Portföy İşlem Hızı
9,6

Çünkü siz her zaman en iyi sonucu hakediyorsunuz.

Uzman çözüm ortağınız.

Gayrimenkul kararlarımız ömrümüz boyunca almış olduğumuz en zor kararlar ola gelmiştir. Bu zorlu süreci istatistiksel olarak değerlendirdiğimizde; ister alıcı olsun ister de satıcı olsun, iyi bir Gayrimenkul Danışmanık hizmeti alanlar, her zaman karlı çıkmışlar ve bu zorlu süreci rahatlıkla aşıp daha mutlu olmuşlardır.

Gelişmiş toplumlarda, hizmet sektörünün en değerli kollarının başında Gayrimenkul Danışmanlığı yer almaktadır. Toplum tarafından oldukça değer verilen Gayrimenkul Danışmanları, oldukça saygın bir konumda yer almaktadır.

Gayrimenkul Danışmanları'nın ülkemizdeki durumu ise 2018 yılı 2. yarısında yayınlanan Yönetmelik ile birlikte yükselme trendini tamamlama yolundadır. Sektör anlamında ilk defa Devlet Düzenlemesi ile yasalara tabi olmuştur. Yönetmelikte yer alan Gayrimenkul Müşaviri tanımı ile, sektör standartlarının en üst seviyelere yükseltilinmesi hedeflenmiştir. Bu süreç ile birlikte Gayrimenkul Danışmanlığı ülkemizde de en nitelikli hizmet kollarının arasında yer almaya başlamıştır diyebiliriz.

Hizmet sektörünün; özelinde ise danışmanlığın ülkemizde değerinin anlaşılmasında, bu yeni anlayış ile birlikte gelişen Gayrimenkul Danışmanlığı tüm danışmanlık sektörlerinin ilerlemesine öncülük etmeye hazırlanıyor diyebiliriz.

Coldwell Banker Gayrimenkul; dünyanın ilk ve en eski markası durumunda olup 1906 yılından beri hizmet vermektedir. Gayrimenkul alım-satım dinamiklerini değiştiren sektörün en güvenilir ve en inovatif markası konumunda bulunmakta olup 49 ülkede 3000 den fazla ofisi ve 120.000’i aşkın Gayrimenkul Danışmanı ile gayrimenkul sektörüne yön vermektedir.

İzmir ilimizde de; konut, lüks konut ve ticari gayrimenkul danışmanlığı alanlarında en yüksek satış hacmine sahip olan gayrimenkul markası olup lider konumdadır.

Coldwell Banker Lego Gayrimenkul İzmir Bostanlı’daki ofisindeki dinamik kadrosuyla; tüm İzmir genelinde kaliteli hizmet sunabilen, sonuç odaklı çalışmaları ile başarının zirvesinde yer alan lider firmaların başında yer almaktadır.

2012 yılı ikinci yarısından yani sektöre başladığım günden bu yana, sizlere çok sayıda Gayrimenkul Danışmanlık Hizmeti vermenin mutluluğunu yaşamaktayım. Çok çalışarak, sizlerin güvenine layık olmanın getirdiği huzur; bütün yorgunluklarımı unutturmaktadır.

1976’da İzmir’de doğdum. 1993 yılında İzmir Atatürk Lisesi’ni bitirdikten sonra, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji ( Moleküler Biyoloji ve Genetik Mühendisiliği Ana Bilim Dalından) Bölümü'nden mezun oldum.

2016 yılında ise Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü Onur Öğrencisi olarak diplomamı aldım.

1997-2004 yılları arasında çeşitli firmaların satış bölümlerinde part time ve tam zamanlı iş deneyimlerim oldu. 2004-2012 yıllarında medikal firmaların Doktor çalışan satış ekiplerinde İzmir ve tüm Türkiye'de sorumlu olarak görev yaptım.

Tüm bu deneyimlerim ile 2012 yılı ikinci yarısından itibaren Gayrimenkul Danışmanlığı sektörüne girmeye karar verdim ve sektöre Uluslararası bir marka ile başlangıç yaptım.

Kalite standartlarının önemi ve hizmetimin mükemmel seviyede olması adına birçok eğitime katılıp sertifikalar almaya hak kazandım. Bu çabalarımın sonucunuda; birçok kez ödüllendirilerek aldım.

Kısaca bahsedersek;

Boğaziçi Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Gayrimenkul Marka Eğitimi Sertifikası 2012

Ahmet Şerif İzgören Akademi Gayrimenkul Eğitimi Sertifikası 2012

İzmir İnşaat Mühendisleri Odası SPK için Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Kursu 2013

İzmir Ticaret Odası Gayrimenkul Danışmanlığı Sertifikası 2014

Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümü Onur Öğrencisi Mezuniyeti 2014 - 2016

Marka Gayrimenkul firmasının bünyesindeki tüm eğitimler; İgnite, 6 Kişisel Bakış Açısı, Shift, Eğitimcinin Eğitimi, İleri Düzey Eğitimler ...

2020 yılı pandemi dönemi Coldwell Banker Gayrimenkul Blue Start (Online)

2020 yılı pandemi dönemi Coldwell Banker Gayrimenkul Milyonerden Milyonere (Online)

2020 yılı sonu Barış Kılıçaraslan 2021 Yılı Hedeflerine Ulaşan Kişi Olmak

Ödüller;

Çalıştığım Emlak Firmasında 3 yıl üst üste ofis 1.'liği 2013-2015

Yurtiçi ve yurtdışı Gayrimenkul Projelerinde Proje Satış Direktörlüğü 2016

Marka Gayrimenkul 9 ayrı dalda ödül 2017

Marka Gayrimenkul 2018 birçok dalda ödülün yanında 2018 yılı toplam satış adedinde 1. 'lik ödülü.

Marka Gayrimenkul 2019 birçok dalda ödülün

Coldwell Banker İzmir Bölgesi Ağustos Ayı 2. lik ödülü

Coldwell Banker Sterling Society

Hayatı Revize Edin.... Çünkü siz her zaman en iyi sonucu hakediyorsunuz.. diyerek, başladığım Gayrimenkul Danışmanlığım; iş odaklı, uzmanlık ve süreklilik ilkesine dayalı çalışmalarımla, sizlerin referansı ve tavsiyesi ile hayat bulmaktadır.

Levent Temiz

Saygı ve sevgilerimle,

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut, lüks konut, ticari ve arsa

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • M2M İzmir 15-16 Eylül 2021