OFİS HAKKINDA

Halkalı-Güneşli-Basınekspres bölgesinde faaliyet gösteren ofisimiz 20 kişilik kadrosuyla tüm gayrimenkul ihtiyaçlarınıza cevap vermek için hazır


Ofisle İletişime Geçin

Halkalı Cad. No 97/B Güneşli

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Sayın Hakan tuğsal ile tanıştığımızdan beri bana yaklaşımı ve yardımlarınız her problemde yanımda olmanızdan ilgi ve alakanızdan her şeyi çok çabuk halletmeme yardımcı olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamını dilerim.

  Ahmet imece - 04/07/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Evimizin satışını kısa sürede gerçekleştirdi ve bu süreçte bilgi ve görgüsüyle bizi fazlasıyla domine etti, buradan kendisine teşekkürlerimi iletiyorum.

  Ömer Konca - 29/06/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey ile en sıkıştığımız dönemde ev ararken karşılaştık.Kendisi tamamen objektif bir yaklaşımla hem kiracı hem ev sahibinin gözüyle bakıp orta yolu buldu. 1 günde evi tutmaya karar verdik, tüm işlemlerimizi tamamladı.Kendisine samimi desteği ve yardımları için çok teşekkür ederiz.İnsan-i yaklaşımı ve halden anlaması bu devirdeki en kıymetli şeylerden biri bence.tekrar teşekkür ederiz.

  Seray T. - 29/06/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey ev alma sürecinde ilginiz ve alakanizdan dolayı çok teşekkür ederim sayenizde ev sahibi oldum yardımlarınız için teşekkürler

  Emrah naim tekatlı - 25/06/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey ilk tanistigimiz gunden itibaren hem ara buluculuklari hem deneyimleriyle yaptigi meslegi ve karakteriyle verdigi guvenle bulabileceginiz en iyi insanlardan biri mesliginden ziyade size olan davranislariyla kendisinin degerini hissettiren biri anahtar teslimine kadar elinden geleni yapti hersey icin tessekkurlerimi sunuyorum.Hayatinda ve kariyerinde herzaman basarilarinin devamini diliyorum.

  Gokhan Karakaya - 21/06/2020
 • Danışman : Mustafa Çalışkan

  Mustafa beyle tanismak cok guzeldi hem is hem arkadaslik adina deneyimleriyle cok iyi bir yol gosterici hemde uzman bir ekibin parcasi olmasi musteriler adina gayet guven verici bir durum hersey icin tesekkurlerimi sunuyorum.Kendisine hayati boyunca basarilarla dolu bir kariyer diliyorum.

  Gokhan Karakaya - 21/06/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan TUĞSAL ev bulmamız konusunda bizlere gerekli yardımı ve desteği göstermiştir. Güler yüzlü ve sonuç odaklı oluşu sayesinde aldığımız hizmetten son derece memnun kaldık. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

  VEDAT KILINÇ - 15/06/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Sayın Hakan TUĞSAL; evimle ilgili her şey çok profesyonel halledildi. Hiç yorulmadan tahmin ettiğimden daha kısa sürede yeni kiracımızla tanıştık. Oldukça kibar, ilgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ederim. İyi ki sizi tercih etmişim. Başarılarınız daim olsun.

  SENA GÜNDOĞAN - 15/06/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  SAYIN HAKAN TUĞSAL; Gerek profesyonel yaklaşımınız gerekse vermiş olduğunuz güven duygusu için teşekkür ederim. Evlerimin emin ellerde olduğunu biliyorum. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim.

  CEYHUN KÜÇÜKTONBUL - 13/06/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Şirketiniz çalışanlarından sn hakan tuğsal dan gayrimenkulumun kiralanması konusunda detaylı bilgilendirme ve kaliteli hizmet almış bulunmaktayım. Kendisine çok teşekkür ederim.

  Bahadır balırak - 04/06/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin dostane ve asla aceleye getirmeden her sorum ve istediğim zaman gerekli açıklamaları yaparak yardımcı oluşunu takdir ediyorum. olumu olumsuz beni devamlı bilgilendirdiği için teşekkür ediyorum. gayet kibar bir şekilde çok yardımcı oldu bana, ve kısa sürede dairemi kiraya vermeyi başardı bu sebeple hakan beye ve coldwell banker firmasına çok teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

  VAHİDE BAŞ - 22/05/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Gayrimenkul danışmanı hakan tuğsal a mahmutbey de ki daireyi bizlere kiralamıştır. Her konuda yardımından dolayı kendisine teşekkür ederiz.

