Portföy İşlem Hızı
10,0

1986 doğumluyum. Evli ve bir kız çocuğu babasıyım. Eğitimim sonrası iş hayatıma gayrimenkul sektöründe başlangıç yaptım.

2010 yılında gayrimenkul sektörünün lideri olan ve 1906 yılından bu yana dünyada adını duyuran Coldwell Banker Gayrimenkul bünyesine katılarak kariyer basamaklarımda hızla ilerdim.

2014 yılında almış olduğum karar ile Ticari Gayrimenkul dalında çalışmalarımı sürdürmekteyim.

Göstermiş olduğum performanslar sonrası birçok ödül alarak; çalışmalarımın altına imzamı atmış bulunmaktayım.

Başarılarım;

‘Coldwell Banker’ 2013 Yılında En Fazla Referral ve Co – Operation Yapan Danışman

‘Coldwell Banker’ 2013 Yılında Türkiye’de En Fazla İşlem Yapan Coldwell Banker Profesyoneli

‘Coldwell Banker’ 2013 Yılında Türkiye’de En Yüksek Ciro Kazanan Danışman

‘Coldwell Banker’ 2014 Yılında Türkiye’de En Fazla Referral ve Co – Operation Yapan Danışman

‘Coldwell Banker’ 2015 Yılı İstanbul Avrupa Yakası Commercial Kategorisinde En Fazla Ciro Yapan 1. Danışman

‘Coldwell Banker’ 2015 Yılı Türkiye Geneli Commercial Kategorisinde En Fazla Ciro Yapan 4. Danışman

‘Coldwell Banker’ 2016 Yılı 1. Çeyrek Commercial Kategorisinde En Fazla Ciro Yapan 2. Profesyonel

‘Coldwell Banker’ 2016 Yılı 1. Çeyrek Residantial+Commercial Kategoride En Fazla Ciro Yapan 3. Danışman

‘Coldwell Banker’ 2017 Yılı International President's Premier Club Ödülü

‘Coldwell Banker’ 2018 Yılı Mayıs Ayı Türkiye’de Residendial + Commercial Kategorisinde En Fazla Ciro Yapan 1. Profesyonel

Uzmanlık Bölgelerim:

İstanbul Avrupa Yakası; Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Ömerli, Akpınar Sanayi Bölgesi, Beylikdüzü OSB, Akçaburgaz, Deliklikaya san.

İlgi konum: Lojistik Depo ve Fabrika

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

TİCARİ GAYRİMENKUL , ENDÜSTRİYEL GAYRİMENKUL

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Namık Kemal Örnek Akçaburgaz Osmangazi Akevler

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Mustafa Erçakar - 01/07/2019

  Erçakar A.Ş. ailesi olarak 2006 yılından bu yana Esenyurt sanayi bölgesinde endüstriyel yapılar inşaa ederek kiralama yapmaktayız. Kiralama işlemlerimizde büyük emeği olan ONKO Gayrimenkul Onur Kolukısa ile 3 yılı aşkın bir süredir dirsek teması ile çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz. Sayın Onur Kolukısa; Esenyurt Bölgesinde, başarılarına başarı katarak yoluna devam eden dürüst, genç, dinamik,çalışkan iş bitirme odaklı çalışmalar sergileyen bir arkadaşımızdır.Olumlu insan ilişkileri ve etkin müsteri memnuniyetini sağlayarak bölgesinde başarılara imza atmış, iş esnasında ve sonrasında takibini bırakmayarak portföyünü genişletmeye yönelik kısa zamanda uzun bir yol kat etmiştir. Girişimciliği, azmi, çalışkanlığı, ve geniş portföyü ile Onur Kolukısa ile çalışmaktan, Erçakar A.Ş. olarak gurur duyduğumuzu belirtir başarılarının devamını dileriz. Saygılarımla, Mustafa ERÇAKAR

