OFİS HAKKINDA

Halkalı-Güneşli-Basınekspres bölgesinde faaliyet gösteren ofisimiz 20 kişilik kadrosuyla tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınıza cevap vermek için hazır


Ofisle İletişime Geçin

Halkalı Cad. No 97/B Güneşli

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Hakan İlkun

  Öncelikle hakan beye güler yüzü ve ilgisi için çok teşekkür ederim. Kesinlikle işini severek, dürüst ve kaliteli yapan biri. Dairemi 4 gün gibi kısa bir sürede kiraladı. Kiralamak isteyenleri en ince ayrıntısına kadar araştırıp size öyle söylüyor. Size danışmadan kesinlikle bir hamle yapmıyor. Emlakçı fobiniz varsa hakan bey bunu yenebileceğiniz tek kişi. Gözünüz arkada kalmadan gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Teşekkürler hakan bey.

  İbrahim payır - 28/08/2021
 • Danışman : Hakan İlkun

  Öncelikle Hakan Bey'in ilk evimizi tutarken bize karşı göstermiş olduğu ilgisine, yardımseverliğine ve güleryüzüne çok teşekkür ederiz. Çoğu emlakçı öğrenci olduğumuz için bizi ciddiye almazken Hakan Bey herkese eşit davrandığını bize göstermiş oldu. Bu işi severek yaptığı her halinden belli olan bir danışman. Ailemiz ve biz çok memnun kaldık. Kendisine kariyerinde başarılar diliyoruz.

  Nihan Deniz Menek - 21/08/2021
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan tuğsal işini profesyonelce yapan aradığım daire tipiyle bizlere mahmutbey basın express bölgesinde harika bir yer bulmasıyla sonuçlandı. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Başarılar diliyorum.

  TARIK TURHAN - 19/07/2021
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin tekstil kentte bulunan dükkanı bizleri mal sahibi ile bir araya getirerek pazarlık aşamasında profesyonel şekilde işi halletmesi bizleri çok sevindirdi. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  ASLAN ÇATAL - 19/07/2021
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin güneşli de bulunan dairemin satışında bizlere gösterdiği ilgi ve alaka için teşekkür ederiz. Koşar ailesi olarak teşekkür ederiz.

  NİLGÜN KOŞAR - 19/07/2021
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Sayın Hakan TUĞSAL; Mahmutbey de projede bulunan dairemizi yetki verdikten yarım saat sonra kapora almanız bizleri çok şaşırttı. çok hızlı satış oldu bundan sonraki satış işlemlerimizde sizleri tercih edeceğiz. Başarılarınızın devamını dilerim.

  NİZAMETTİN BEY - 19/07/2021
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin arsamız ile ilgili çalışmaları, ve satışı konusunda kısa süre içerisinde sattığı için kendisine teşekkürlerimizi sunarız. Başarılarının devamını diliyoruz.

  DENİZ ÇALIŞKAN YENİIŞIK - 19/07/2021
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık, kiralama işlemlerinde ve sonrasında yardımcı olmanız, ulaşılabilir olmanız ve güvenilirliğiniz bizi çok memnun etti. Daha sonraki taşınma işlemlerinde de birlikte çalışmak isteyeceğim samimi birisiniz. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Yiğit bey - 15/02/2021
 • Danışman : Hakan İlkun

  Gayrimenkulümün kiralamasında iş ahlakıyla,bilgi,tecrübesi ve profesyonelliğiyle sonuç odaklı çalışan gerçekten bahçelievler bölgesinin uzmanı olan bi gayrimenkul danışmanı olan Hakan bey le çalışmaktan büyük memnuniyet duydum

  Cengiz Tarlak - 27/01/2021
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Bey isinde oldukça ehil birisi. Memnun olmamak neredeyse mumkun degil. Butun soru işaretlerinizi çözüme kavuşturuyor. Hizli, kibar ve latif birisi... Sözleşmeler ve ödemeler yapıldıktan sonra da sizinle irtibatta kalıyor. Bu bence en önemlisi.

