OFİS HAKKINDA

Dürüst, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı …

COLDWELL BANKER YILDIZ olarak sektöre başladığımız ilk günden bugüne kadar tek HEDEFİMİZ en GÜVENİLİR adına çok çalışmak.

Sloganımız olan “BÖLGEDEKİ TEK YILDIZ” den yola çıkarak, her alanda kaliteyi destekleyen vizyon

sahibi bir ofis bilinciyle, gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerin ilk tercihi olmayı hedefliyoruz.

Eğitimli ve konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimizle, inovatif fikirler üreterek,

danışmanlarımızın sektörde kalıcı değerler yaratmalarını destekliyoruz.

Vizyonumuz,

Coldwell Banker etik kurallarına bağlı kalarak, profesyonellikten, mutlak müşteri memnuniyetinden ve

dürüstlüğümüzden ödün vermeden sektörde en iyiler arasında anılmaktır.

Misyonumuz,

Güvenilir, eğitimli, teknolojiyi en iyi seviyede kullanan uzman kadrosu ile Emlak Danışmanlığı

mesleğinin toplumda saygın bir konuma kavuşmasını sağlamaktır.

Hizmet alanlarımız

* Konut Satış / Kiralama

* Ofis – İşyeri - Komple Bina Satış & Kiralama & Devir

* Depo - Fabrika Satış & Kiralama & Devir

* Otel – Turistik Tesis Satış&Kiralama & Devir

* Arsa - Tarla – Arazi Satış

* Yatırım Danışmanlık

Gayrimenkul  sektöründe dünyanın 1 numarası olan Coldwell Banker  çatısı altında ,sektörde yeniliklere açık , deneyimli ,müşteri memnuniyetini  en üst düzeyde  tutmaya çalışan ,sonuç  odaklı profesyonel 25 kişilik danışman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

Tüm profesyonellerimiz mesleki yeterlilik belgeli ve vergi levhalıdır. Her bir uzmanımız uzmanlık bölgesi ve alanı çalışmaktadır. Ofisimizde devamlı olarak Özel Saha Koçluğu ve Mentörlüğü uygulanmaktadır. Ofisimiz tecrübeli kadrosuyla eğitim ve gelişime önem vermektedir. Başarısı ispatlanmış AMP Koçluk Programı'nı sürekli olarak uygulayan nadir ofisler arasındayız.

Tamamen GÜVEN şiarıyla kurulan Coldwell Banker Yıldız için olmazsa olmaz kavram; artı değer katmak.

Sadece hizmet bedeli al çekil ya da brandanı as ve müşteri bekle metodunun oldukça etik dışı ve çok yetersiz olduğunu savunan ofisimiz her zaman kalıcı çözümler sunar.

Şimdi arkanıza yaslanın ve gayrimenkul dünyasında Coldwell Banker Yıldız ile hizmetin ne demek olduğunu bir de bizim perspektifimizle deneyimleyin.

Siz de kıymetli yatırımlarınızı ; doğru, güvenilir, hızlı ve profesyonel şekilde yönlendirebilmemiz için Coldwell Banker YILDIZ Gayrimenkulü arayın.

UNUTMAYIN! YERYÜZÜNDEKİ EN GÜVENİLİR YATIRIMI GÖRMEK, GÖKYÜZÜNDEKİ EN PARLAK YILDIZ İLE MÜMKÜNDÜR…


Ofisle İletişime Geçin

Aşık Veysel Mah. Bahçeşehir Yolu Cad. Park City Evleri D Blok No:5 Esenyurt/İstanbul

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Halil Ertunç Keskin

  Gayrimenkul alım sürecimizde kendisiyle beraber çalışma fırsatı bulduk. Satış sonraki sürecimizde de ilgisini eksik etmedi. Çok memnun kaldık. Başarılar dilerim.

  Burçin Kandemir Yüksel - 22/06/2022
 • Danışman : Muhammed Büyükgöz

  Ev satılması sürecinde Muhammed beyin içten ve profesyonel desteği için teşekkür ederim.Tapuya gitmeden once esnaf lokantasında yediğimiz o mütevazi yemeği ve o tatlı sohbeti hic unutmayacağım.Insan hayatı boyunca kazandığı tüm birikimiyle ev alırken veya satarken güvenilir birilerine ihtiyaç duyuyor,Muhammed bey ve ekibi sağolsunlar çok yardımcı oldular.