  Mehmet zedeli - 24/04/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Coldwell banker gayrimenkul danışmanlarından hakan tuğsal a çok teşekkür ederim özellikle bu pandemi sürecinde dairemi kiraya vererek çok şaşırttılar ve her anını beni bilgilendirerek hareket etmesi beni ayrı mutlu etti sözleşmeyi itinalı bir şekilde hazırlayarak evi kiralayan kişi ile bir araya getirerek sözleşmeyi imzaladık. Hep bu şekilde özveri ile çalışmanız dileğiyle. Teşekkürler başarılar.

  Oğur cakas - 24/04/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  HAKAN BEY BENİMLE İLGİ VE ALAKANIZ GAYET GÜZELDİ. AKLIMA TAKILAN BÜTÜN SORULAR İÇİN SİZİ ARADIĞIMDA RAHAT BİR ŞEKİLDE ULAŞABİLDİM. SORDUĞUM SORULARA GAYET AÇIK VE ANLAŞILIR ŞEKİLDE CEVAP VERDİNİZ. SATIŞ ÖNCESİ VE SATIŞ ESNASINDAKİ BULUŞMALARA ZAMANINDA KATILABİLDİNİZ. BU SEBEPLE MEMNUN KALDIĞIMI BELİRTEBİLİRİM. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

  SERTAÇ SAYIR - 16/03/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  SAYIN HAKAN TUĞSAL, SÖZLEŞMEMİZ BİTSE DE, SÖZLEŞMENİN İLK GÜNÜNDEN SON GÜNÜNE KADAR İLGİ VE ALAKANIZDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. DAHA ÖNCE TANIDIĞIM BİR ÇOK EMLAKÇI OLDU AMA TÜM İÇTENLİĞİMLE SÖYLÜYORUM VERDİĞİNİZ ENERJİ HER ZAMAN POZİTİF OLDU. HERP KENDİ İŞİNİZ GİBİ İLGİLENDİNİZ. TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. BAŞARILAR DİLERİM.

  BÜLENT ÖZTÜRK - 05/03/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Oldukça uzun bir ev arama süreci geçirdikten sonra Hakan Bey ile tanıştık. Aslında sürecin değil de insanların bizi yorduğunu kendisini tanıdıktan sonra anladık. Çoğu emlak danışmanı Pazar günü telefonlarını bile açmazken Hakan Bey sağolsun bizi ağırladı , gerekli detayları iletti ve tüm sorularımıza yanıt bulmamıza yardımcı oldu. Bunu yaparken de eşit mesafede durması ve her iki tarafın da haklarını koruması bizim için çok değerliydi. Ayrıca ilgili olduğu bölgeye de çok hakim olduğu için doğru yönlendirmeler yaptı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Burcu Tozlu - 25/02/2020
 • Danışman : Hakan İlkun

  Danışmanım hakan bey e çok teşekkürlerimi sunarım. Gerçekten disiplinli ve saygılı çalışma sonrası evimi kiraladı . Çalışkanlığı ve emekleri saygıya değer, tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Gerçek bir danışman

  Andan Özbay sabak - 24/02/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  SAYIN HAKAN TUĞSAL, DAİRE KİRALAMAM KONUSUNDA SON DERECE ANLAŞILIR VE GÜVENİLİR BİLGİYLE BANA DAİREYİ KİRALAMIŞTIR. SON DERECE MEMNUN KALDIM. KENDİSİNE TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  ERHAN PULAT - 15/02/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan tuğsal' ın dairem için göstermiş olduğu özverili çalışma sisteminden dolayı kendisini tebrik ediyorum.

  MUSTAFA BAŞ - 29/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Sayın Hakan TUĞSAL, Gayrimenkul alım ve satım işlemlerinde uzmanlığı ve deneyimi sayesinde doğru zamanda doğru yatırım bilgilendirmesi ile son derece karlı portföyler edinmeme imkan sağlamıştır. Karlı yatırım ve güvenilir bir gayrimenkul danışmanlığı için kendisini tavsiye ediyorum. Başarıların daim olsun.

  MESUT ÇAKIR - 23/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyle 5 yıldır kiralama ve satış işlemlerimiz oldu bu süreçte bizlere elinden gelenin hep fazlasını yapmaya çalışmıştır. Ailemizin gayrimenkul danışmanı olmuştur. kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

  HATUN ÇIRAK - 21/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin evimle ilgili bilgilendirmesinden ve tavsiyesinden çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Başarılarının devamını dilerim.

  MUSTAFA SARIYER - 18/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyle emlak alım satım işlerimiz oldu son derece memnun kaldık. Başarılarının devamını dilerim.

  CENGİZ TARTAR - 18/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan tuğsal ile yaklaşık 7 yıldır kiralama ve satış işleri yaptık. işinde son derece titiz ve takipçi biridir. Başarılarının devamını dilerim. Alım satım konusunda bir durum olduğunda ilk arayacağımız kişi sensin.

