+90 (212) 550 81 81
İstanbul-Avrupa
PORTFÖYLER
PROJELER
OFİSLERİMİZ
PROFESYONELLERİMİZ
FRANCHISE
DANIŞMAN OL
GAYRİMENKUL ALMAK & SATMAK İSTİYORUM
HAKKIMIZDA
BLOG
İLETİŞİM
MYCB
3.
YIL
Ofisler  >  İstanbul-Avrupa  >  COLDWELL BANKER GO
Halkalı Cad. No 97/B Güneşli
Güneşli Bağcılar İstanbul-Avrupa
0(212) 550 81 81
go@cb.com.tr
YOL TARİFİ

OFİS ÖDÜLLERİMİZ

(Ofis cirolarına göre hesaplanmıştır)
Ekim / 2017 Türkiye Geneli 2.si
Ekim / 2017 İstanbul-Avrupa 1.si
Aralık / 2017 İstanbul-Avrupa 4.sü
Mayıs / 2018 İstanbul-Avrupa 2.si
Haziran / 2018 İstanbul-Avrupa 1.si
Danışman : Pınar Kaya
Pinar hanim isinde iyi oldugu kadar kisiligiyle de on plana cikan bir insan. Eşiyle birlikte ofisleri gittigimiz ilk gunden bu yana her isimizde bizlere yardimci olmaktan kacinmadikar. Kendilrine cok tesekkur ediyoruz. İs hayatlarindaki basalarinin devamini dkiyoruz.
Murat - 2017-07-11
Danışman : Pınar Kaya
Amerika' da dil eğitimi alırken de bildiğim firmanın Nurolpark şubesinden gerçekten dede çok memnun kaldık. Pınar hanım gerek mal sahibimizden ilave taleplerimiz, gerekse evin hazıırlanması konusunda fazlasıyla destek sağladı. Eve gelecek yeni eşyalarımızın montaj ve servisleri konularında da yardımcı oldu. Kısacası eşimle birlikte iyi bir emlak ofisinden kaliteli bir hizmet almanın dışında iyi bir komşu da kazandık diye düşünüyoruz. Kendisine ilgili davrandığı için teşekkürü bir borç biliriz
Veyis Tanrıverdioğlu - 2017-07-11
Danışman : Pınar Kaya
Pınar Hanımdan, Nurolpark projesinde daire sahibi olmam dolayısıyla kiralama konusunda danışmanlık hizmeti aldım . Çalıştığım şirkette orta ve üst düzey yöneticilere koçluk yapmaktayım. O nedenle çok yoğun çalışmaktayım. Nurol Park henüz %10 dolulukta olmasından dolayı kiralıkların çok aktif olmadığı bir dönem. Pınar Hanım her şeye rağmen büyük bir çabayla, en doğru müşteriyi, en uygun fiyatla dairenin kiralanmasını sağladı. Bunu yaparken hem kiracıyı, hem de ev sahibi olarak beni memnun etmenin yollarını aradı. Yıllarca satış eğitimleri veren biri olarak onun güven oluşturmadaki güvenilir duruşunu, müşteriye açıklığını, tecrübesini ve samimiyetini içtenlikle kutluyorum. Kendisini çalıştığım 34.000 kişilik firmanın idari işlerinin tepe yöneticisiyle tanıştıracağım. Tekrar teşekkürler.
Mustafa Çavuşoğlu - 2017-06-19
10 27 29
Ofisi Ara