  VOLKAN PINAR - 15/06/2022
 • Danışman : Muhammed Büyükgöz

  Ev alma surecimizi cok yakindan takip ederek islemlerimizi cok kolaylastirdigi icin cok tesekkur ediyoruz.

  ferkan eren - 15/06/2022
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Ömer bey’e bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Tüm süreç boyunca bize çok yardımcı oldu. Aklımıza takılan her soruyu anında cevaplayıp sürecimizi çok çabuk tamamladı. Yolumuz iyi ki kesişmiş.

  Zeynep Atamer - 02/06/2022
 • Danışman : Muhammed Büyükgöz

  Innovia3 de ki dairemizin satın alma sürecinde hem arkadaş canlısı tavrı ile hem de satın alma sürecindeki hızlı ve profesyonel hizmeti için teşekkür ediyorum. Başarıların devamını dilerim.

  Serkan Erkoç - 01/06/2022
 • Danışman : Halil Ertunç Keskin

  Ofis de olsun daire sunumu olsun danışmanlık hizmeti güler yüzlüğü ve ilgi alakası konusunda çok memnun kaldık. Satış öncesi, sonrası güler yüzü ve ilgi alakası beni çok mutlu etti. Her şey için teşekkür ederim başarılarınızın devamını dilerim.

  Ümit Küçükbalaban - 01/06/2022
 • Danışman : Hülya Hanedar

  Sunflower avm’deki 89-90 numaralı dükkanların satışı hususunda göstermiş olduğunuz üstün gayret ve çabalarınız için şükranlarımızı sunarız. İlkeli ve ahlaklı duruşunuz ve zorluklar karşısındaki sabrınız ve azminiz tüm emlak sektörü çalışanlarına ışık tutacaktır. Başarıların daim olsun. Hersey için çok teşekkürler. Bundan sonra başka satışlarda da birlikte çalışmak dileğiyle.

  NEPHAN OSMANPAŞA - 20/05/2022
 • Danışman : Muhammed Büyükgöz

  Muhammed bey ile flora sitesindeki dairemi kiraya verdik. Kendisi ulaşmıştı bize çok beyefendi işine hakim birisi, şeffaf iş yapışı ve sürekli bizleri aydınlatmasına çok memnun oldum. 3 gün gibi kısa sürede evimi kiraya verdi. İşini severek, düzgün ve dürüst yaptığı için kendisini kutluyorum

  Mehmet Saffet YUNAKOĞLU - 08/05/2022
 • Danışman : Muhammed Büyükgöz

  Danışmanlığı konusunda memnunuz,en ufak sorunda ilgili

  Betül - 25/02/2022
 • Danışman : Muhammed Büyükgöz

  Muhammed Bey ile tanıştığıma memnun oldum. Kendisi Güleryüzlü, iyi Niyetli ve çok Yardımsever bir kardeşimizdir. Sağolsun iki dükkan devrimizde de bizi en profesyonel şekilde hem yönlendirdi hemde alakadar oldu. Kendisinden ben razı oldum Allah’ta razı olur inşaallah. Kariyerinde ve hayatında başarıların devamını diliyorum.

  Hasan Kıray - 23/02/2022
 • Danışman : Muhammed Büyükgöz

  Muhammed bey ile Bahçekent'de ki dairemizi kiraladık. Benim isteklerim doğrultusunda ve 5 günlük hızlı bir sürede daireme kiracı buldu ve yerleştirdi. Hazırladıkları kira kontratı çok profesyoneldi çok beğendim. İlgi, alaka ve süreç sonrası sürekli takip ve desteği için çok teşekkür ederim. Sizler gibi işini kaliteli yapan insanlara bu ülkenin ihtiyacı var başarılar dileirm.