  Ensar Kurşun - 27/01/2021
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan Tuğsal’ ın bizlere ilgi ve alakasından dolayı son derece memnun etti bizleri. Her konuda yardımcı olduğunuz için teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  Talha Karataş - 12/01/2021
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey işini iyi sahiplenen ve müşterisinin beklentisini iyi anlayan tecrübeli bir danışman. Hakan beyden almış olduğumuz hizmetten çok memnun kaldık. Emeğiniz için teşekkürler

  Firdevs Çakır - 18/12/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Öncelikle Hakan beye evi kiralama sürecinde ki tüm desteklerinden ötürü teşekkür ederim. Tüm samimiyetimle belirtmek isterim ki kendisi işini titizlikle yapan, güler yüzlülüğü elden bırakmayan bir emlakçıdır. Hakan beyle çalışmaktan memnun kalacağınızı garanti edebilirim.

  Emre Polat - 17/12/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  İlgili bir temsilci kendisine çalışmaları için teşekkür ederiz

  Buğra Çakır - 16/12/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Güven ve rahatlık bu işlerde çok önemli, işin açıkcası güvenebileceğin arkadan yan yollara sapmayacağını birini bulmak emlak işlerinde birinci önmede.açıkcası Hakan beyde bunu bulduk.. ham olsun tam istediğimiz gibi bir kiralama. ve iç rahatlatıcı bir danışmanlık aldık.. teşekkürler..

  Cem Ercin - 16/12/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Bey was a very helpful realtor to us. We were very happy with his professionalism and his friendliness. He was also well acquainted with the special circumstances of foreigners in Turkey. We recommend him highly.

  Caleb Fischer - 16/12/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan bey Mahmutbeyde bulanan yerim için bu pandemi döneminde nasıl satılacak derken sizi bulmamız ve profesyonel olarak bu işlemi kısa bir sürede ve bu dar boğazda satış işlemini temiz bir şekilde hallettik size ve Coldwell Banker' e çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Uğur Yıldız - 16/11/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan Bey, size ev alma surecimdeki desteginizden dolayi cok tesekkur eder, iyi calismalar dilerim.

  Can Hocaoğlu - 31/10/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Daire alımında bize içtenlikle yardımcı olan, açıklama yapan, sorduğumuz her soruya veya aklımıza takılan soruları anında açıklayan Hakan bey'e sonsuz teşekkürler. İşini hakkıyla ve ciddiyetle ve sonuç odaklı yapan Hakan bey'i kesinlikle tavsiye ediyorum. Rabbim yolunu açık etsin inşallah.

  Murat kaplan - 24/10/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan beyden her yönü ile çok memnun kaldık.İşine çok sadık,dürüst verdiği tüm sözleri tutan hem alıcı hem satıcı olarak iki tarafında haklarını korudu ve iş bitimine kadar her yönüyle ilgilendi.Emeklerine teşekkür ediyoruz.Çalışma hayatında başarılar diliyor ve herkese de gönül rahatlığıyla çalışmayı tavsiye ederim.

  Hikmet Melih Kes - 22/10/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan bey gerekli ilgi ve alakanızdan göstermiş olduğunuz ince ve kibar davranışlarınızdan dolayı teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

  Birol çelik - 04/10/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Bey civardaki emlakçı ve gayrimenkül danışmanlığı konusunda en tecrübeli ve en emek göstereni diyebilirim. Kendisi adeta aynı zamanda tam bir arabulucu gibi çalışıyor. Alıcı ve satıcı arasında her iki tarafında taleplerini göz ardı etmeden orta yolu bulması ve ikna kabiliyeti ile bu işte ki tecrübesini ve profösyönelliğini çok belli ediyor. Kendim de doğma büyüme istanbul bahçelievler mahallesi sakini olduğum için tüm bahçelievler emlakçılarıyla geçmiş ilişkilerim olmuştur, ancak tercih ettiğim en fedakar ve iş bilenlerinden birisi olarak aldığı paranın gerçekten hakkını fazlasıyla vermiştir. Tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. Ki zaten resmi evraksız tek işlem de yapmamaktadır. Size de tekrar Saygılar Hakan Bey başarınızın devamını dilerim.

  fatih kırbıyık - 02/10/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Bey profesyonelliğiniz hayranlık uyandıracak derecede güzel. Beyefendiliğiniz emlak sektöründe az rastlanılan bir durum. Kendi adıma sizinle tanışmaktan çok memnun oldum. Umarım iyi ve güzel insanlarla karşılaşırsınız her zaman.

  Savaş Özer - 01/10/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Beye çok teşekkür ediyorum. Çok ilgili ve dürüst bir danışman kendisi. Bu sektörde böyle insanlarla karşılaşmak gerçekten zor artık.

