OFİS HAKKINDA

Dürüst, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı …

TEOK olarak sektöre başladığımız ilk günden bugüne kadar tek bir mottomuz oldu. Hep daha iyisi ve

en kalitelisi olmak adına çok çalışmak.

Sloganımız olan “Önce Kalite Sözümüz Söz” den yola çıkarak, her alanda kaliteyi destekleyen vizyon

sahibi bir ofis bilinciyle, gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerin ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

Eğitimli ve konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle, inovatif fikirler üreterek,

danışmanlarımızın sektörde kalıcı değerler yaratmalarını destekliyoruz.

Vizyonumuz,

Coldwell Banker etik kurallarına bağlı kalarak, profesyonellikten, mutlak müşteri memnuniyetinden ve

dürüstlüğümüzden ödün vermeden sektörde en iyiler arasında anılmaktır.

Misyonumuz,

Güvenilir, eğitimli, teknolojiyi en iyi seviyede kullanan uzman kadrosu ile Emlak Danışmanlığı

mesleğinin toplumda saygın bir konuma kavuşmasını sağlamaktır.

Hizmet alanlarımız

• Ticari Gayrimenkul

• Proje Satış

• Lüks Konut

• Konut

Güçle Zarafeti, Tevazu ile Cesareti, Sezgi ile Planlamayı, İnanç ile Doğruyu dengede tutmanızı

sağlayan Karakterinizdir.


Ofisle İletişime Geçin

Mansuroğlu Mahallesi, 283/1 sokak no:10/B, 35000 Bayraklı/İzmir

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Tutku Berk Kısacık

  Tutku bey dairemle yakından ilgilendi. Sürekli beni bilgilendirdi. Hassasiyeti ve özverisi için teşekkür ederim, son derece memnun kaldım.

  Sevnaz Şahin - 10/08/2020
 • Danışman : Tutku Berk Kısacık

  Tutku bey dürüst yaklaşımı, tüm pürüzleri ustalıkla çözmesi ve saygılı tutumu sayesinde işleri oldukça kolaylaştırdı. Teşekkür ederiz.

  Sedat Tan - 10/08/2020
 • Danışman : Hasan Vacip Tekerbaş

  Satışımızda aracılık eden Hasan Tekerbaş, ilgi alaka ve işini zamanında yapan başarılı biri olup, emlak işlerinde çok başarılı olacağına inanıyorum. Kendisine başarılar diliyorum.

  Nejdet Sönmez - 02/07/2020
 • Broker : Fikret Yenidünya

  Alacak olduğumuz ilk evimizde ilginiz ve alakanız dolayısıyla sizlere ve çalışma arkadaşlarınıza teşekkür ederiz. Selam ve saygılar dilerim.

  Koray Barutçu - 16/06/2020
 • Broker : Fikret Yenidünya

  Emlak danışmanı olarak 2016 yılından beri Fikret beyle beraber çalışıyoruz. Bu süreçte her şeyimizle ilgilendi gözümüz arkada kalmadı. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  Mustafa Koçak - 16/06/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  I liked Hakam very much. We went to look for apartment to rent and we spend three days looking. Eventually we found the apartment I wanted. Thank you for your very good service Hakam! Highly recommended!

  Patrick Coerver - 12/03/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Hakan was a great agent. He picked us up from the airport and took us to view many apartments in Izmir. He showed us great apartments and was very helpful. I would highly reccomend him.

  Tahir Iqbal - 17/02/2020
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Kağan Kaymaz arkadaşımızın gerek iş ahlakı gerekse işine verdiği özverisiyle bizleri çok memnun etmiştir. Başarılarının devamını dileriz.

  Cem Tuncalı - 14/02/2020
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Kağan Kaymaz'ın ev kiralama sürecimizdeki evin eksik işlemleri/ tadilatı hususundaki destekleri ve yerinde zamanında hamleleri için kendilerine teşekkür ediyorum.

  Enis Kahyaoğulları - 14/02/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Excellent service all round from 1st enquiry through to completion. The advise was good,the communications prompt and relevant. I would definitely recommend this agent and in particular,Mr Hakan,who was always polite,courteous and understand.

  mohammad ali .S - 07/02/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Recently bought our appartment through Mr.Hakan. I can highly recommend him. He was efficient ,professional and excellent at communicating with us on every aspect of the process. Always helpful if we had any questions and got back to us with answers quickly. If you want to buy an appartment speak to him.

