OFİS HAKKINDA

Coldwell Banker Smart ofisimiz sizlere bayraklıda hizmet veriyor.


Ofisle İletişime Geçin

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Çağrı Yüksel

  Çağrı Bey hem işini profesyonelce yapip hemde sanki işlemleri kendiniz takip ediyormuş gibi hissettiren piyasadaki ender emlakçılarından. Evimizin satışı süresince çok yardımcı oldu. Sizlerde gönül rahatlığıyla emlak işlerinizi teslim edebilirsiniz. Çağrı beyle tekrar çalışmak dileğiyle.

  AYTAÇ GÜLEÇOĞLU - 15/10/2023
 • Danışman : Çağrı Yüksel

  Çağrı beyin satmış olduğu evde kiracı olarak oturmaktaydım. Evin alıcı adaylarına gösterilme aşamasında kişisel alanıma saygı duyarak titizlikle çalıştı. Oturduğum ev kısa sürede satıldı. Sorunsuz süreç ve profesyonel yaklaşım için kendisine teşekkür ediyorum.

  Emel Özen - 08/09/2023
 • Danışman : Çağrı Yüksel

  Çağrı bey ile ilk karşılaştığınız anda güven duyuyorsunuz ve işini en iyi şekilde yaptığına emin oluyorsunuz. İzmirde öylesine fiyat araştırması yaparken tesadüfen buldum kendisini ve gerekli özveriyi göstererek çok iyi araştırarak Ankara daki evimi ilana koyar koymaz ikinci günde satmamda aracı oldu. Sıra geldi İzmir de ev bulmaya. Bu konuda da oldukça çalışkan ve kısa sürede doğru yer doğru zaman ve doğru fiyata bana ev bulacağına eminim.

  çağatay sevdi - 31/08/2023
 • Danışman : Çağrı Yüksel

  Çalışkan kişiliği. Tuttuğunu koparan bilinçli tavrı ile kısa zamanda doğru müşteri doğru yatırım stratejisiyle kendisinden çok memnun kaldığımız çağrı beyi taktir ve tebrik ediyorum.

  Recep çalık - 22/08/2023
 • Danışman : Çağrı Yüksel

  İletişim kurduğumuz ilk andan, tapu satışının gerçekleştiği son ana kadar yapıcı, mütevazi,profesyonel yaklaşımı sayesinde ilk defa bir alım satım işleminde yorulmadığım gibi,alıcı ve satıcıyı koruyarak en uygun şartlarda işini gerçekleştirdi.Sürec içerisinde gönderdiğim mesajlara anında hızlı olumlu dönüşü ve aramalarımda telefona her zaman yanıt vermesi beni en çok etkileyen unsurdur.Sektörde ilerleyen zamanlarda çok iyi bir isim ve yer yapacağından eminim.Emekleriniz için teşekkür ederim.

  Ali Endican - 22/08/2023
 • Danışman : Gülsüm Ünal

  Gülsüm hanım mülkümle yakından ilgilendi ve tam istediğim gibi kiralama sürecini sonuçlandırdı. Kendisini şiddetle tavsiye ediyor ve kendisine teşekkür ediyorum.

  İnan Anıl Özdemir - 01/08/2023
 • Danışman : Çağrı Yüksel

  Evimin kiralanmasında Çağrı bey yardımcı oldu. Kısa zamanda istediğim koşullara uygun olarak evimi kiraya verdim. Kendisinden memnun kaldım. Tavsiye de ederim.

  Hülya Kişi - 24/07/2023
 • Danışman : Çağrı Yüksel

  Çağrı Bey gerek yaklaşımı, gerek profesyonelliği açısından emlak sektöründe emek veren diğer herkese örnek olması gereken bir kişidir. Ev kiralama sürecimizde bize desteği ve yardımı için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Bu sektörde sizin gibi kişilerin öneminin kesinlikle artması gerekiyor.

  Caner Şengül - 08/07/2023
 • Danışman : Volkan Kırmızı

  Yıllardır satılık olan evim için ;Asena Hanım ve Volkan Bey’in değerlendirmeleri, doğru fiyat çalışmaları, hedefe odaklanıp doğru satış politikasıyla söz verdikleri gibi 1 ay içerisinde direkt alıcıyla bir araya getirdiler ve satışı gerçekleştirdiler. Satış öncesi ve sonrasındaki anında iletişimleri, kibarlıkları ve güleryüzlülükleyle süreci birer danışmanla değil evimizden bir insanla yapıyomuşuz gibi hissetmemizi sağladılar. Emeklerine, yüreklerine sağlık. Çok daha güzel başarılarınızda buluşalım diyorum çocuklar.😊

  Şehime Erten - 29/05/2023
 • Danışman : Çağrı Yüksel

  İzmir Menemen'de bulunan evinin kiralanması için Çağrı Bey ile iletişime geçtim. 1 hafta gibi kısa bir süre içerisinde sonuca ulaştık. Sürecin her aşamasına hakimdi. İlgiliydi. Kendisi ile çalışmaktan çok memnun kaldım. Bundan sonra da aynı konuda Çağrı bey ile iletişime geçeceğim.