  Sadık Ustaoğlu - 04/02/2022
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Ömer Bey bizimle çok ilgilendi, kendisine tüm çabası emeği ve özverisi için teşekkür ederim

  Sonter hesapçı - 22/01/2022
 • Danışman : Muhammed Büyükgöz

  Mr. Mohammed is great. We rented a house from him. He was with us in every moment. He guided us in all our transactions. It was a great experience for us. Thanks

  Josess Akıngboye Diares - 22/01/2022
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Ömer beyin mühendis kimliğiyle beraber aynı zamanda gayrimenkul konusunda uzmanlaşmış, profesyonel, daima çözüm üreterek verdiği hizmet için bu platformda da tekrar teşekkür ediyorum. Nice başarılara…

  Nurcan yıldız - 03/12/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Ömer beyin mühendis kimliğiyle beraber aynı zamanda gayrimenkul konusunda uzmanlaşmış, profesyonel, daima çözüm üreterek verdiği hizmet için bu platformda da tekrar teşekkür ediyorum. Nice başarılara…

  Nurcan yıldız - 03/12/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Son derece ilgili, işinin ehli ve güvenilir bir kişi olan Ömer Bey’e emekleri için çok teşekkür ediyorum. Tüm sorumluluklarını , zamanında ve hakkıyla yerine getirmesi sebebiyle güvenle işlerinizi emanet edebilirsiniz.

  Nazan Bitir - 29/11/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Çok teşekkürler her bir şey iyi ben çok memnunum

  FARHAD SALAHI - 27/11/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Evimi 2 kez Ömer Bey aracılığıyla kiraya verdim. Bu süre zarfı içerisinde evle ilgili konularda kendisine rahatlıkla ulaşıp bilgi aldım. Kolay ulaşılır olması, işini ciddiyetle yapması ve daima nazik olması takdire şayandır. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Serdar Demirel - 27/11/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Ömer Bey evime çok kısa zamanda istediğim gibi bir kiracı buldu. Verdiği hizmetten çok memnun kaldım. Kendisine teşekkür ederim.

  Yavuz Dinç - 24/11/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Ömer oldukça ilgili ve çözüm odaklı güleryüzlü bir arkadaş.Aldığım hizmetten çok memnun kaldım

  Ümit kadı - 24/11/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Mr Omer is a nice and very helpful person. I would like to thank him for his valuable supports.

  Mostafa kahlout - 29/09/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Cok basarili, samimi ve guvenilir

  Nazmi Calik - 23/09/2021
 • Danışman : Muhammed Büyükgöz

  Muhammed ile dairemi kiraya verirken tanıştım. Kısa sürede işimi başarıyla tamamladı. Güvenimi kazandı. Herkese tavsiye ediyorum. Bin tane evim olsa (inşallah olur) hepsini Muhammed’e emanet etmekden tereddüt etmem. 10 numara 5 yıldızlı hüzmet. CB Muhammed

  Feyzi Hatip - 22/09/2021
 • Danışman : Muhammed Büyükgöz

  İşinin vakkosu, güler yüzlü harika bir beyfendi..

  Adnan Yazıcı - 22/09/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  At first I am special thanks from Mr. Omar to help with renting the house I want, Because renting a house in Tual Bahceh Kent was the most important thing for me to pay attention to and with a correct conversation with the owner of the house, he received that house for me. His professional behavior made me trust him from the first meeting and feel good. He also helped me a lot by speaking Persian and English

  Sherri baktash - 16/08/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Ömer bey tüm samimiyet ve içtenliği ile işini severek yapan birisi, ihtiyaçlarımızi iyi analiz edip o doğrultuda yaptığı çalışmayla ne kadar da doğru bir insanla karşılaştıgimi anladım, kendisine bir kez daha bu platformda teşekkür etmek isterim.

  Selman Emiroğlu - 15/08/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Ömer bey çok kibar ve nazik aradığımız kiralık konutla ilgili sonuna kadar yardımcı oldu. Bütün sorularımızı nazik bir şekilde cevapladı. Bütün yardımları için kendisine teşekkür ediyorum.

  Gözde emreaçık - 15/08/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Ömer beye yaptığımız işlemde başından sonuna kadar dürüst ve yapıcı davranışlarından dolayı teşekkür ederim.

  Ali başdanacı - 15/08/2021
 • Danışman : Ömer Akkuş

  Ömer Bey ilk görüşmemizden itibaren ev arayışımıza ve taleplerimize ilgiyle yaklaştı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, bol kazançlar dilerim.

  Sena Demirtaş - 12/07/2021
2.550.000 ₺
Kiralık
925.000 ₺
Kiralık
İstanbul-Avrupa / Başakşehir VADİ MANZARALI MUHTEŞEM 3+1 SATILIK DAİRE
4.100.000 ₺
Satılık
2.700.000 ₺
Kiralık
2.450.000 ₺
Satılık
6.500 ₺
Kiralık
14.000 ₺
Kiralık
1.700.000 ₺
Kiralık
15.000 ₺
Kiralık