  Nasrin.m - 07/02/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  دوستان عزیز هاکان برای پیدا کردن خانه اجاره ای مناسب،امور مهاجرت و افتتاح حساب بانکی بسیار به من و دوستانم که تازه به ترکیه آمده بودیم؛کمک کرد. انسان فوق العاده خوش قلب و مهربان است که همیشه برای ما کارگشا بوده است.

  Amir Zardanpour - 07/02/2020
 • Danışman : Eylem Keskin

  Eylem beyi İŞ GYO'dan tanıyorum. İşini seven dürüst bir arkadaş. Değerlendirmem puan olarak 100. Başarılarının devamını diliyorum. İleriki yıllarda Eylem beyi çok iyi noktalarda göreceğimden eminim.

  Ömer Faruk Taş - 03/02/2020
 • Danışman : Eylem Keskin

  Teok Gayrimenkul danışmanı Eylem Keskin sayesinde, kiralık ofis arayışımız ofisin satın alınması aşamasına dönüşmüştür. Saygılı ve iş bitirici olarak gördüğümüz Eylem bey sayesinde bu ofis tarafımızca satın alınmıştır.

  Ümit Kaygusuz - 03/02/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Çok ilgili ve titiz bir çalışma sürdürdü. Kişisel özelliklerime ve kriterlerime uygun olan evi anlayarak bulmamda çok yardımcı oldu, her çıkan pürüzde pratik çözümler sundu, kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Aslı Köksal - 25/01/2020
 • Danışman : Hakan Uludağ

  Mr. Hakan — excellent estate agent. He manage my property with a high degree with professionalism and efficiency. He establish a trustworthy relationship with landlord , reacting promptly to any queries from either party. Very happy with the service from Mr. Hakan as he was efficient, professional and excellent at communicating with us on every aspect of the process. We can highly recommend him. I can highly recommend him. Always helpful if we had any questions and got back to us with answers quickly. He has checked on us periodically to make sure we are still happy and if there is anything he can help us with. We highly recommend Sheri for your realtor. Being completely new to the Izmir were instrumental in making sure the move went as smoothy and stress free as possible. Nothing was too much trouble, from dealing promptly with any legal issue.

  Zaur Akhundzada - 17/01/2020
 • Owner : Etka Ordu

  Birlikte geçirdiğimiz ev satış sürecinde her şey için çok teşekkür ederim. Verdiğiniz güvenin tarifi gerçekten mümkün değil. Güzel geçen bu süreç için Etka bey, Tarık bey ve diğer çalışanlarınıza çok teşekkür ederim.

  Hülya Sarıtaş - 27/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tüm süreçteki hızlı takip ve ilginiz için teşekkürler.

  EYLEM SEÇKİN BOZKURT - 27/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tanıştığımız ilk andan son dakikaya kadar yaklaşımınız çok samimi ve güven vericiydi. Sizleri tanıdığımıza memnunuz ve başarılarınızın daim olmasını diliyoruz.

  Güler ŞAKIR - 20/12/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Satış sürecine kadar ilgi ve meskenin bakılma aşamasına kadar olan süre zarfında, her türlü oluşabilecek aksaklıklara kadar tanıtım yapıldı. Zaten ilgi alaka olmasa bu satış olmazdı. Coldwell Banker memnuniyetiyle, portföy yönetimleri harika insanlar.

  Fikret KUŞOĞLU - 17/12/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Teşekkürler, her şeyden memnun kaldım.

  Mehmet DOYDU - 17/12/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Yaklaşık 1 aydır satın almak için ev arayışı içindeydik. Kendi imkanlarımızla bir piyasa araştırması yapmaya çalıştık. Elbette zaman problemimiz vardı. Yolumuz Kağan bey ile kesişti. Bizim için en önemli olan şey samimiyetti. Biz kriterlerimizi belirttik, Kağan bey de bu kriterlerin dışında hiçbir yer göstermedi ve 3.ncü evi satın aldık. Bu bizim için önemli bir güven göstergesiydi. Kendisine teşekkür ederiz. Ayrıca ekip olarak çok memnun bir hizmet aldık.

  Esin Çağla ÜLGEN - 16/12/2019
 • Owner : Tarık Ordu

  İlk defa tevafuk olup tanıştığımız Tarık kardeşim ve firması ve arkadaşlarından son derece memnun kaldık. Eşim ve ben işini profesyonel yapan vizyonu olan arkadaşlar, biz alıcı ve karşı taraf satıcı olarak çok zor olan bir müşteri açısından bizi bir araya getirip bu satışa vesile sebep oldular. Hepsinden Allah razı olsun.

