Haberler

Neden Coldwell Banker Türkiye’den Franchise Almalısınız?
Gayrimenkul; bir insanın hayatı boyunca aldığı veya sattığı en önemli ve en değerli alım-satım kararıdır. Bizler Coldwell Banker olarak insanların gayrimenkul hayalini 1906’dan beri gerçeğe dönüştürüyoruz, girişimcilerin küçük sermayelerle büyük işletmeler kurmasını sağlıyoruz. Kurucularımızın getirdiği bakış açısı ve yöntem, insanların ev alma ve ev satma deneyimini tamamen değiştirmiştir. Coldwell Banker markası, Kuzey Amerika’nın en eski ve en köklü gayrimenkul sistemini kurmuş markasıdır. 27 Ağustos’ta 111. Yılımızı kutladık. Şu anda dünyada 6 kıtada 49 ülkede 3000 ofis ve 86 bine yakın gayrimenkul profesyoneliyle hizmet veriyoruz. Yıllık 250 milyar dolar gayrimenkul satışına ve 6 milyar dolar gibi bir komisyon gelirine sahibiz. Coldwell Banker’ı diğer markalardan ayıran en temel özellik şu Coldwell Banker 1906’dan beri kurduğu ofislerde, dünyada 700’e yakın kendine ait ofisle hala gayrimenkul danışmanlığı hizmeti veren, yaklaşık 86.000 gayrimenkul profesyonelini bünyesinde barındıran, gayrimenkul danışmanlığı işinin içinden gelen ve hala bu işe devam eden tek markadır. Yıllık 250 Milyar Dolar gayrimenkul satışına, 6 milyar Dolar civarında komisyon gelirine sahibiz.

Bizler de Coldwell Banker Türkiye olarak 2013 Nisan’da bu operasyona başladık ve dört yıllık sürede şu an 120’nin üzerinde ofis ve 1500’ün üzerinde gayrimenkul profesyoneliyle sektörde buzkıran olmaya, herkese yolu açan olmaya devam ediyoruz.

Dünyadaki zengin insanlar zeki, fakat dünyadaki tüm zeki insanlar zengin değil. Girişimcilik, zeki insanların zengin olmasına bir anahtardır. Kendi geleceğini, çocuklarının geleceğini düşünen herkes, Coldwell Banker ile geleceğe bir adım atabilir. Bir işi ya yaşayarak öğrenirsiniz, ya da o işi daha önce yapanla birlikte çalışarak… Biz Coldwell Banker Türkiye olarak, bu işin içinden geldik. İşin içinde kalmaya, işin zirvesinde olmaya devam edeceğiz. Siz de bu yolda bizlerle yürüyerek kendi bölgenizin bir numarası, bölgenizin bir numarası olmak istiyorsanız, gelin, bizimle tanışın! Ücretsiz Franchise seminerlerimiz İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da yapılmaktadır. Web sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan programımızı takip edebilirsiniz. Gelin, geleceği beraber çizelim, şekillendirelim.