  Osman Gümüş - 01/04/2023
 • Danışman : Gülsüm Ünal

  Gülsüm hanım çok ilgiliydi çözüm odaklıydı evimizi kiraya verme konusunda çok yardımcı oldu işinş severek yapan birisi

  Arda Yıldırım - 01/03/2023
 • Danışman : Gülsüm Ünal

  Merhaba. Şahsına emanet ettiğim mülkümü 1 hafta gibi bir kısa sürede satışını gerçekleştirip tüm islemleri en ince ayrıntısına kadar düşünüp ilgilendiği için kendisine çok teşekkür ederim. Teşekkürler Gülsüm Ünal 😇

  YASİN DAĞLI - 16/02/2023
 • Danışman : Gülsüm Ünal

  Merhabalar, Gülsüm hanıma çok teşekkür etmek isterim, hem süreçleri iyi takip ettiği için hem hızlı geri dönüşleri için, ikna kabiliyetide süper… Aslında alıp almama konusunda kararsızdım, ama Gülsüm hanım sayesinde aldım diyebilirim. Tekrardan teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim.

  Uğur topal - 30/12/2022
 • Danışman : Gülsüm Ünal

  Mülkümün satışını kısa sürede yaptığı için kendisine teşekkür ediyorum..Hesap kontrolleri tapu sürecini hızlı ve çözüm odaklı yürüttü ..Tekrar birlikte çalışmak dileğiyle ,başarılar diliyorum..

  Battal Demir - 30/12/2022
 • Danışman : Mehmet Girgin

  İlğiniz için çok teşekkür ederim işlerinizde başarılar dilerim

  Hüseyin küçükoğlu - 26/10/2022
 • Danışman : Mehmet Girgin

  Gerçekten süper ikili ali ve mehmet bey iki tarafıda hiç kırmadan satış işimizi gerçekleştirdiler. Alanda satanda çok memnun kaldık a dan z ye kadar hiç bizleri yormadan bütün işlemleri kuralında ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmiş olduk çok memnun kaldık rabbim herkesin karşısına böyle güzel insanlar çıkartsın herkese iyi çalışmalar.

  MURAT KAYABAŞ - 25/10/2022
 • Danışman : Mehmet Girgin

  Çalışmalarından dolayı ve sonuna kadar yanımızda olduklarından 100/100 başarılarından dolayı teşekkür ederim

  Nesrin Kayabaş - 24/10/2022
 • Danışman : Gülsüm Ünal

  Hızlı geri dönüş , çözüm odaklı, güler yüzlü olduğunuz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz🙂

  Meltem değirmenci - 18/09/2022
 • Danışman : Gülsüm Ünal

  Güvenilir güler yüzlü işini severek yapan nadir insanlardan. Gayrimenkulüm için benden fazla uğraştı kendisi her aşamasında bilgilendirme ve sonuç aldım kendisinden gözünüz kapalı güvenebileceğiniz birisidir. Herşey için çok teşekkür ediyorum yolunuz açık olsun bol müşteriler.

  Can Erkan - 22/07/2022
 • Danışman : Gülsüm Ünal

  Güler yüzlü donanımlı bilgili işini severek yapan tüm işlemlerimizde şeffaf ve güvenilir olduğunu kanıtlayan gülsüm hanıma çok teşekkür ediyoruz ev sahibi olmamızda emeğiniz çok büyük oldu.iyi çalışmalar bol müşteriler diliyorum.

  Memiş Duyum - 23/04/2022
 • Danışman : Gülsüm Ünal

  İki dairemi gülsüm hanım aracığıyla kiraya verdim. Çözüm odaklı ve dürüst birisi olduğu için kendisine teşekkür ediyorum

  Sebahattin - 23/04/2022
 • Danışman : Gülsüm Ünal

  Gülsüm hanımcım güler yüzünüz ve samimiyetinizle ile her sorumuza yanit buldunuz ve çözüme ulaştirdiniz 🥰 ev sahibi olmamizda payınız büyük iyiki sizi tanidik🙏🙏

  Nihal duyum - 23/04/2022
2.100.000 ₺
Satılık
2.200.000 ₺
Satılık
2.950.000 ₺
Satılık
11.000.000 ₺
Satılık
1.875.000 ₺
Satılık
3.250.000 ₺
Satılık