OFİS HAKKINDA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Eylem Keskin

  Güleryüzlü,sıcakkanlı,saygı ve sevgi çizgisini asla bozmadan,olumsuz durumda yada kararda bile karşısındakini incitmeden,işini severek yaptığını hissettiren kişidir. Her şey için çok teşekkür ederim.

  HALİM CAN GÜRTEMEL - 09/05/2022
 • Danışman : Eylem Keskin

  Profesyonel iş ahlakı ve güler yüzlü son derece donanımlı yapınızdan dolayı sizlerle çalışmaktan çok memnunum. Umarım dostluğumuz baki kaılır. Başarılarınızın devamını dilerim.

  GÖKHAN ÖZKAN - 09/05/2022
 • Danışman : Eylem Keskin

  Yaklaşık 1 yıldır hem kiralama hem satış işleminde Eylem Bey ile çalışıyoruz. Başka birisiyle çalışmayı düşünmedik bile. Bundan sonrada uzun yıllar birlikte çalışacağız. Çok teşekkür ederiz

  MÜGE KESER - 29/03/2022
 • Danışman : Eylem Keskin

  Eylem Bey son derece profesyonel bir çalışma gerçekleştirdi. Bu ilk işimiz oldu ancak bundan sonrası için gayrimenkul danışmanımız olarak inşallah önümüzdeki dönemlerde güzel işlerde görüşmek dileğiyle.

  NUR SORGUÇ - 29/03/2022
 • Danışman : Eylem Keskin

  Eylem beyi İŞ GYO'dan tanıyorum. İşini seven dürüst bir arkadaş. Değerlendirmem puan olarak 100. Başarılarının devamını diliyorum. İleriki yıllarda Eylem beyi çok iyi noktalarda göreceğimden eminim.

  Ömer Faruk Taş - 03/02/2020
 • Danışman : Eylem Keskin

  Teok Gayrimenkul danışmanı Eylem Keskin sayesinde, kiralık ofis arayışımız ofisin satın alınması aşamasına dönüşmüştür. Saygılı ve iş bitirici olarak gördüğümüz Eylem bey sayesinde bu ofis tarafımızca satın alınmıştır.

  Ümit Kaygusuz - 03/02/2020