HÜSEYİN ESMAN

Gayrimenkul Danışmanı @CB KAPTAN
Portföy İşlem Hızı
9,2

Gayrimenkullerinizin Alımı Satımı ve kiralanmasında fark yaratır

İlkokul,Ortaokul ve Lise eğitimimi Bursa’da Erkek Lisesinde tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği Fakültesini 1990 yılında bitirdim.

1991 yılında Londra’da 11 aylık İşletme master’ı yaptıktan sonra Türkiye’ye döndüm ve Aile şirketi olan ESMAN Elektronik firmasında Elektronik Mühendisi olarak işe başladım.

Türkiye Distribütörü olduğumuz Uluslararası Elektronik firmalarından getirttiğimiz Malzeme, Makine ve Teknolojiyi Türkiye’deki Elektronik firmalarına mühendislik hizmetleri ile birlikte Akademik Seminerler ile uzun yıllar sunduk.

Seneler içinde Şirketimizi büyüttükten ve yönetici olarak uzun süre çalıştıktan sonra görevimi yeni kuşaklara devrettim.

Özel ilgi duyduğum ve takip ettiğim Emlak sektörüne 2018 yılında geçmeye karar verdim.

Araştırmalarım ve incelemelerim sonunda “Doğru Adres” olduğuna inandığım Coldwell Banker Kaptan Göztepe ofisine katıldım.

Çalışma hayatımdaki başarımı; FARK YARATARAK, sistemli, sonuç odaklı, dürüst ve analitik verilerle sonuca ulaşmayı ilke edinerek elde ettim.

Emlak sektöründe de bu ilkelerimle “Sizler İçin” çalışmaya devam ediyorum.

UZMANLIK ALANLARIM

Konut ve Ticari

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Merdivenköy Sahrayı Cedit Göztepe Erenköy Caddebostan Suadiye Caddebostan Caddebostan Suadiye

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Aynur Küçükşahin - 23/10/2020

  Hüseyin Bey'e hayal ettiğimiz bize uygun olan en iyi daireyi bulmamızda yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

 • Ahmet Alkan - 18/10/2020

  Hüseyin Bey'e kiralık daire arayışımızda bizi iyi dinleyip, en uygun daireyi kiralamamıza yardımlarından dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Cengiz Akbaş - 18/10/2020

  Hüseyin Bey'e dairemizi 1 günde kiraya verdiği için ve göstermiş olduğu profesyonel yaklaşımları için çok teşekkür ederim.

 • Süreyya Övenler - 16/10/2020

  Hüseyin Esman Bey'e kiralık olan dairemi çok kısa zamanda doğru kişilere beni yormadan her türlü aksiyonu alarak kiraya verdiği için teşekkür ederim. Kendisine güvenim tam olup artık benim gayrimenkul danışmanım kendisidir.

 • Kemal Sarp Uğur - 16/10/2020

  Hüseyin Esman Bey'e kiralık dairemizi kiralama süreçlerinde gerek kontrat gerekse hızlı aksiyon almalarından her türlü yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim

 • Özgür Ata Eroğlu - 16/10/2020

  Hüseyin Esman Bey çok sıkışık bir dönemimizde yeni dairemizi kiralamamızda hızlı doğru kısa zamanda aksiyon almasıyla empati yapmasıyla ve yardımlarından dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Bundan sonra ev almak satmak kiralamak için ilk aklıma gelecek kişilerdendir.

 • Ulviyya Abdullayeva Koç - 08/09/2020

  Hüseyin Bey'e güzel dairemizin kiralanmasında yapmış olduğu destek, yardım, profesyonel yaklaşımlarından ve hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Süreyya Övenler - 08/09/2020

  Hüseyin Bey'e bize satışını yapmış olduğu yatırımlık dairemizin en kısa zamanda kiraladığı için çok teşekkür ederiz. Yaklaşımları profesyonelliği ve bilgilendirmeleri ile dairede yapılacak hertürlü işleri de kendisi takip edip sonlandırdığı için ayrıca teşekkür ediyorum.

 • Erdal Yıldız - 21/08/2020

  Hüseyin Bey derneğimiz için çok uygun olan işyeri kiralık bulmamızda göstermiş olduğu özverili doğru ve hızlı aksiyon alarak bulmamızda yardımları için teşekkür ederiz.

