Portföy İşlem Hızı
9,0

Anadolu Üniversitesini, İşletme Bölümü mezunu olarak bitirdim, 2004 yılında çıkmış olduğum kariyer yolculuğuna İnşaat sektörü ile başladım, bu sektörde çalışmalarım devam ederken özel sektörde çeşitli alanlarda yöneticilik yaptım ve üzerime düşen görevleri layığıyla yerine getirdim.

15 yılı tecrübe ederek geçirdikten sonra piyasa tecrübem ile bu sektördeki deneyimlerimi COLDWELL BANKER ailesinin 115 yılı aşkın bilgi birikimiyle birleştirme kararı aldım. Her zaman daha iyiye ve daha güzele ulaşmayı hedef alarak bu yolculuğa katıldım ve COLDWELL BANKER’in dünya çapında oluşturduğu hizmet anlayışını, kendi belirlemiş olduğum çalışma disiplini ve dürüstlük ilkesiyle birleştirerek sektörde birçok konuda ilklere imza atarak adımı sıkça duyurmayı başardım.

Müşterilerimin beni gayrimenkul danışmanları olarak benimseme ve tercih etme nedenlerinin ise yeteneklerimin, uzmanlıklarımın, müşteri odaklı hizmet anlayışımın oldukça kaliteli olmasından ve karşılıklı memnuniyet odaklı ilerlememden kaynaklandığını ifade etmektedir.

Çalışmalarıma oldukça fazla özen göstermem ve siz değerli müşterilerime sunduğum hizmetler sonucunda bu başarılarımın sürekli artış göstermesi ile Uluslararası % 100 KULÜBÜ ÜYELİĞİ ve PLATİNUM KULÜBÜ ÜYELİĞİ ödüllerine layık görüldüm ve ilk binde birlik başarılı danışmanların girebildiği dilime girerek CHAİRMANS CLUB Üyesi olmaya hak kazandım.

Siz değerli müşterilerimin kazandığım başarılarımın en büyük ortakları olduğu düşüncesiyle bu ödülleri kabul ettiğimi belirterek birlikte daha çok güven kazanacağınıza, tecrübe edineceğinize can-ı gönülden inandığımı vurgulayarak almış olduğum eğitimlerin bir kısmını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmak için almış olduğum eğitimlerin bir kısmı şu şekildedir;

*İTO Emlak Müşavir Ve Pazarlama Uzmanlık Kursu

*COLDWELL BANKER Franchiseınız ve Recruting

*COLDWELL BANKER Kariyeriniz

*SUCCEED

*Ticari Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi

*Konut Projeleri Satış Eğitimi

*Power Start Mentor

*Konut Projeleri Satış Uzmanlığı Programı

*Angelo Fradera İle Gelirinizi Nasıl İkiye Katlarsınız

*Kentsel Dönüşüm Eğitimi

*Topluluk Önünde Konuşma Eğitimi

*İleri Broker Eğitimi ( Gıl Ostrander )

*Amaç Belirleme ve İnsiyatif Alma

*Stres ve Öfke Yönetimi

*Beden Dili

*İletişim Eğitimi

*Mükemmel Müşteri Memnuniyeti (3M)

*Pazar, Reklam ve Kampanya Yönetimi

*Diksiyon ve Etkili Konuşma

*Liderlik

*Motivasyon

*Zaman Yönetimi

*.....................

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • Focus Broker Eğitimi 02-07 Ağustos
  • Commercial Business Club Toplantısı 21 Ağustos 2021
  • Commercial Business Club Üyeliği
  • Commercial Business Club Üyeliği