sokak no:2 adresinde bulunan iş yerini kiralamamız hususunda işlemlerimizi hassasiyetle ve önemle takip ederek kısa süre de kiralama hususunda çözüme ulaştırırken sergilemiş olduğunuz çabadan dolayı sizlere teşekkürlerimizi sunarız, Coldwell Banker Gayrimenkul ile çalışmaktan dolayı memnuniyet duyduğumuzu bildirmek isteriz Saygılarımla

 • BUKA MAĞZACILIK - 22/07/2020

  Sevgili Onur Kolukısa-Coldwell Banker ile 2015 yılından beri tanışılmakta olup diğer grup firmalarımızda da gayrimenkul danışmanlığı hizmetine memnuniyet ile almaktayız. BUKA SOFA’nın 13.500 m² kapalı alana sahip yeni modern üretim tesisi için arayışımızda profesyonel desteğini aldığımız amacına uygun fiyat/fayda dengesi ile memnuniyetimizi yinelediği üretim tesisimizin kiralanmasında desteği için teşekkür ederiz.

 • Deniz Tekstil - 22/07/2020

  CB ONKO GAYRİMENKUL DAN.LTD.ŞTİ. Sn. Onur Kolukısa Şirketimizin Akçaburgaz mahallesi 153.sokak no:27 Esenyurt/İstanbul adresinde bulunan fabrikamızın kiralanması husunda göstermiş olduğu hassasiyet ve öneminden dolayı kendisine teşekkürlerimizi sunar, bundan sonraki iş hayatında başarıların devamını dileriz.

 • Ömer Gazezoğlu - 10/07/2020

  Onko Gayrimenkul Onur beyi yaklaşık üç ay evvel bir işbirliği çerçevesinde tanıdım ilk görüşmemizde kendini ifade etme ve işi ile ilgili izlediği prensipler çerçevesinde yaptığı konuşmaları beni ikna etmiş kendisine güven duymamı sağlamıştı. Daha sonra bir alanı kiralama noktasında kendisi ile yaptığımız sözleşme ve süreç içinde benimle kurduğu yakın iletişim sözleşme öncesi konuşulanlara harfiyen riayet disiplin içinde bir pazarlama süreci yaşayıp nihayetinde olumlu sonuçlanan bir kiralama işlemi gerçekleştirmiş olduk. Bu süreçte gerek verilen sözlerin takipçisi olması bakımından gerek yüz yüze yaptığımız görüşmelerde ortaya koyduğu saygılı dürüst mütevazi tavırlarıyla günümüzde pek az insanda olan değerleri taşıdığı güvenilir çalışkan becerikli azimli genç dinamik atak aynı zamanda ahlaklı bir iş adamı namzeti olarak değerlendirdiğim bir dost insan tanıdım kendisini tebrik ederek başarılar diliyorum. Ömer Gazezoğlu - Gaziteks Yön.Krl.Başk.

 • Malatya Pazarı - 08/07/2020

  Merhaba, Firmamız Malatya Pazarı Palancı Kuruyemiş San. ve Tic. A.ş 2018 Nisan ayında İstanbul Beylikdüzü OSB bölgesinde kiralamış olduğumuz 4.500 m² iş yerinin kiralanması esnasında Coldwell Banker Onko Gayrimenkul'den Onur Kolukısanın göstermiş olduğu profesyonellik şirketimizce taktire şayan bulunmuştur. Kendisine bundan sonraki iş yaşamında başarılar dileriz. Mehmet Yılmaz Palancı

 • Önder Rişvan - 08/07/2020

  Coldwell Banker Onko Sayın Onur Kolukısa, Şirketimizin gayrimenkullerinin kiralanması aşamasında pozitif tutumunuz ile tarafları bir arada ve dogru yönde yönlendirmeniz hususunda göstermiş olduğunuz çözüm odaklı çalışmalarınız için teşekkür eder, bundan sonraki projelerimizde sizinle birlikte olmaktan memnuniyet duyacağımızı bildirir, başarılarınızın devamını dileriz.

