HAYELLERİNİZ HAYELLERİM

22KASIM 1985 ANKARA doğumluyum. 2018 yılında Anadolu Üniversitesi İnsan Kaynakları bölümünden mezun oldum. 12 Yıla yakın mağazacılık sektörü tecrübemin son 8 yılını mağaza yöneticisi olarak sürdürdüm. Her zaman insan ilişkilerini,doğruluğu,dürüstlüğü ilke edinerek çalıştım. 2020 yılı içerisinde İZMİR Coldwell Banker Py Nova Gayrimenkul Ofisin sektörümü değiştirme kararı aldım ve çok kısa süre içerisinde bu güzel ailenin bir parçası oldum. İnsanların hayatındaki en önemli kararlardan biri olan gayrimenkul alım-satım süreçlerini, memnuniyetle sonuçlandırmak işimin en önemli parçası olarak hayatımda yerini aldı. Profesyonel, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerime hizmet vermeye hazırım.

--İşleminizin çok hızlı bir sürede, değerinde sonuçlanmasını istiyorsunuz değil mi?

Yıllarca sahibinden ilanlarıyla bekleyerek sonuç alınamayan ya da en iyi ihtimalle değerinin çok altında satılan ya da kiralanan mülkleri hepimiz biliriz.

İlanlarımızda detaylı görebilirsiniz,uzun yıllar satılamamış konutlar bizimle çalıştığınızda birkaç gün ya da ay içerisinde işlemi gerçekleştirilerek ciddi başarılara ulaşılmıştır.

Vakit kaybetmeden bizi arayarak randevu alın; alım, satım, kiralama işlemlerinizi hızlıca ve güvence altında gerçekleştirelim.

Koray KARAGÖZ''

Gayrimenkul Danışmanınız...

UZMANLIK ALANLARIM

Konut Daire Uzmanı

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Maliyeciler Metin Oktay Poligon Fahrettin Altay Adnan Süvari

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • BLUE START Temel Gayrimenkul Danışmanlığı Online Eğitim11-16 Ocak