OFİS HAKKINDA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Oğuz Kocaman

  Gerek sektöre hakimiyeti, gerek iletişimi ile Eşim ve benim güvenimizi kazandı. Satın alma süreci bittikten sonra da telefonla birkaç kez arayarak bizimle ilgilendi, taşınma ve tadilat konusunda yardımcı olabileceğini söyledi. On numara danışman. Kendisi ile karşılaştığımız için şanslıyız.

  Deniz Kesimal - 14/10/2023
 • Danışman : Oğuz Kocaman

  Ev alma sürecimizde ve sonrasındaki işlemlerde desteğini her zaman hissettik. Akabinde evimizi kiraya verirken de oldukça hızlı ve güvenilir sonuç aldığımız için teşekkür ederiz.

  Talat Bulca - 26/08/2023
 • Danışman : Selcan Nalan İslamoğlu

  Sürecin başından sonuna kadar her aşamasında yanımızda olan alım sürecinden en doğru şekilde faydalanmamızı sağlayan işinin gereklerinin hakkını veren gayrimenkul danışmanıdır. Kendisiyle çalışmak çok keyifliydi.

  Gözde Birşen - 21/06/2023
 • Danışman : Oğuz Kocaman

  Evimizi kısa bir sürede sattı ve her konuda yardımcı oldu teşekkür ederiz

  Evşen Erkan - 25/03/2023
 • Danışman : Oğuz Kocaman

  Oğuz bey ev satın alma süreci boyunca sağ olsun ilgisini alakasını hiç eksik etmedi. Her sorumuza sıkılmadan cevap verdi. Her konuda yardımcı oldu. Çok memnun kaldık kendisinden. Başarılarının devamını dilerim.

  İhsan Çakmakçı - 24/03/2023
 • Danışman : Oğuz Kocaman

  Oğuz beye ilgi alakası kişi memnuniyetinden dolayı çok teşekkür ederim.saolsun ev alımında.her.konuda yardımcı oldu ve sonrasında aynı şekilde yardımcı oldu,.oldu bittiye getirmedi yani .

  Vasıf fitoz - 16/01/2023
 • Owner : Muhammet Uzuner

  Profesyonel ekip,profesyonel bakış açıları ve doğru teşhisleri ile karlı yatırım sağlayan gayrimenkul ve emlak danışmanlığı hizmeti. Biz çok memnun kaldık ,çok mutlu olduk , gerçekten teşekkür ediyoruz. Birlikte yaptığımız yatırım sonrasında da her türlü sorunumuzda,sorumuzda rahatlıkla arayabildiğimiz iletişim kurabildiğimiz bilgi ve görüşlerine saygı duyduğumuz ve danıştığımız her konuda sonuç alabildiğimiz değerli insan sevgili Muhammed her şey için çok teşekkür ediyoruz umarım yolun açık olur çok güzel yerleri gelirsin. Kesinlikle hak ediyorsun de bu işleri iyi biliyorsun. Saygılar sevgiler...

  Bircan Özmetin - 21/12/2022
 • Owner : Muhammet Uzuner

  Muhammet bey herşey için çok teşekkür ederiz ailem adına bunu burdan tekrar iletmek isterim gerek satış ile ilgili aynı gün içinde başka bir dairenin alımı ile ilgili göstermiş olduğunuz ilgi alaka ve yardımlarınız için tekrar teşekkürler başarılarınız devamını dilerim temsil ettiğiniz kurumdan ve sizden çok memnun kaldık

  Aliye Çolakoğlu Bayramin - 19/12/2022
 • Danışman : Oğuz Kocaman

  Alma Dairemizi satması için Oğuz Bey'i görevlendirdik. Oğuz Bey'i her açıdan tavsiye edebiliriz. Bize her yönde yardımcı oldu ve her zaman her şey hakkında bilgilendirdi. Oğuz bey ve Coldwell Banker grubuna teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Sendogan Alın - 16/12/2022
 • Danışman : Oğuz Kocaman

  Merhaba Ev satışımda bana yardımcı olan desteğini hiç esirgemeyen Oğuz Kocaman’a onun nezdinde coldwell banker Türkiye firmasına teşekkür ederim.söylemeden geçemeyeceğim eğer benim gibi ayrıntıcı biriyseniz danışmanım Oğuz kocamanla çalışmanızı tavsiye ediyorum asla pişman olmazsınız ;)

  Sevgi aksu - 16/12/2022
 • Danışman : Oğuz Kocaman

  İlgi ve alakası için teşekkür ederim.

  Metin DURSUN - 08/12/2022