  Murat Arslan - 04/12/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Tanışma aşamasından sözleşmenin imzalanması ve satışa kadar geçen sürede TEOK ailesinin alıcı ve satıcıya verdikleri karşılıklı güven, empati ve profesyonellik için sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız...

  Özge Sarı - 04/12/2019
 • Danışman : Tutku Berk Kısacık

  Danışmanlık hizmeti aldığımız firmanızdan çok memnun kaldık. Gerek büroda gerek diğer hizmetlerde ciddiyetle hareket edildi. Teşekkür eder başarılar dilerim.

  HANDAN AYGÜN - 13/11/2019
 • Danışman : Tutku Berk Kısacık

  Coldwell Banker Teok danışmanı Tutku Kısacık ile gayrimenkul kiralanmasında tanıştık. Çok sempatik çalışkan bir kişi, kısa sürede bizlere çok yardımcı oldu. Harika bir insan çok çalışkan ve çok iyi bilgilendirmeler yaptı. İşlerinde başarılarının daim olmasını, yolunun açık olmasını dilerim.

  GÜLAY GÖKMEN - 13/11/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Evi görme sürecinden satış aşamasına kadar danışmanımız Arif Yıldırım her türlü sorularımıza üst düzeyde ilgi ve alaka göstermiş, sorun olabilecek durumlarda dahi sunduğu seçenek ve çözümlerle kafamızda soru işareti kalmadan satışın tamamlanması için her türlü kolaylığı göstermiştir. Bu gayrimenkul satışında kurumsal bir firmanın önemini ve kolaylıklarını hissettirmiştir. Kendisine ve firmanıza göstermiş olduğunuz emekten dolayı teşekkür ve takdirlerimi sunuyorum.

  ELİF ŞEVKİ - 15/10/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Tanışalı kısa bir süre olmasına rağmen aileden biri gibi güvendik çünkü bunu hak eden biri. Gerçekten işinde çok iyi. Her konuda bizi bilgilendirdi. Gerektiğinde evimize kadar geldi. Hem insan olarak hem de işinde çok iyi. Kendisini tanıdığımıza çok sevindik, memnun kaldık. Kağan bey oğlum, bundan sonraki yaşamında ve işlerinde başarılar dileriz. Yolun açık, şansın bol olsun.

  Nevin GÜMÜŞ - 09/10/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Kağan bey (Kaymaz), kiralama sürecinin her aşamasında, ilgili ve yönlendirici oldu. Telefonlarımıza hızlı dönüşler yaparak süreci hızlı tamamlamamızda etkili oldu. Ev sahibi ile kurduğumuz iyi ilişkilerde bize çok yardımcı oldu. Kağan bey nezdinde kurumunuza çok teşekkür ederim.

  Ertan SAYILKAN - 09/10/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Hizmet çok iyiydi. Şeffaflık ve ilgi mükemmeldi. Güven unsuru çok iyiydi.

  İlhan ULUSAKARYA - 25/09/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Mükemmel bir hizmet sunuldu. Satıcı - alıcı ilişkisinden çok aile ortamında satış yapıldı.

  Mustafa TEKGÖZ - 25/09/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  Satış süreci en başından itibaren şeffaf bir şekilde sürekli iletişim halinde sürdürülmüş ve alıcı-satıcı tarafından da son derece memnuniyetle sonlandırılmıştır. Bu süreçte birlikte çalıştığımız danışmanlarınıza teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  ALPER CANAN - 23/09/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Arif kardeşim ile 9 ay önce tanıştık, ilk başta bizim dediğimiz fiyattan çıkış yaptık. 6 ayın sonunda sözleşmemiz bittiği zaman dairemiz hala satılmamıştı. 2 hafta sonra Arif kardeşimi arayıp, seninle yeniden çalışmak istiyoruz dedim. Bizi kendi inandığı fiyata ikna edip, dairemizi 3 ay içinde satacağını söyledi ve dediği gibi de oldu, dairemiz satıldı. Bu 9 aylık süreçte yaptığı raporlama, sponsorlu ilan, el broşürü gibi yaptığı çalışmalardan bizi sürekli haberdar etti. Bizim yol göstericimiz olduğu için çok teşekkür ederiz.

  Murat Tekkanat - 14/09/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Arif Yıldırım isimli gayrimenkul danışmanınız işinde özverili ve samimi olduğu için bende güven oluşturdu. Başarılarının devamını dilerim.

