4 Temmuz 1997 Bursa/Mustafakemalpaşa doğumluyum. 2020 yılında Bursa Uludağ Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünden mezun oldum. Çeşitli sektörlerde satış danışmanlığı görevinde bulundum. Daha sonra Bursa'da Kıraathane hizmet sektöründe kendi işletmemi kurdum halen faal bir şekilde işletmekteyim. Tüccar bir ailenin çocuğuyum o yüzden müşteri memnuniyeti nedir çok iyi bilirim. Her sektörde ilk önce insan politikasıyla çalışmalarımı sürdürdüm. Doğruluk, dürüstlük, karşılıklı insan ilişkileri ilkelerini her zaman benimsedim. 2021 yılı sonuna yaklaşırken Coldwell Banker Sorumlu Emlak Danışmanlarından Sn. Atilla Çetin'le görüşüp bu sektöre adım atmaya karar verdim. Coldwell Banker Ambiance Gayrimenkul ailesine katılarak sektöre giriş yaptım. İnsanların hayatlarında duygusal bir bağ ile bağlı oldukları onlar için son derece önemli olan gayrimenkul alım-satım süreçlerini dinamizmle yönetmek ve memnuniyetle sonuçlandırmak işimin en önemli yapı taşı. Genç, dinamik, yorulmak bilmeyen, bitmek bilmeyen enerjimle profesyonel, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerime hizmet vermeye daima hazırım.

Yıllarca, aylarca sahibinden ilanlarıyla istenilen sonuç alınmadan değerli vaktinizi harcamaya son.

Gayrimenkul alım-satım-kiralama işlemlerinizin çok kısa sürede güvenle gerçekleşmesini istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizi arayın profesyonel bir destek için randevu alın.

MERT SEVİ

Gayrimenkul&Yatırım Danışmanı.

UZMANLIK ALANLARIM

Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Soğukkuyu Hürriyet İhsaniye Karaman Odunluk

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • BLUE START EĞİTİMİ 17-22 OCAK 2022 ONLINE (Şehirdışı ofisler - Sertifikalı) İSTANBUL - ANKARA - İZMİR OFİSLERİ HARİÇ

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Uğur Kaygısız - 10/03/2022

    Mert bey ile kiralama işlemimizi gerçekleştirdik. Tüm sürecimizi şeffaf ve dürüst bir şekilde yürüttü her aradığımızda telefonun diğer ucundaydı her şey için teşekkürler. Genç ve önü açık bir danışman her zaman Mert bey ile çalışmak isteriz.

  • Muhammet Seçkin - 10/03/2022

    Saygılı ve konuya hakim bir danışman her zaman bilgi ve hizmet almak isterim. Tüm süreci samimiyet ve şeffaflık ile yönlendirdi. Hızlı kalite