 • Harun İbel - 21/08/2020

  Hüseyin Bey'e bizim çok sıkışık ve dar zamanlı kiralık arayışımıza çok hızlı ve isabetli aksiyon alarak kiralık dairemize kavuşmamıza yardımlarından dolayı çok çok teşekkür ederiz

 • Erel Pekcan Hakan Pekcan - 21/08/2020

  Hüseyin Bey'e bizim için çok hızlı bir şekilde kiralık daire bulmamızda yardımcı olduğu için çok teşekkür ederiz.

 • Süreyya Övenler - 21/08/2020

  Hüseyin Bey Merhaba, Kartal Yakacık Yeni Mahalle Üst Sokak No.63 A blok Kat.10 D: 34 adresindeki gayrimekulü 14.08.2020 günü satın almış bulunuyorum. Tüm çabanız için özellikle size çok teşekkür ediyorum.

 • Nilüfer Küyel - 27/02/2020

  Hüseyin Esman Bey'e kiralık ev arama süreçlerinde anlaşyışlarından, plan program ve doğru yönlendirmeleri sonucu doğru kiralık evi en kısa zamanda ve sıkışık bir zamanımda yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • Necati Akgül - 27/02/2020

  Hüseyin Esman Bey'e evimizi 2 kez kiraya verirken yapmış olduğu aksiyonla 1 gün gibi kısa bir sürede sonuçlandırması fevkalade bizi memnun etti, ilgisine ve alakasına çok teşekkür ediyoruz, başarılarının devamını diliyoruz

 • Nurten Çelenkoğlu - 27/12/2019

  Hüseyin Bey'e kiralık dairemizi en kısa zamanda ve en uygun şekilde iyi bir kiracı ile kiraya vermesindeki çalışmalarında, yaklaşımlarında ve profesyonelliği ile yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederim.

 • Hakan Ünlü - 27/12/2019

  Hüseyin Bey'e kiralık ev arayışımızı çok iyi anlayıp , hızlı ve doğru aksiyonları alıp çok kısa zamanda kiralık evimizi bulmamıza yardımlarından dolayı teşekkür ederiz.

 • Osman Büyüklimanlı - 12/12/2019

  Hüseyin Bey'e evimizi pazarlama, müşteri bulma ve gösterme süreçlerinde satış, pazarlık; tapu ön hazırlık, başvuru ve sonuca odaklı özverili, bilgi akışını sağlayan, işini seven ehli bir gayrimenkul danışmanlığı sağladığı için kendisine teşekkür ederiz.

 • Ömer Efe Erdoğan - 12/12/2019

  Hüseyin Bey'e satınalacağımız evi bulmalarında ve alternatif göstermelerinde, karar verdikten sonra ki satınalma süreçlerinde her daim interaktif olarak uzun soluklu bir satınalma olmasından dolayı bilgilendirmelerinde, tapu süreçlerinde hep güleryüzlü, bilgi akışı sağlayıcı ve çözümcü yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Mutlaka bundan sonraki emlak işlerimizde ve başka tanıdıklarımıza öneri yapacağız.

 • Selma Çelik - 15/11/2019

  Hüseyin Bey'e bizim kiralık ev arayışımızda, çok iyi dinleyip özümseyerek en ideal evi bize bulduğu, güleryüzlü,sabırla ve sonuna kadar yardımlarıyla bize yol gösterdiği için çok teşekkür ederiz.

 • Mehmet Bülent Akgün - 15/11/2019

  Hüseyin Bey'e evimizi kiraya vermekte güleryüzlü yaklaşımları, hızlı ve doğru yönlendirmeleri çok çabuk kiraya vermesinden dolayı çok teşekkür ederiz, bizim için artık o emlak danışmanımız ve dostumuzdur.

 • Talha Öcalan - 09/11/2019

  Dairemizin kiralanma sürecinde Hüseyin Bey'e almış olduğu hızlı aksiyonlardan ve 10 gün gibi kısa sürede kiraya vermesinden dolayı çok teşekkür ederim.İşinin ehli güleryüzlü çözüm odaklı çalışan bir emlak danışmanına sahip olduğum için çok mutlu oldum Herkese de referans vereceğim.