 • FİLTEKS MODA DIŞ TİC.LTD. - 06/07/2020

  CB ONKO GAYRİMENKUL LTD.ŞTİ Sn. Onur Kolukısa Şirketimizin Akçaburgaz mahallesi 3106 sokak no:3 b blok kat:1-2 Esenyurt İstanbul adresinde bulunan işyerini kiralamamız hususunda çözüme ulaştırırken sergilemiş olduğunuz çabadan dolayı sizlere teşekkürlerimizi sunarız. Coldwell Banker Gayrimekul ile çalışmaktan dolayı memnuniyet duyduğumuzu bildirmek isteriz. Saygılarımla Perihan Akar

 • Akar Beton İnş. - 01/07/2020

  Sn. Onur Kolukısa Sahip olduğumuz varlıklar ve değerler ile ilgili gerek satış gerekse kiralama alanında vermiş olduğunuz destek ve güven için şahsınıza ve bağlı bulunduğunuz kuruma minnetlerimizi sunar, gelecekte yapacağımız uzun vadeli çalışmalarımızda başarılarınızın devamını dileriz.

 • Arke Yapı San. ve Tic. A.ş - 23/06/2020

  Sayın Onur Kolukısa, Geçtiğimiz iki yılda, portöyümüzde bulunan 8.000 m²- 12.000 m² ve 6.000 m² kapalı alanı lojistik depo ve imalat alanlarının kiralama işlemlerini sonuçlandırdınız. Bu işlemler sorunsuzca devam etmektedir. Sözleşme müzakerelerinde göstermiş olduğunuz gayretleriniz için teşekkür ederi. Başarılarınızın devamını diler, sizinle uzun yıllar birlikte çalışmayı temenni ederiz.

 • Muhsin Şengün- Günler Plastik - 18/06/2020

  Merhaba, Firmamız Günler Plastik Ltd Ştİ.'nin 2018 Mart ayında İstanbul Esenyurt Kıraç bölgesinde kiralamış olduğu 4.500 m² iş yerinin kiralanması esnasında Coldwell Banker Onko Gayrimenkul'den Onur Kolukısa' nın göstermiş olduğu profesyonellik şirketimizce takdire şayan bulunmuştur. Kendine bundan sonraki iş yaşamında başarılar dileriz.

 • EMEK PERÇİN ve ENDÜSTRİYEL BAĞLANTI ELEMANLARI - 17/06/2020

  Fabrika binalarımızın kiralanmasında çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımı ile hızlı bir şekilde sonuçlandıran gayrimenkul danışmanımız Onur Kolukısa' ya teşekkür eder mesleki hayatında başarılar diler çalışmak isteyen tüm şirketlere tavsiye ederiz.

 • ÇAGIN OFİS MOBİLYA - 16/06/2020

  CB ONKO GAYRİMENKUL DANIŞMANLIK LTD ŞTİ. Sayın Onur Kolukısa, Ofis mobilyası üretimimiz için uygun olan tesisi bulmak için göstermiş olduğunuz çabadan dolayı teşekkür ederiz. Saygılarımla.

 • Hastek Plastik Teknoloji - 15/06/2020

  CB ONKO GAYRİMENKUL DAN. LTD.ŞTİ. Sn. Onur Kolukısa, Şirketimizin Akçaburgaz Mahallesinde 6108. sokak No:6-Z1 Esenyurt İstanbul adresinde depo ve işyerimizi kiralamamız hususunda, işlemlerimizi kurumsal firma kuralları çerçevesinde özenle takip ederek ve kısa sürede sonuçlandırarak vermiş olduğumuz kaliteli hizmetten dolayı sizlere teşekkürlerimizi sunarız. Coldwell Banker Gayrimenkul ile çalışmaktan memnun kaldığımızı belirterek çalışmalarınız da başarılarınızın devamını dileriz.

 • Fikret Soyyiğit - 09/06/2020

  Coldwell Banker Danışmanlık Limited Şirketi Sn. Onur Kolukısa Eenyurt akçaburgaz mahallesinde 32.000 m² kiraya vermek için titizlikle çalışıp doğru kişileri araştırıp bizi doğru kişiler ile muhattap edip yerimizi kira verdiğiniz dolayı teşekkür ederiz . Saygılarımla Fikret Soyyiğit.