  EVRİM EFE PEKER - 18/01/2020
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Hakan beyin işini en iyi şekilde yapmaya çalışan bir gayrimenkul danışmanı iletişimi güven veren biri olarak bizlere daire bulma konusunda elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmıştır. bizlere daire kiralamamız konusunda sağladığı her türlü destek için kendisine teşekkür ederiz.

  MELAHAT GÜNDOĞDU - 20/12/2019
 • Danışman : Hakan Tuğsal

  Gayrimenkul danışmanı Hakan Tuğsal tarafından kiralamış olduğum daire ile ilgili bana her konuda göstermiş olduğu özen ve çalışma sisteminden son derece memnun kaldım.

  MELİSA HAVUÇ - 13/12/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey şimdiye kadar bende oluşan emlak danışmanı profilini tamamen değiştirdi.Dış görünümüyle,kültürlü,bilgili,iyi niyetli ve çalışkanlığı ile mükemmel hizmet ve yönlendirmesi sayesinde çok kısa sürede evimiz kiralandı.Bu sürecin her aşamasında doğru adımlar atıp işini şansa bırakmadan her işlemi hukuki kurallar doğrultusunda hazırladı ve her iki tarafın da çıkarlarını kolladı.Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Canan Çelikkol - 05/11/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Bey ile bu yil nisan ve ekim aylarinda 2 kez hizmet alma sansimiz oldu ve her iki hizzmetten Cok memnun kaldik. Kendilerine Cok tesekkur eder basarili calismalarinin devamini dileriz. Saygi ve selamlarimizla

  Yilmaz Gunes - 04/11/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  1.5 aylık ev arama sürecimizi, bir günde evi kiralayıp, aboneliklerde dahi birebir ilgilendiği, işini hem profesyonelce hem de bir abi gibi yaptığı için Hakan abiye teşekkür ediyorum.

  Emrullah - 02/11/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Taşınma sürecinde telaş yaşarken aynı zamanda evimizi kendi evi gibi görecek bir kiracı arayışına girmek epey zorlu bir işmiş. Neyse ki bir şekilde Hakan beyle yollarımız kesişti. Çok kısa bir sürede, tam da istediğimiz gibi insanlarla, geldiği her ziyaretinde işini ciddiye aldığı ve her iki tarafıda memnun etme çabasıyla yüzümüzü güldürdüğü için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Duruşuyla, konuşmasıyla, bölgeye olan hakimiyetiyle ve en önemlisi müşterisinin istekleri ve önceliklerine yönelik sunduğu özverili seçeneklerle bizi üzmeden sonuca ulaştırmasıyla tekrar konut kiralama durumunda arayacağımız tek isim oldu . Tekrar teşekkürler Hakan bey .

  Emre aydınlar - 02/11/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan ilkun’un özverisi, müşteri memnuniyetini gözeterek hem ev sahibi hem de müşterinin haklarını adil bir şekilde gerçekleştirmiştir.kendisine işinde başarılar dilerim

  Derya çubuk - 02/11/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan bey tam işinin uzmanı, iletişimi çok güzel, küçük detayları bile gözden kaçırmayan, dürüst, güven veren, samimi bir kişi. Bundan sonraki bu tür işlerimizde artık kiminle çalişacağımizi biliyoruz. Çok teşekkürler Hakan bey Allah işinizi rast getirsin hayırlı müşteriler versin.

  Gülten Fazlıoğlu - 11/10/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan Bey çok ilgili ve özenli davranarak kısa bir sürede evimize kavuşmamıza aracılık etti. Sayesinde her iki taraf da memnun oldu. Kendisine ilgi, alaka ve aracılığı için teşekkür ederiz.

  Mehmet Alp Fazlıoğlu - 11/10/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  Hakan beyin benim için öncelikle dikkat çeken yanı sık sık bilgi vermesi oldu.Çalışkan,hızlı,sektördeki tecrübesi ve piyasaya göre pozisyon değerlendirmesi yapabilmesi artıları.3 gün içinde evimizi kiraya vermeyi başardı,umarım uzun vade de çalışmaya devam ederiz.Teşekkürler.

  Nurcan Demirtoz - 11/10/2019
 • Danışman : Hakan İlkun

  İlk görüşmemizde işlerimizin bu kadar çabuk olcağını zannetmiyorduk. Fakat Hakan beyin çalışkanlığı sayesinde 3 gün içinde evimizi kiraya verdik. Emekleri için kendisine çok teşekkür ederiz

  Fuat Demirtoz - 11/10/2019
900.000 ₺
Satılık
1.700 ₺
Kiralık
500.000 ₺
Satılık
1.100.000 ₺
Satılık