  Serhat Duman - 29/08/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Kağan bey ile satış süresinde tanışmış olup gösterdiği işinden dolayı memnun kaldık.

  Sinan İnce - 21/08/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  Öncelikle teşekkür etmek isterim. Ersin bey'in beni dikkatle dinleyip, beklentim doğrultusunda hızla çözüme ulaştırdığı için, kurumsal güven veren, şeffaf, güvenilir bir süreç sürdüren Etka Bey ve Tarık beye içten teşekkür ederim. Başarınızın devamını dilerim.

  Mustafa Aslan - 16/08/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Gayet samimi ve dakik bir çalışma olmuştur.

  Nurşen Erfidan - 18/07/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Danışmanınız olarak çalışan Kağan bey'in bizlerle yaptığı görüşmelerde güler yüzlü ve sevecenliği beni çok mutlu etti. Yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

  Serkan Bağcı - 18/07/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Güzel bir satış oldu, başarılarınızın devamını dilerim

  Mehmet KARAŞIKLI - 11/07/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  Ersin Suan beyle evimizin kiraya verilmesi için randevu aldığımda kendisi tarafından çok iyi karşılandım. İş çıkışı gelmeme rağmen kendisi de mesai saatinden sonra beni bekleyerek bana yardımcı oldu. Evin kiraya verilmesine kadar geçen sürede de bana bilgilendirmelerde bulunarak güven verdi ve nihayetinde beklentimiz gerçekleşti. Teşekkür ediyorum.

  Serkan ÇINARLI - 26/06/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Ev kiralama sürecinde yardımcı olan Kağan bey'den çok memnun kaldık. Gerek profesyonellik gerek güler yüzlülük anlamındaki çalışmalarınız için teşekkür ederiz.

  Hacı Uğur EKEN - 19/06/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Kişiye güven veren, güler yüzlü, işini önemseyen bir kişi olarak tanıdım kendilerini. Her şey için teşekkürler Kağan bey.

  Fadime ERŞAHİN - 19/06/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Kağan Kaymaz bey kiralama sürecimizde bize oldukça yardımcı oldu. Gayet kibar, güler yüzlüydü. Kendisiyle çalışma fırsatımız olduğu için çok mutluyuz.

  Esma ALTAY - 19/06/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Evimizin kiralama süresince Kağan Bey'den hizmet aldım. Kendisi çözüm odaklı, empatik ve proaktif yaklaşımı ile fark yaratmıştır. Kısa bir süre içinde bizim de görüşlerimizi alarak en uygun kiracıyı bulabilmek için yoğun çaba sarfetmiştir. Kendisine teşekkür eder, hayırlı olmasını temenni ederim.

  Osman GÖK - 11/06/2019
 • Danışman : Kağan Kaymaz

  Kurumunuz danışmanlarından Kağan Kaymaz ile yaptığımız çalışmadan memnun kaldım. Güler yüzü, insancıl davranışı takdiri hak ediyor.

  Üstün YILDIRIM - 20/05/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Tüm alış satış sürecinde başta Arif Yıldırım olmak üzere tüm Teok ailesi hem güler yüzü hem de yardımlarıyla bizi çok memnun etti. Özellikle profesyonel yaklaşımlarından dolayı tanıdıklarıma rahatlıkla tavsiye edeceğim.

  Altan TÜRKER - 16/05/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Alımdaki bütün işlemlerimiz karşılıklı güven içerisinde yürütüldü. Teşekkür ederim.

  Habib KARDEŞLER - 16/05/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  İşe olan hakimiyetinizden, profesyonel tutumunuzdan, ilgi ve nezaketinizden ötürü teşekkür ediyorum. Özellikle Ersin SUAN bey'in ilgi ve çalışkanlığından ötürü taltif edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

  Serdar Erol - 07/05/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  2019 Ocak başında Ersin bey'le tanıştım. Bu zamanın ekonomik şartlarında işlemimiz gerçekleşmez kanaatindeydim. Sağ olsun gayretleriyle kısa zamanda sonuca ulaştık. Bu arada Tarık bey'in de büyük desteğini gördüm. Memnunum, her ikisine de başarılar dilerim.

  İsmail Şen - 07/05/2019
 • Danışman : Ersin Suan

  Yapılan hizmet, güleryüzünüz, titiz çalışmanız nedeniyle çok memnun kaldık. Her şey için teşekkürler.