 • Songül Kaçmaz - 09/11/2019

  Hüseyin Bey'e kiralık dairemizi ararken ilk temasımızdan kontrat yapılana kadar ki güleryüzlü, yardımsever ve çözüm önerileri için çok teşekkür ederim. Çok istediğimiz gibi bir daire sayesinde kiraladık. Bütün çevremize kendisini tavsiye edeceğim.

 • Erdal Kural - 29/10/2019

  Çok hızlı bir şekilde düzgün bir kiracı bulduğu için Hüseyin Bey'e çok teşekkür ederim.

 • Ahmet Cem Tezel - 29/10/2019

  Hüseyin Bey'in işinin ehli,çok yardımcı ve yol gösterici oldu. Aynı apartmanda bulunacak olmamızdan son derece memnunum

 • Emel Kromer - 19/10/2019

  Hüseyin Bey'e yardımları için çok teşekkür ederiz. Süreci dürüst,hızlı ve çözüm odaklı ilerlemesi karşısındaki tutumu için tekrar çok teşekkürler.

 • Hasan Levent Kuldaş - 19/10/2019

  Hüseyin Bey'e samimiyetleri ve özverili çalışıp sonuca ulaştırmaktaki maharetinden dolayı çok teşekkür ederim

 • Suphi Beşir Geroğlu - 30/09/2019

  Hüseyin Esman Bey'in kiralık dükkanımız için göstermiş olduğu gayret, güleryüzlülük, yardımlarından dolayı kısa zamanda kiraya verilmesinden dolayı çok teşekkür ederiz.

 • Fatma Didem Atav - 30/09/2019

  Hüseyin Esman Bey'e kiralık Eczane arayışımda ve kiralama sürecinde göstermiş olduğu yakınlık,profesyonellik,güleryüzlülük,işinin profesyoneli olarak bana kiralama sürecinde güven verdi ve nihayetlendirdik. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • Hakan Önel - 30/09/2019

  Hüseyin Esman Bey'e evimin gerek ilk tanışma gerekse kiraya verilme süreçlerinde açıksözlülüğü,güleryüzlülüğü,yardımseverliği, üstüne vazife olmayan işlere bile canı gönülden çözüm bularak yaklaşmaları için çok teşekkür ederiz. Ben şahsım adına "Emlak danışmanınımı" buldum, bundan sonra benim emlak danışmanın kendisidir.

 • Alparslan Çarkçı - 30/09/2019

  Hüseyin Esman Bey'e kiralık ev arayışımızda, kiralama sürecinde, güleryüzlülüğü, canıgönülden yardımları, zamanlamaları,bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederiz. Ayrıca kiralama gerçekleştikten sonra da ev ile ilgili tüm dokümanları,bilgileri ve evin hazırlanmasındaki yardımları için de ayrıca çok teşekkür ederim. Emlak danışmanlığı görevini tam ve eksiksiz hatta fazla fazla yapmıştır.

 • Hüseyin Kavak - 17/08/2019

  Hüseyin Esman Bey bizim kiralık arayışımızı çok iyi anladı, çok kısıtlı bir zamanda hızlı,tam isabet bir evi tarafımıza gösterdi, sabahta kontrat yaparak, Malatya'ya işlerimizi toparlamak için yola çıktık. Kendisine çok teşekkür ederiz.

 • Salim Sonay Metin - 05/08/2019

  Danışmanımız Hüseyin Esman Bey son derece dürüst ve yardımsever bir davranış sergiledi. Kendisine vermiş olduğu hizmetten ötürü çok teşekkür ediyoruz. Coldwell Banker firmasının bilinen kurumsal kültürüne uygun şekilde yapmış olduğu davranış ve hizmetlerden ötürü son derece memnunuz. Başarılarının devamını diliyorum. Kendisiyle gelecek yıllarda da çalışmayı çok isteriz.

 • Serpil Sema Soysal - 23/07/2019

  Hüseyin Bey, sizin sayenizde çok güzel,istediğimiz ve beğendiğimiz bir daire sahibi olduk. Dairenin satınalma süreçlerinde tarafımıza yapmış olduğunuz doğru bilgi akışlarında, yardımlarınızda, güleryüzlükle ve samimiyetle davranışlarınız için çok teşekkür ederiz.

