ABDURRAHİM KEKLİKÇİ

Gayrimenkul Danışmanı @CB JASSE

Ya olduğun gibi görün, ya da göründüğün gibi ol.

1977 Amasya / Merzifon doğumluyum. 28 yıl Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yaparak emekli oldum. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Bölümü mezunuyum. Gayrimenkul konusunda birçok sertifikam bulunmaktadır. Evli ve 2 çocuk sahibiyim. İşimi severek ve aldığım eğitimlerle işimi geliştirerek çalışmaya devam etmekteyim.

Amacım, 100 yılı aşkın Coldwell Banker Gayrimenkul kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı doğrultusunda, siz değerli müşterilerimizin gayrimenkul sektöründeki birikimlerinizi kazanca dönüştürmek için destek olmaktır. Yatırım yapma konusunda profesyonel bir yardıma ihtiyacı olan sizlerin her daim yanınızda olacağımı bilmenizi isterim.

Tüm gayrimenkul alım/satım/kiralama-arsa/arazi-yatırım ihtiyaçlarınıza cevap vermek için buradayım. Siz de birikimlerinizi kazanca dönüştürmek için doğru yatırım planına ihtiyaç duyuyorsanız ulusal ve uluslararası mesleki yeterliliğe sahip "SORUMLU EMLAK DANIŞMANI" olarak beni arayabilirsiniz.

Dürüst hizmet anlayışıyla yola çıktığım bu yolculukta Coldwell Banker Jasse çatısı altında, sizlere dürüst, kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak İçin işimin başındayım.

Birlikte çalışmak dileğiyle, saygı ve sevgilerimle.

UZMANLIK ALANLARIM

KONUT

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Adatepe

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • 04-08 ARALIK 2023 BLUE START EĞİTİMİ İZMİR (Ankara-İstanbul Hariç)