  Baki Kırbıyık - 01/10/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Sayın Hakan bey sizin gibi bu dalda profesyonel bilgili aynı zamanda müşteri ile iyi bir diyalog kuran bir gayrimenkul danışmanı ile çalışmak memnuniyet verici. Başarılarının devamını dilerim.

  Hikmet mangır - 22/09/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  2 Aylık Ev arama sürecimiz Hakan bey ile karşılaşınca bitti. Tüm süreçte, ilgili ve alakalı tutumu, mülk sahibi ile olan görüşmelerimizdeki arabulucu tavrı için buradan da ayrıca teşekkür etmek istedim. Allah yolunuzu açık etsin.

  Mehmet Ç. - 11/09/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey resmen bu iş için yaratılmış harika bir insan bundan sonra emlak konusunda Düşüneceğim ilk emlakçı Diyebilirim yolun açık olsun

  Muhsine arslan - 10/09/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Satın hakan tuğsal; sizler gerçekten gayrimenkul sektöründe işini en iyi yapan insanlardansınız. Kesinlikle işinizin hakkını sonuna kadar veriyorsunuz. İşini yaparken de çok keyif gerek alıcıya gerek satıcıyı her iki şekilde memnun olmak için kafasında herhangi bir soru işareti bıraktırmayan çok güzel bir gayrimenkul danışmansınız şahsım ve eşim adına size bu süreçte bize yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim.

  Barış berber - 09/09/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan beyle yaklaşık 1 yıldır çalışıyorum.Gayrimenkullerimin hepsi kendisi tarafından işlem yapılmıştır. Güvenirliği ,dürüstlüğü , açık sozlulugu ve zaman mevhumu gozetmeksizin calismasi nedeniyle çalışmaya devam edeceğim. Bu nedenle kendisine birkez daha teşekkür ediyorum

  Fuat DemirtoZ - 19/08/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey gercekten hem profesyonel hem de is bitirici. Kendisiyle gorusmelerimde ev ve bolgeye hakimiyeti guven verdi. Kisa surede tum sorularimizi net bir sekilde yanitlamasina ek, olasi puruzleri daha olusmadan ortadan kaldirarak icimizi rahat ettirdi. Bir daha ayni bolgede ev arayacak olursam, ilk arayacagim kisi kendisi olur.

  Onur O - 19/08/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan beyin güler yüzü ve ilgisinden kaynaklı kurumunuza ve kendisine çok teşekkür ederiz. Başka işlerde görüşmek dileği ile...

  Orhan Yılmaz - 19/08/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan öncelikle sizinle tanıştığımıza çok memnun oldum..yıllardan beri azda olsa gayrimenkul pazarında al satlarım ve kiralamalarım oldu,yürekten söylüyorum,bu adı iyi anılmayan emlak sektörünün sizin gibi beyefendi,dürüst,ahlaklı,profesyonel ve mesleğine aşık kişilere ihtiyacı vardır...iki taraf içinde tertemiz bir iş yapıyorsunuz..benim temennim sizin gibi profesyonel insanlar İnş bu sektörde çoğalırlar....size mesleki hayatınızda başarılar diliyorum...hayırlı işleriniz olsun...Mehmet BOZAR

  Mehmet BOZAR - 19/08/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin gül Express projesinde daire kiralamam konusunda aldığım hizmetten çok memnun kaldım. Verdiği destek ve yaptığı bilgilendirmelerden son derece memnunum. İş takibi konusunda son derece başarılı buldum. Kendisine teşekkür ediyorum.

  MİKAİL SAÇAN - 12/08/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Sayın Hakan Tuğsal; dairenin sunumu ve gerekli bilgileri eksiksiz şekilde bizlere sunduğunuz için teşekkür ederiz.

  LEYLA ÖZTÜRK - 10/08/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin daireyi bizlere sunumu, ilginiz ve alakanız üst düzeydeydi. Yatırım yapmak için en doğru adres olduğunuzu öğrenmiş olduk. Her zaman sizin gibi iyi niyetli insanlarla tanışmak dileğiyle çok teşekkür ederim her şey için.

  Kader arın - 30/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Ben hemsireyim yeni atandim Istanbul'a il disindan geliyorum Hakan Bey sayesinde istedigimiz evi kisa bir sekilde bulabildik kendisi ozverili ve guvenilir ayrica ev ile ilgili her sorunla birebir ilgileniyor cok tesekkur ediyorum kendisine.

