Portföy İşlem Hızı
9,2

1986 Kocaeli doğumluyum. Anadolu Üniversitesi, İşletme Fakültesi mezunuyum. Uzun yıllar Turizm ile uğraştım. Bu süre zarfında insanlar ile olan diyaloğumu kuvvetlendirdim. Geçmişten bugüne kadar edindiğim bilgi birikimlerimi Coldwell Banker ailesi ile birleştirerek, Kuzey Kıbrıs Girne'de profesyonel kariyerime başlamış oldum.

Bugüne kadar yüzlerce mutlu müşterim ile en iyi hizmeti vererek, zamandan tasarruf ettiriyor, çok iyi yatırımlar yaptırmaya devam ediyoruz.

Aynı zamanda gerek alıcılara, gerekse satıcılara teknolojik alt yapım ile en iyi hizmeti sağlıyor, bu desteği aynı zamanda ofisimize de vermenin mutluğunu yaşıyorum.

Her daim şeffaf, hassas ve çözüm odaklı, alıcı ve satıcıların çıkarlarını gözeterek çözüm ortağı olmaya devam edeceğim.

 

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

G.D.

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Merkez

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Arife - 31/12/2019

  Soner beye ilgi ve destekleri için çok teşekkür ederim ????

 • Murat Kaya - 30/12/2019

  Daha önce Tapu Dairesinden tanıdığım Ali beye ve iş Ortağı Soner Beye, beni çok iyi analiz ettikleri ve aradığım mülkü ilk sunumda bana gösterip ikinci sunuma gerek bile bırakmadan kiralık arayışımı en hızlı şekilde çözdükleri için kendilerine ayrı ayrı teşekkür ederim

 • Ahmet Topcu - 30/12/2019

  Soner Bey ve Ali Bey e vermiş oldukları hizmetten ve mülkümün kiralanması hususunda harcadıkları çabadan dolayı çok çok teşekkür ederim