 • Neşem Ağır - 23/07/2019

  Hüseyin Bey dairemizin satışında;gerek satış öncesinde, satışta ve sonrasında göstermiş olduğunuz yakın ilgi,alaka, güleryüzlülük ve sabırlı olarak bizi yönlendirmelerinizden dolayı çok teşekkür ederiz..

 • Halit Gürsoy - 17/07/2019

  Evimizi kiraya verme süreçlerinde göstermiş olduğu ilgi,alaka, bilgi akışı ve titizliliği için Hüseyin Esman Bey'e çok teşekkür ederiz.

 • Mustafa Kuru ve Beyza Deringöl Kuru - 04/05/2019

  İletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren,profesyonelliği, güleryüzü ve tatlı dili ile bizimle ilgilenen Hüseyin Esman Bey'e sonsuz teşekkürler. Son derece memnun ve mutluyuz. Çalışmalarınızda nice güzel ve başarılı günler görmeniz dileğiyle, Sevgiler

 • Necati Çelenkoğlu - 25/03/2019

  Hüseyin Bey'e ikinci dairemizin de kiralanmasındaki hızlı aksiyon alarak gerçekleştirmesinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 • Mehmet Burak Sertçelik - 25/03/2019

  Hüseyin Bey, Dakik,Samimi ve her konuda yardımcı oldu teşekkür ederiz

 • Necati Çelenkoğlu - 24/03/2019

  Hüseyin Bey'e dairemizi kiraya vermek için yapmış olduğu çalışmalarından bizi bilgilendirmelerinden kiracı profillerini detaylı paylaştıktan sonra çok kısa bir zamanda kiraya vermesinden dolayı çok memnun kaldık ve kendisine teşekkür ederiz.

 • Bülent Karaaslan - 24/03/2019

  Hüseyin Bey'den çok memnun kaldık. İlgi,alaka ve ilgilenmesinden memnun kaldık. Hüseyin Bey'in göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederiz

 • Suphi Beşir Geroğlu - 08/03/2019

  Çok teşekkürler Hüseyin Bey. Dükkanımızın çok kısa sürede kiraya verilmesini sağladınız. Ayrıca kiraya verilmesindeki her aşamada çok yardımcı oldunuz. Sizinle yeni tanışmamıza rağmen sizinle çalışmaktan çok memnun kaldık. Teşekkürler.

 • Emin Akbal - 08/03/2019

  Hüseyin Bey, kiralık dükkan arayışımıza hızlı ve bizi iyi anlayarak vermiş olduğunuz en baştan en sona hizmetiniz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederiz.

 • Zümrüt Kulaç - 06/02/2019

  Hüseyin Bey'e çok teşekkür ediyorum,diyaloglarımız güzel geçti mutlu ayrıldık,hayırlı işler diliyorum.

 • Nita Manoah - 31/12/2018

  Hüseyin Bey Merhabalar, Öncelikle bu maili bu kadar geç zamanda atıyor olduğumuz için çok çok özür dileriz. Taşınma heyecanı ile sürekli koşturuyorduk lakin bugün son eşyalarımız da geldi ve biz de sizinle paylaşmak istedik. Bu güzel evi bulmamızda ve tutana kadarki tüm desteğiniz için size çok teşekkür ederiz.Gerçekten nasıl bir yer istediğimizi çok güzel bir şekilde anladınız ve tüm enerjiniz ile bizim şu an çok mutlu olduğumuz bu evi bulmamızda süper destek verdiniz. Tüm yardımlarınız, desteğiniz, hızlı dönüşleriniz ve güler yüzlü samimi muhabbetleriniz için de ayrıca teşekkür ederiz. Çok keyifli, mutlu ve sağlıklı bir yıl dileriz size. Sevgilerimizle, Nita Manoah

 • Bülent Çatar - 15/12/2018

  Ev arayışımız sırasında,hem güleryüzlü ilgi,kurumsal yaklaşımınızdan memnun kaldık.Kısa sürede yeni evimizi kiraladık. Teşekkür ederiz.

1.275.000 ₺
Satılık
1.170.000 ₺
Satılık
3.300 ₺
Kiralık