  Fadime Doğan - 23/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Bir önceki emlak danışmanımızdan zorla bilgi alırken evimizi Hakan Bey’e emanet ettikten sonra sürekli kendisi bizi gelişmelerden haberdar etti ve makul bir sürede kiralama işlemini sonuçlandırdı . Teşekkürler Hakan Bey

  Ozan Kaya - 19/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey isinin erbabi ve hakkini veren birisi gayet cok samimi ve ilgili guven veren birisi kendisinin müşterisi olmaktan gayet memnun kaldim. cok tesekkur ederiz.

  ibrahim gur - 18/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey gerçekten çok dürüst, işini severek yapan objektif biri. Biz şehir dışından geldiğimiz için bizi mesai dışında karşıladı ve evimizi kiraladık. Kendisi çevreme önereceğim bir emlak danışmanı, başarılar diliyorum.

  Fatma Arslan - 18/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey ilk görüşte çok titiz bir beyfendi olduğunuzu fark ettim . Kılık kıyafet açısından zevkli ve güzel görünüşünüz ..✌️Tebrikler sevecen ve samimi tarzınız olumlu yaklaşımınız işinizi nasıl sevdiğinizin bir göstergesi bizi kırmayıp mesai dışında yardımcı olmanız bir o kadar hoş başarılar

  Volkan ok - 18/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Bahçelievler Basın sitesindeki daire için kiralama süresinde göstermiş olduğuz yaklaşım ve çabanız bu süreçte çok önemliydi. Doğru fiyatlama, kalıcı çözüm, disiplinli çalışmanızdan dolayı gayrimenkulümüzü en kısa sürede kiralayarak süreci sonuçlandırdınız. Emek ve işbirliğini için çok teşekkürler.

  Mehmet Taşhan - 15/07/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan bey, başta müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için gösterdiğiniz ilgiden ve mesai saatleri içinde ve dışında gereken durumlarda yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Sayenizde süreç gerçekten hızlı ilerledi. Başarılarınızın devamını dilerim.

  EMRE EVCİMİK - 14/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Kibar, kararlı, profesyonel bir hizmet aldım. Hakan Bey e çok teşekkür ederim.

  Çetin arıca - 12/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Merhaba,Öncelikli şunu söylemem gerekir ki şehir dışından geliyor olmamız bizim için dezavantaj bir durumdu fakat Hakan Bey’le karşılaşmamız istediğimiz kriterlerdeki ev arayışımızı 1-2 gün gibi kısa bir süre içiresinde çözüme ulaştırdık. Her şeyin yanı sıra kibar ve objektif yaklaşımınızdan ötürü sizden çok memnun kaldığımızı belirtmek istiyorum. Ayrıca hiç bir Emlakçının kira sözleşmesine eklemediği; kiracının acil ve özel durumlarda bile hiç bir şekilde mağdur olmayacak şartları koymanız da bizleri ziyadesiyle hem çok mutlu etti hemde rahatlattı. Her şey için tekrar teşekkürlerimi iletiyorum :)

  Burhan Korkmaz - 11/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey evimizin kiralama sürecini kısa sürede gerçekleştirdi ve bu süreçte bilgi ve görgüsüyle bizi fazlasıyla bilgilendirdi. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  Burak özgök - 10/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Merhaba, evimizi kiraya vermeye karar verince nazik uslubuyla Hakan Bey bizimle iletişim kurdu. Emlak piyasası ve incelikleri hakkında bilgiler verdi ve bizlerin ihtiyaçlarını öğrendi. Kesinlikle belirtmem gerekir ki "Güven" konusunda her zaman bizlerle açık iletişim kurdu ve hicbir konuyu gizlemedi. Sağolsun kısa bir sürede gözümüzün arkada kalmayacağı kiracımızı seçmemizde yardımları büyüktür. Emeginize sağlık Tesekkur Ederiz.

  Gökhan Kurtman - 10/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Bey işinde oldukça iyi, her konuda oldukça yardımcı ve son derece güler yüzlü

  Burak Yıldız - 10/07/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Sayın hakan bey; her şey için çok teşekkür ederim. İlginiz, alakanız Ve özellikle içinde bulunduğum bu karmaşık süreçteki yardımlarınızdan ötürü minnettarım.

