ABDULVAHAP ÖZKUL

Gayrimenkul Danışmanı @CB ADA

GELİN BİRLİKTE GÜZEL İŞLER YAPALIM.

1971 yılında Malatya'da dünyaya geldim. 2017 yılına kadar bir kamu kurumunda görev yaptıktan sonra emekli oldum. Beykent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler alanında Yüksek Lisansımı tamamladım. Halen Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesinde Uluslararası İlişkiler bölümünde doktora çalışmama halen devam etmekteyim. Evli ve iki çocuk sahibiyim.

Bir gün gayrimenkul sektöründeki kurumsal firmaları sosyal medyadan incelerken Sn. Gökhan TAŞ'ın "Çekilin Ben Doktor Değilim" adlı videosuna rastladım. Sunumu izledikten sonra çok etkilendim. Gayrimenkul sektöründe bazı arayışlara giriştiğim bir sırada Kuşadası’ndaki Coldwell Banker Ada Gayrimenkul Ofisi'nin değerli Yönetici, Broker ve Danışmanlarıyla tanışma fırsatı yakaladım ve o anda doğru adreste olduğuma karar verdim.

Gayrimenkul alanında kendimi yetiştirmek ve geliştirmek için aldığım eğitimler sırasıyla; Aydın Halk Eğitim Merkezi’nde Emlak Danışmanlığı Kursu Sertifikası, Pasha Akademi Eğitim Merkezi’nde Gayrimenkul Eğitimi, Coldwell Banker Blue Start Temel Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi’ ve 'AMP Eğitimi' dir.

Mesleki Yeterlilik Kurumu tarafında yapılan Seviye-5 Sorumlu Emlak Danışmanlığı Sınavı’nda başarılı oldum “Mesleki Yeterlilik Kimlik Kartı” sahibi oldum.

Bundan sonraki hedefim; CB kurumsal vizyon ve değerleri ışığında gayrimenkul alanında kariyer yapmak ve dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet veren bir marka haline gelmektir.

Gelin hep birlikte güzel işler yapalım!

UZMANLIK ALANLARIM

KONUT, REZİDANS

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Mimar Sinan Adnan Menderes Kurtuluş Girne Zeybek

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • İzmir Blue Start Eğitimi 27 Ocak - 1 Şubat