CENK MUSTAFA BAYKARA

Gayrimenkul Danışmanı @CB BARAS
Portföy İşlem Hızı
9,6

Hayata 1965 yılında Ankara'da merhaba demişim. Sonrasında Bursa'ya taşınıyoruz, doktor ailenin çocuğu olmak böyle bir şey.

İlkokul Bursa'da Özel İnal Ertekin, sonrasında Galatasaray Lisesi'ni kazanıp İstanbul'da yatılı okul. Hayatımın en keyifli dönemlerinden bir bölüm. İnsan 12 yaşında tek başına yaşama atılınca karar alması, hayata bakışı ve yaşamı da ona göre oluşuyor.

Üniversiteyi İstanbul Üniversitesi İktisat bölümünde bitirdim. İş hayatıma daha okurken turizm sektöründe başladım.

Evliyim ve bir çocuğumuz var.

İş hayatımı, Türkiye'nin en büyük holdinglerinde Uluslararası Satış ve Pazarlama Direktörü olarak, zamanımın da %70'ini 60'dan fazla ülkeye seyahat ederek ve kiminde de geçici ikamet ederek geçirdim.

30 yıl boyunca; Turizm, Beyaz Eşya, Otomotiv, İş Makinası ve benzeri sektörlerin kurumsal yapılarında kazandığım deneyimlerimi Gayrimenkul Sektörüne taşımayı amaçladığım için Coldwell Banker ailesine katıldım.

Tanıyanlar beni sabırlı, detaycı ve güvenilir olarak tanımlar.

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Feneryolu Suadiye Fenerbahçe

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
 • Commercial Business Club Toplantısı 21 Ağustos 2021

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Nidjad - 18/05/2021

  Cenk Bey - I can’t thank you enough for all the hard work, dedication and the time you spent in helping me to buy an apartment, so quickly. You made it very easy for me to buy and former landlord to sell the house, you did all the work for us, and I do very much appreciate it. I will definitely suggest you to anyone I know, who is wanting to purchase a home, you are an expert in your field , and at the same time a very intelligent and nice person. I was lucky to have you as a Real Estate Consultant.

 • Erdem Seçkin - 07/04/2021

  Cenk Bey'i uzun yıllardır tanırım. Profesyonel yaşamdaki başarılarını biliyorum. Kısa sürede Gayrı menkul sektöründe de bu kadar hızlı ilerlemesi beni şaşırtmadı. Dairemi kiralamak için yapmış olduğumuz işbirliği olağanüstü pürüzsüz bir şekilde sonuçlandı. Cenk Bey sayesinde sadece 1 aday ile görüşme yaparak (tam da yapmış olduğum tanıma uygun profil ile) süreci tamamladım. Gerçekten çok etkilendim. Teşekkürler Cenk Bey.

 • Seda Öztekin - 07/04/2021

  Cenk Bey ile yürüttüğümüz kiralama sürecini kendisinin ilgisi, bilgilendirmeleri ve desteği ile olumlu şekilde tamamladık. Kendisine teşekkür ediyorum.

 • Polat Serdengeçti - 07/04/2021

  Sayın coldwell baras gayrımenkul yöneticileri Danışmanınız Cenk Baykara bey ,Bağdat caddesi , şaşkınbakal mağazamızı , 1 hafta içinde bir eczane grubuna kiralama da bizlere çok çabuk müşteri bulması ve kendi çabaları ile bizleri bu corona krizinde bile makul bir kira bedeli ile bizleri memnun etmiştir. Cenk bey her an bizle temas etmeyi , bilgilendirmeyi hiç ihmal etmedi gibi , çok ilgi tavrandı . Kendisine nezdinizde teşekkür ederiz , böyle hassas davranan danışmanız için sizleri de tebrik ederiz. Hayırlı işlerinize devamını dileriz Saygı ve sevgilerimizle Polat Serdengeçti

 • Nikita - 26/03/2021

  Highly professional, punctual and very attentive Cenk Bey made the whole process of acquiring a house very easy and pleasant for us. Any possible question solves lightning fast, we felt protected. Very recommended specialist, we are appreciate the experience very much and would definitely work together again. Thank you:)

 • Müge Yazgan - 08/08/2020

  Cenk bey ile Gayrimenkul Danışmanı Kuzenim aracılığı ile tanıştığımızda doğru adreste olduğumuzu anladım. Desteği ve her zaman yapıcı yönde ilerlemesi ile 24 saatte işlerimiz yoluna girdi. Ailecek, aldığı eğitim, yaşadığı tecrübeler ile daha da başarılı işlere imza atmasını temenni ederiz.

 • Semra Akad - 26/07/2020

  Sayin Cenk bey, Gostermis oldugunuz ilgi ve alakaya tesekkur ederiz. Imkansizliklari cok kisa bir surede gerceklestiren bir kisiliksiniz. Iyi ki tanistik. Sizin gibi durust ve guvenilebilir insanlar yok artik. Umarim uzun yillar birlikte calisiriz. Semra Akad

 • Uğur GÜLLÜ - 22/05/2020

  Cenk Bey satışa çıkardığımız çiftliğimizi profesyonel bir yaklaşım gösterip kısa zamanda yeni sahiplerine kavuşturdunuz.. Sürecin her aşamasında bizleri bilgilendirdiniz. Büyük bir güven içinde işlemler tamamlandı.Çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

 • mehmet toraman - 29/04/2020

  Cenk Bey'i tanıdığımıza çok memnun olduk. Kendisi bize A'dan Z'ye tüm süreçte en iyi şekilde destek oldu. Yapmış olduğu yerinde yönlendirmelerle karar verme sürecimize katkıda bulundu. Böylelikle kısa sürede doğru seçimi yapmış olduk. Kendisine tekrar teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

900.000 ₺
Satılık
14.000.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Beyoğlu Turizmin Merkezinde Kiralık Komple Bina
95.000 ₺
Kiralık