  Nilüfer dindar - 09/07/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Sayın Hakan tuğsal ile tanıştığımızdan beri bana yaklaşımı ve yardımlarınız her problemde yanımda olmanızdan ilgi ve alakanızdan her şeyi çok çabuk halletmeme yardımcı olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

  Ahmet imece - 04/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Evimizin satışını kısa sürede gerçekleştirdi ve bu süreçte bilgi ve görgüsüyle bizi fazlasıyla domine etti, buradan kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

  Ömer Konca - 29/06/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey ile en sıkıştığımız dönemde ev ararken karşılaştık.Kendisi tamamen objektif bir yaklaşımla hem kiracı hem ev sahibinin gözüyle bakıp orta yolu buldu. 1 günde evi tutmaya karar verdik, tüm işlemlerimizi tamamladı.Kendisine samimi desteği ve yardımları için çok teşekkür ederiz.İnsan-i yaklaşımı ve halden anlaması bu devirdeki en kıymetli şeylerden biri bence.tekrar teşekkür ederiz.

  Seray T. - 29/06/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey ev alma sürecinde ilginiz ve alakanizdan dolayı çok teşekkür ederim sayenizde ev sahibi oldum yardımlarınız için teşekkürler

  Emrah naim tekatlı - 25/06/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey ilk tanistigimiz gunden itibaren hem ara buluculuklari hem deneyimleriyle yaptigi meslegi ve karakteriyle verdigi guvenle bulabileceginiz en iyi insanlardan biri mesliginden ziyade size olan davranislariyla kendisinin degerini hissettiren biri anahtar teslimine kadar elinden geleni yapti hersey icin tessekkurlerimi sunuyorum.Hayatinda ve kariyerinde herzaman basarilarinin devamini diliyorum.

  Gokhan Karakaya - 21/06/2020
 • Danışman : Mustafa Çalışkan

  Mustafa beyle tanismak cok guzeldi hem is hem arkadaslik adina deneyimleriyle cok iyi bir yol gosterici hemde uzman bir ekibin parcasi olmasi musteriler adina gayet guven verici bir durum hersey icin tesekkurlerimi sunuyorum.Kendisine hayati boyunca basarilarla dolu bir kariyer diliyorum.

  Gokhan Karakaya - 21/06/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan TUĞSAL ev bulmamız konusunda bizlere gerekli yardımı ve desteği göstermiştir. Güler yüzlü ve sonuç odaklı oluşu sayesinde aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

  VEDAT KILINÇ - 15/06/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Sayın Hakan TUĞSAL; evimle ilgili her şey çok profesyonel halledildi. Hiç yorulmadan tahmin ettiğimden daha kısa sürede yeni kiracımızla tanıştık. Oldukça kibar, ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki sizi tercih etmişim. Başarılarınız daim olsun.

  SENA GÜNDOĞAN - 15/06/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  SAYIN HAKAN TUĞSAL; Gerek profesyonel yaklaşımınız gerekse vermiş olduğunuz güven duygusu için teşekkür ederim. Evlerimin emin ellerde olduğunu biliyorum. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

  CEYHUN KÜÇÜKTONBUL - 13/06/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Şirketiniz çalışanlarından sn hakan tuğsal dan gayrimenkulumun kiralanması konusunda detaylı bilgilendirme ve kaliteli hizmet almış bulunmaktayım. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Bahadır balırak - 04/06/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin dostane ve asla aceleye getirmeden her sorum ve istediğim zaman gerekli açıklamaları yaparak yardımcı oluşunu takdir ediyorum. olumu olumsuz beni devamlı bilgilendirdiği için teşekkür ediyorum. gayet kibar bir şekilde çok yardımcı oldu bana, ve kısa sürede dairemi kiraya vermeyi başardı bu sebeple hakan beye ve coldwell banker firmasına çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

  VAHİDE BAŞ - 22/05/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Gayrimenkul danışmanı hakan tuğsal a mahmutbey de ki daireyi bizlere kiralamıştır. Her konuda yardımından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

  Mehmet zedeli - 24/04/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Coldwell banker gayrimenkul danışmanlarından hakan tuğsal a çok teşekkür ederim özellikle bu pandemi sürecinde dairemi kiraya vererek çok şaşırttılar ve her anını beni bilgilendirerek hareket etmesi beni ayrı mutlu etti sözleşmeyi itinalı bir şekilde hazırlayarak evi kiralayan kişi ile bir araya getirerek sözleşmeyi imzaladık. Hep bu şekilde özveri ile çalışmanız dileğiyle. Teşekkürler başarılar.

