ÖZGEN GÖRGÜNER

Gayrimenkul Danışmanı @CB MAXIMUM

29 Mart 1973 Lefkoşa doğumluyum.Lise hayatımı Türk Maarif Koleji’nde tamamladım. Lisans eğitimim için tercihim Doğu Akdeniz Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü oldu.Yüksek lisansımı Uluslararası İlişkiler üzerine Doğu Akdeniz Üniversitesi bünyesinde yaptım.Mezun olduğum üniversitede altı yıl boyunca öğretim görevlisi olarak çalıştım.Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi'nde öğretim görevlisi olarak üç yıl görev aldım.Akademik kariyerime part-time olarak Girne Amerikan Üniversitesi öğretim görevlisi olarak devam ettim.

Bu sıralar bir yıl boyunca Baştaş İnşaat’da pazarlama müdürü olarak çalıştım ve özel sektörde kendimi hatırlattım.2007 / 2009 yılları arası o dönemin Başbakan Yardımcısı ve aynı zamanda Dış işleri Bakanı’nın siyasi işler danışmanı olarak görev aldım. 2010 yılında şu an bir fiil devam eden Lefkoşa’nın ünlü restoranlarından City Coffees’i ada halkının hizmetine açtık.

Emlak sektörü ile tanışmam adanın ilk emlakçılarından olan babam Tahsin Ali Rıza Görgüner ile olmuştur. Beş yıllık emlak sektörü deneyimimi Dünyanın Bir Numaralı Gayrimenkul Markası Coldwell Banker Maximum ailesine katılarak devam ettirmeye karar verdim.

JCI ( Junior Chamber International ) üyesiyim, bir dönem saymanlığını da yaptım. JCI sayesinde dünyanın en önde gelen isimlerinden kurslar ve seminerler alma şansına eriştim.Kendim de Kıbrıs Sorunu hakkında Portekiz, Bulgaristan, Belçika gibi birçok ülkede seminerler verdim.

Merkezi Brüksel’de bulunan Genç Liberaller Derneği’nin tek Türk üyesiyim.Sosyal sorumluluk projelerinin hayatımda çok önemli bir rolü vardır. Örneğin son altı yıldır 23 Nisan’da kimsesiz çocuklar için açık arttırma ile onların yaptığı resimleri satıp, elde ettiğimiz geliri onların yaşamını daha kaliteli bir hale getirmek için kullanıyoruz.Tam bir spor tutkunuyum. Hatta Basketbol’da Kuzey Kıbrıs yıldız millide forma giydim.

En büyük hayallerimden biri dünyayı gezmekti ve bunu büyük ölçüde gerçekleştirdiğime inanıyorum. Ama dünya büyük ve gezilecek daha çok yer var.Ben yaşamayı seviyorum, öğrenmeyi ve öğrendiklerimi paylaşmayı.

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Yenikent