 • SERTAÇ ORTAÇ - 27/03/2019

  Sayın, Coldwell Banker, Onko Gayrimenkul çalışanları ve Onur KOLUKISA; 1969 yılından itibaren Orta elektrik - enjeksiyon kalıpları , plastik metal rakorlar spiral boru ve bunun yanı sıra tüm kablo bağlantı aksesuarları üreten firmamız, yurtiçi ve yurtdışı olarak, sektörde lider konumdadır . Dünyanın ve bölgemiz sanayisinin giderek büyümesi firmamız için de genişlemeyi gerektirmiştir. Gerek makina parkurunun gerek ise imalat kapasitemizin ve idari bölümlerin hacimlerini arttırmak için, Sektör ve teknoloji olarak, uygun fabrika yeri bulma, kiralama - satın alma konusundaki , hassasiyet ve önerilerindeki faydalar bakımından, gayrimenkul danışmanımız onur KOLUKISA Bey'e ; firmam adına memnuniyetimi ve teşekkürlerimi sunarım.

 • Burhan Salgar - 11/03/2019

  Sn. Yetkili Hadımköy'de bulunan fabrikamızı inşaat sürecinden itibaren takip eden , kiralamak için daha önce hiçbir emlak firmasında görmediğim pazarlama teknikleri ile elinden gelenin fazlasını yaparak piyasalardaki olumsuzlukları asla mazeret olarak göstermeyen, kendi işini yatırım yaparak geliştiren , pazarlama faliyetlerine ciddi bütceler ayıran, müzakere sürecinde kiracı adaylarına ve şirketimize çözümler üreterek sonuç almayı hedefleyen, kurumsallık ile esnaflığı sekronize etmeyi başarmış Sevgili Onur Kolukısa'ya emekleri için Teşekkür ediyoruz. Güvenilir bir Gayrimenkul danışman arayan herkese tavsiye ederiz.

 • MESUT AYTUĞ - 25/02/2019

  Sevgili Onur , Fabrikamızı düzenlemeye başladık. Kiralama sürecindeki yardımların ve profesyonel çalışman için çok çok teşekkür ederim. Çavuşoğlu ve Trend arasındaki davranışlarında takdiri haketti. Her zaman yemeğe kahveye beklerim.

 • Cihan Kazım KOCATÜRK - 21/02/2019

  Sevgili bir dostun memnuniyeti ve tavsiyesi ile 2015 yılında tanışmış olduğumuz Coldwell Banker Onur Kolukısa'nın mevcut lokasyona hakimiyeti, talepleri değerlendirme ve en iyi alternatifleri sunma hızı ve müşteri memnuniyeti, küçük, büyük iş ayrımı yapmayan, Coldwell Banker ailesi ile tanışmamızı sağlayan Onur Kolukısa,ya Teşekkür ederim.

 • Osman Fuat Demirtaş - 11/02/2019

  Sn Yetkili Şirketimizin SİLİVRİ de bulunan gayrimenkul ile ilgili işlemlerimizi yürüten ve bu süreçte firmamız ile itina ile ilgilenen Sn Onur KOLUKISA ya teşekkürlerimizi sunar COLDWELLBANKER ile çalışmaktan dolayı memnuniyetimizi bildirmek isteriz.

 • ÇAVUŞOĞLU ÇANTA - 01/02/2019

  KIraçta bulunan fabrika binamızın katlarının kiralanması için Coldwell Banker yetkilisi Onur Kolukısa ile anlaştık. Aldığımız hizmetten memnun kaldık. İlgili ve hassas çalışmasından dolayı teşekkür ederiz.

ESENYURT KIRAÇ 16 ADET RAMPALI MÜSTAKİL DEPO/FABRİKA
170.000 ₺
Kiralık
Esenyurt Kıraç Akçaburgaz 4.400 m2 2 adet rampa h:8.80 -5.50 cm
77.000 ₺
Kiralık
ESENYURT DOĞAN ARASLIDA KİRALIK 12.000m² PRESTİJLİ BİNA
150.000 ₺
Kiralık
HADIMKÖY ÖMERLİ SANAYİ' DE 9.000 m² KİRALIK FABRİKA-MÜSTAKİL
135.000 ₺
Kiralık