  Oğur cakas - 24/04/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  HAKAN BEY BENİMLE İLGİ VE ALAKANIZ GAYET GÜZELDİ. AKLIMA TAKILAN BÜTÜN SORULAR İÇİN SİZİ ARADIĞIMDA RAHAT BİR ŞEKİLDE ULAŞABİLDİM. SORDUĞUM SORULARA GAYET AÇIK VE ANLAŞILIR ŞEKİLDE CEVAP VERDİNİZ. SATIŞ ÖNCESİ VE SATIŞ ESNASINDAKİ BULUŞMALARA ZAMANINDA KATILABİLDİNİZ. BU SEBEPLE MEMNUN KALDIĞIMI BELİRTEBİLİRİM. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

  SERTAÇ SAYIR - 16/03/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  SAYIN HAKAN TUĞSAL, SÖZLEŞMEMİZ BİTSE DE, SÖZLEŞMENİN İLK GÜNÜNDEN SON GÜNÜNE KADAR İLGİ VE ALAKANIZDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. DAHA ÖNCE TANIDIĞIM BİR ÇOK EMLAKÇI OLDU AMA TÜM İÇTENLİĞİMLE SÖYLÜYORUM VERDİĞİNİZ ENERJİ HER ZAMAN POZİTİF OLDU. HERP KENDİ İŞİNİZ GİBİ İLGİLENDİNİZ. TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. BAŞARILAR DİLERİM.

  BÜLENT ÖZTÜRK - 05/03/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Oldukça uzun bir ev arama süreci geçirdikten sonra Hakan Bey ile tanıştık. Aslında sürecin değil de insanların bizi yorduğunu kendisini tanıdıktan sonra anladık. Çoğu emlak danışmanı Pazar günü telefonlarını bile açmazken Hakan Bey sağolsun bizi ağırladı , gerekli detayları iletti ve tüm sorularımıza yanıt bulmamıza yardımcı oldu. Bunu yaparken de eşit mesafede durması ve her iki tarafın da haklarını koruması bizim için çok değerliydi. Ayrıca ilgili olduğu bölgeye de çok hakim olduğu için doğru yönlendirmeler yaptı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Burcu Tozlu - 25/02/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Danışmanım hakan bey e çok teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten disiplinli ve saygılı çalışma sonrası evimi kiraladı . Çalışkanlığı ve emekleri saygıya değer, tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Gerçek bir danışman

  Andan Özbay sabak - 24/02/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  SAYIN HAKAN TUĞSAL, DAİRE KİRALAMAM KONUSUNDA SON DERECE ANLAŞILIR VE GÜVENİLİR BİLGİYLE BANA DAİREYİ KİRALAMIŞTIR. SON DERECE MEMNUN KALDIM. KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  ERHAN PULAT - 15/02/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan tuğsal' ın dairem için göstermiş olduğu özverili çalışma sisteminden dolayı kendisini tebrik ediyorum.

  MUSTAFA BAŞ - 29/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Sayın Hakan TUĞSAL, Gayrimenkul alım ve satım işlemlerinde uzmanlığı ve deneyimi sayesinde doğru zamanda doğru yatırım bilgilendirmesi ile son derece karlı portföyler edinmeme imkan sağlamıştır. Karlı yatırım ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanlığı için kendisini tavsiye ediyorum. Başarıların daim olsun.

  MESUT ÇAKIR - 23/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyle 5 yıldır kiralama ve satış işlemlerimiz oldu bu süreçte bizlere elinden gelenin hep fazlasını yapmaya çalışmıştır. Ailemizin gayrimenkul danışmanı olmuştur. kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

  HATUN ÇIRAK - 21/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin evimle ilgili bilgilendirmesinden ve tavsiyesinden çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Başarılarının devamını dilerim.

  MUSTAFA SARIYER - 18/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyle emlak alım satım işlerimiz oldu son derece memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim.

  CENGİZ TARTAR - 18/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan tuğsal ile yaklaşık 7 yıldır kiralama ve satış işleri yaptık. işinde son derece titiz ve takipçi biridir. Başarılarının devamını dilerim. Alım satım konusunda bir durum olduğunda ilk arayacağımız kişi sensin.

  EVRİM EFE PEKER - 18/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir gayrimenkul danışmanı iletişimi güven veren biri olarak bizlere daire bulma konusunda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmıştır. bizlere daire kiralamamız konusunda sağladığı her türlü destek için kendisine teşekkür ederiz.