  Cafer BAYSAL - 25/03/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  HER ŞEY İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ PROFESYONEL BİR İŞ YAPIYORSUNUZ

  Ali Üstündağ - 25/03/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Evimin satılması sürecinde Arif bey ve teok ailesine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

  Ömer Faruk AĞIRBAŞ - 22/03/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Coldwell ailesinin çalışmalarından çok memnun kaldık ve bu kadar çabuk kiracı bulmalarına çok mutlu olduk. İyi çalışmalar dilerim.

  Meral ERGEN - 19/03/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Ev alma aşamasında 2 ay boyunca bıkmadan usanmadan takip edip ilgi ve alakalarından dolayı Arif bey ve Teok ofisine şükranlarımı sunarım. Beni mutlu yuvaya kavuşturdukları için teşekkürlerimi sunarım.

  Ömür DÖNMEZ - 15/03/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Ev alım sürecinde Arif Yıldırım ve Etka Ordu tarafından bütün süreç çok iyi bir şekilde yönetildi. Samimi ve güven veren davranışlarından dolayı kendilerine teşekkür ederim.

  Mehmet CAYMAZ - 14/03/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Sürecin başından sonuna kadar ilgi, alaka ve güler yüz eksik olmadı. Özellikle Arif bey, Tarık bey ve Etka beye yoğun ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ediyorum.

  Hasan MEŞE - 14/03/2019
 • Danışman : Arif Yıldırım

  Şirket sahipleri ve çalışanlarının güler yüzü özellikle çok hoşuma gitti. Samimiyet ön plana alınmış, müşteri memnuniyeti açısından esaslı hizmet veriyorlar. Müşteriyle yakinen ilgili olmaları, saygı ve nezaket esasları ve buna bağlı davranışları her zaman benim açımdan tercih edilecek olmalarının en önemli sebeplerinden olacaktır. Her şey için teşekkür ederim.

  Hüdai TOPALCA - 14/03/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Satınalma işleminden memnun kaldığım için tekrarını umut ediyorum. Tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

  Birol Hepyalçın - 08/01/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Satınalma işleminden memnun kaldığım için tekrarını umut ediyorum. Tüm çalışanlarınıza başarılar diliyorum.

  Birol Hepyalçın - 08/01/2019
 • Owner : Etka Ordu

  Son derece memnun kaldım. Çalışkan ve kurumsal aynı zamanda çok profesyonel arkadaşlar.Tekrar çalışmak dileğiyle.

  Hakan Akyol - 28/08/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Arkadaşlarla ilk tanıştık ve bize güven verdiler, işe başladık. İşin başından sonuna kadar işlemleri hem alıcı hem satıcı açısından süper yönettiler. Çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederim.

  Ufuk Aydınol - 17/08/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Bu süreçte gösterdiğiniz ilgi ve yardımlar için teşekkür ederiz. Her konuda bizi aydınlattınız, hiçbir telefonumuzu cevapsız bırakmadınız. Şikayetim olacaksa da komisyon oranında bir indirime gidilebilir. Ev fiyatı, tapu masrafı, komisyon ücreti derken masraf ister istemez çok oluyor. Çalışmalarınız, emeğiniz için tekrar teşekkür ederiz.

  Cansu Ceylan - 27/07/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Tesadüfi tanıştık. Yeri çok güzel, şirket yöneticileri çok olumlu ve iyi niyetli kişiler. Başlangıçta işyerine çekinerek girdim ama kişilerle tanıştıktan sonra aklımdaki emlak komisyoncuları hakkındaki algım pozitif olarak değişti. Şirket yöneticilerine teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

  Necmi Tamcı - 27/07/2018
 • Owner : Tarık Ordu

  Balay ailesi olarak, bugüne kadar bize sınırsız ve kaliteli hizmet ve destek veren Tarık ve Etka Ordu kardeşlere, çok teşekkür ediyoruz. Bu işte en iyilerden olduklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendilerine çalışma hayatlarında başarılar diliyor ve uzun yıllar birlikte çalışmayı umuyoruz...

  Mehmet Balay - 09/07/2018
 • Owner : Etka Ordu

  Mülkümün satışı için çok zaman kaybettiğimi düşünüyorum. 4 emlakçı değiştirdim. Ancak sizleri tanıdığım andan itibaren çok hızlı, çok başarılı bir süreç geçirdik. Samimiyetle söylüyorum emlak işi olan her tanıdığıma düşünmeden tavsiye edeceğim. Saygılı, seviyeli ve dürüst hizmet anlayışınızdan ötürü sizlere çok teşekkür ederim.

  Nazik Çetintaş - 26/06/2018