Hayata 1965 yılında Ankara'da merhaba demişim. Sonrasında Bursa'ya taşınıyoruz, doktor ailenin çocuğu olmak böyle bir şey.

İlkokul Bursa'da Özel İnal Ertekin, sonrasında Galatasaray Lisesi'ni kazanıp İstanbul'da yatılı okul. Hayatımın en keyifli dönemlerinden bir bölüm. İnsan 12 yaşında tek başına yaşama atılınca karar alması, hayata bakışı ve yaşamı da ona göre oluşuyor.

Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünde bitirdim. İş hayatıma daha okurken turizm sektöründe başladım.

Evliyim ve bir çocuğumuz var.

İş hayatımı, Türkiye'nin en büyük holdinglerinde Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü olarak, zamanımın da %70'ini 60'dan fazla ülkeye seyahat ederek ve kiminde de geçici ikamet ederek geçirdim.

30 yıl boyunca; Turizm, Beyaz Eşya, Otomotiv, İş Makinası ve benzeri sektörlerin kurumsal yapılarında kazandığım deneyimlerimi Gayrimenkul Sektörüne taşımayı amaçladığım için Coldwell Banker ailesine katıldım.

Tanıyanlar beni sabırlı, detaycı ve güvenilir olarak tanımlar.

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Feneryolu Suadiye Fenerbahçe

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Müge Yazgan - 08/08/2020

  Cenk bey ile Gayrimenkul Danışmanı Kuzenim aracılığı ile tanıştığımızda doğru adreste olduğumuzu anladım. Desteği ve her zaman yapıcı yönde ilerlemesi ile 24 saatte işlerimiz yoluna girdi. Ailecek, aldığı eğitim, yaşadığı tecrübeler ile daha da başarılı işlere imza atmasını temenni ederiz.

 • Semra Akad - 26/07/2020

  Sayin Cenk bey, Gostermis oldugunuz ilgi ve alakaya tesekkur ederiz. Imkansizliklari cok kisa bir surede gerceklestiren bir kisiliksiniz. Iyi ki tanistik. Sizin gibi durust ve guvenilebilir insanlar yok artik. Umarim uzun yillar birlikte calisiriz. Semra Akad

 • Uğur GÜLLÜ - 22/05/2020

  Cenk Bey satışa çıkardığımız çiftliğimizi profesyonel bir yaklaşım gösterip kısa zamanda yeni sahiplerine kavuşturdunuz.. Sürecin her aşamasında bizleri bilgilendirdiniz. Büyük bir güven içinde işlemler tamamlandı.Çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

 • mehmet toraman - 29/04/2020

  Cenk Bey'i tanıdığımıza çok memnun olduk. Kendisi bize A'dan Z'ye tüm süreçte en iyi şekilde destek oldu. Yapmış olduğu yerinde yönlendirmelerle karar verme sürecimize katkıda bulundu. Böylelikle kısa sürede doğru seçimi yapmış olduk. Kendisine tekrar teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

930.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Beyoğlu Beyoğlu ayaklarınızı altında
930.000 ₺
Satılık