  MELAHAT GÜNDOĞDU - 20/12/2019
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Gayrimenkul danışmanı Hakan Tuğsal tarafından kiralamış olduğum daire ile ilgili bana her konuda göstermiş olduğu özen ve çalışma sisteminden son derece memnun kaldım.

  MELİSA HAVUÇ - 13/12/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey şimdiye kadar bende oluşan emlak danışmanı profilini tamamen değiştirdi.Dış görünümüyle,kültürlü,bilgili,iyi niyetli ve çalışkanlığı ile mükemmel hizmet ve yönlendirmesi sayesinde çok kısa sürede evimiz kiralandı.Bu sürecin her aşamasında doğru adımlar atıp işini şansa bırakmadan her işlemi hukuki kurallar doğrultusunda hazırladı ve her iki tarafın da çıkarlarını kolladı.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Canan Çelikkol - 05/11/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Bey ile bu yil nisan ve ekim aylarinda 2 kez hizmet alma sansimiz oldu ve her iki hizzmetten Cok memnun kaldik. Kendilerine Cok tesekkur eder basarili calismalarinin devamini dileriz. Saygi ve selamlarimizla

  Yilmaz Gunes - 04/11/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  1.5 aylık ev arama sürecimizi, bir günde evi kiralayıp, aboneliklerde dahi birebir ilgilendiği, işini hem profesyonelce hem de bir abi gibi yaptığı için Hakan abiye teşekkür ediyorum.

  Emrullah - 02/11/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Taşınma sürecinde telaş yaşarken aynı zamanda evimizi kendi evi gibi görecek bir kiracı arayışına girmek epey zorlu bir işmiş. Neyse ki bir şekilde Hakan beyle yollarımız kesişti. Çok kısa bir sürede, tam da istediğimiz gibi insanlarla, geldiği her ziyaretinde işini ciddiye aldığı ve her iki tarafıda memnun etme çabasıyla yüzümüzü güldürdüğü için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Duruşuyla, konuşmasıyla, bölgeye olan hakimiyetiyle ve en önemlisi müşterisinin istekleri ve önceliklerine yönelik sunduğu özverili seçeneklerle bizi üzmeden sonuca ulaştırmasıyla tekrar konut kiralama durumunda arayacağımız tek isim oldu . Tekrar teşekkürler Hakan bey .

  Emre aydınlar - 02/11/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan ilkun’un özverisi, müşteri memnuniyetini gözeterek hem ev sahibi hem de müşterinin haklarını adil bir şekilde gerçekleştirmiştir.kendisine işinde başarılar dilerim

  Derya çubuk - 02/11/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey tam işinin uzmanı, iletişimi çok güzel, küçük detayları bile gözden kaçırmayan, dürüst, güven veren, samimi bir kişi. Bundan sonraki bu tür işlerimizde artık kiminle çalişacağımizi biliyoruz. Çok teşekkürler Hakan bey Allah işinizi rast getirsin hayırlı müşteriler versin.

  Gülten Fazlıoğlu - 11/10/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Bey çok ilgili ve özenli davranarak kısa bir sürede evimize kavuşmamıza aracılık etti. Sayesinde her iki taraf da memnun oldu. Kendisine ilgi, alaka ve aracılığı için teşekkür ederiz.

  Mehmet Alp Fazlıoğlu - 11/10/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan beyin benim için öncelikle dikkat çeken yanı sık sık bilgi vermesi oldu.Çalışkan,hızlı,sektördeki tecrübesi ve piyasaya göre pozisyon değerlendirmesi yapabilmesi artıları.3 gün içinde evimizi kiraya vermeyi başardı,umarım uzun vade de çalışmaya devam ederiz.Teşekkürler.

  Nurcan Demirtoz - 11/10/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  İlk görüşmemizde işlerimizin bu kadar çabuk olcağını zannetmiyorduk. Fakat Hakan beyin çalışkanlığı sayesinde 3 gün içinde evimizi kiraya verdik. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz

  Fuat Demirtoz - 11/10/2019
3.000 ₺
Kiralık
İstanbul-Avrupa / Şişli Şişlide satılık2+1 daire
625.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Şişli Şişli’de satılık 2+1 daire
650.000 ₺
Satılık
3.250 ₺
Kiralık
750.000 ₺
Satılık
13.000 ₺
Kiralık
340.000 ₺
Satılık
74.000 ₺
Satılık
6.750 ₺
Kiralık