 • Mustafa Erçakar - 01/07/2019

  Erçakar A.Ş. ailesi olarak 2006 yılından bu yana Esenyurt sanayi bölgesinde endüstriyel yapılar inşaa ederek kiralama yapmaktayız. Kiralama işlemlerimizde büyük emeği olan ONKO Gayrimenkul Onur Kolukısa ile 3 yılı aşkın bir süredir dirsek teması ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Sayın Onur Kolukısa; Esenyurt Bölgesinde, başarılarına başarı katarak yoluna devam eden dürüst, genç, dinamik,çalışkan iş bitirme odaklı çalışmalar sergileyen bir arkadaşımızdır.Olumlu insan ilişkileri ve etkin müsteri memnuniyetini sağlayarak bölgesinde başarılara imza atmış, iş esnasında ve sonrasında takibini bırakmayarak portföyünü genişletmeye yönelik kısa zamanda uzun bir yol kat etmiştir. Girişimciliği, azmi, çalışkanlığı, ve geniş portföyü ile Onur Kolukısa ile çalışmaktan, Erçakar A.Ş. olarak gurur duyduğumuzu belirtir başarılarının devamını dileriz. Saygılarımla, Mustafa ERÇAKAR

 • SERTAÇ ORTAÇ - 27/03/2019

  Sayın, Coldwell Banker, Onko Gayrimenkul çalışanları ve Onur KOLUKISA; 1969 yılından itibaren Orta elektrik - enjeksiyon kalıpları , plastik metal rakorlar spiral boru ve bunun yanı sıra tüm kablo bağlantı aksesuarları üreten firmamız, yurtiçi ve yurtdışı olarak, sektörde lider konumdadır . Dünyanın ve bölgemiz sanayisinin giderek büyümesi firmamız için de genişlemeyi gerektirmiştir. Gerek makina parkurunun gerek ise imalat kapasitemizin ve idari bölümlerin hacimlerini arttırmak için, Sektör ve teknoloji olarak, uygun fabrika yeri bulma, kiralama - satın alma konusundaki , hassasiyet ve önerilerindeki faydalar bakımından, gayrimenkul danışmanımız onur KOLUKISA Bey'e ; firmam adına memnuniyetimi ve teşekkürlerimi sunarım.

 • Burhan Salgar - 11/03/2019

  Sn. Yetkili Hadımköy'de bulunan fabrikamızı inşaat sürecinden itibaren takip eden , kiralamak için daha önce hiçbir emlak firmasında görmediğim pazarlama teknikleri ile elinden gelenin fazlasını yaparak piyasalardaki olumsuzlukları asla mazeret olarak göstermeyen, kendi işini yatırım yaparak geliştiren , pazarlama faliyetlerine ciddi bütceler ayıran, müzakere sürecinde kiracı adaylarına ve şirketimize çözümler üreterek sonuç almayı hedefleyen, kurumsallık ile esnaflığı sekronize etmeyi başarmış Sevgili Onur Kolukısa'ya emekleri için Teşekkür ediyoruz. Güvenilir bir Gayrimenkul danışman arayan herkese tavsiye ederiz.

 • MESUT AYTUĞ - 25/02/2019

  Sevgili Onur , Fabrikamızı düzenlemeye başladık. Kiralama sürecindeki yardımların ve profesyonel çalışman için çok çok teşekkür ederim. Çavuşoğlu ve Trend arasındaki davranışlarında takdiri haketti. Her zaman yemeğe kahveye beklerim.

 • Cihan Kazım KOCATÜRK - 21/02/2019

  Sevgili bir dostun memnuniyeti ve tavsiyesi ile 2015 yılında tanışmış olduğumuz Coldwell Banker Onur Kolukısa'nın mevcut lokasyona hakimiyeti, talepleri değerlendirme ve en iyi alternatifleri sunma hızı ve müşteri memnuniyeti, küçük, büyük iş ayrımı yapmayan, Coldwell Banker ailesi ile tanışmamızı sağlayan Onur Kolukısa,ya Teşekkür ederim.

 • Osman Fuat Demirtaş - 11/02/2019

  Sn Yetkili Şirketimizin SİLİVRİ de bulunan gayrimenkul ile ilgili işlemlerimizi yürüten ve bu süreçte firmamız ile itina ile ilgilenen Sn Onur KOLUKISA ya teşekkürlerimizi sunar COLDWELLBANKER ile çalışmaktan dolayı memnuniyetimizi bildirmek isteriz.

 • ÇAVUŞOĞLU ÇANTA - 01/02/2019

  KIraçta bulunan fabrika binamızın katlarının kiralanması için Coldwell Banker yetkilisi Onur Kolukısa ile anlaştık. Aldığımız hizmetten memnun kaldık. İlgili ve hassas çalışmasından dolayı teşekkür ederiz.

3.000.000 ₺
Satılık
5.560.000 ₺
Satılık
11.500.000 ₺
Satılık
38.000.000 ₺
Satılık