+90 (252) 382 00 30
Muğla

Zennure Özen

COLDWELL BANKER SENTEZ
Gayrimenkul Danışmanı

Zennure ÖZEN 1981 Kırıkkale doğumludur.
1991-2002 Yılları arasında lisanslı voleybolcu olan ÖZEN, 2002 Yılında Hacettepe Üniversitesi "İş Geliştirme" bölümünden mezun oldu.
London School of Public Relations Vakıf Üniversitesinde "İletişim" programını tamamladı.
Aktif Eğitim Yönetim ve Bilişim Danışmanlığı Enstitüsünde; Davranış Bilimleri, Yöneticilik ve Liderlik, Satış – Pazarlama eğitimleri aldı.
2009-2013 yılları arasında gayrimenkul sektöründe Remax Markasında "Franchise Sistem Kurucu" ve "Franchise Kurumsal Gelişim Süreçlerini" yönetti.
Sektörde 2012 Yılı "Türkiye' nin En İyi Yöneticisi" 2013 Yılı "Dünya' nın En Başarılı Yöneticisi " ödüllerinin sahibi ve Branşında "Dünya Şampiyonu" ünvanlarına sahip oldu.
2014 yılında Coldwell Banker Türkiye Operasyonunda Franchise Geliştirme Saha Yöneticisi olarak göreve başladı. ''Power Blue'' Broker ve Gayrimenkul Danışmanı için Koçluk programı olan Eğitimcinin Eğitimini hazırladı ve yönetti.
Gayrimenkul profesyoneli için ''Blue Spirit'' iş yapış kültürü ve iş planlama programını hazırladı ve yönetti.
CB Connect Broker Eğitimi ile Broker'larını Coldwell Banker'ın 1906 yılından itibaren sahip olduğu itibar ve sistem kültürü tecrübesinin deneyimini aktardı.
Daha sonra Franchise Satış Yöneticisi olarak Coldwell Banker'ın Türkiye pazarında güçlü ve büyük ofisler geliştirmesinde görev aldı.  
Coldwell Banker Türkiye operasyonunun Genel Koordinatörü olarak süreç yönetimi, iş gücü ve kaynakların planlaması ve Coldwell Banker'ın gelişiminden sorumlu olarak görevini tamamladı ve profesyonel yöneticilik kariyerini sonlandırdı.

Emlak Yönetimi

PORTFÖYLERİM

TÜM PORTFÖYLER