ERSİN EKİZ

Ticari Gayrimenkul Danışmanı @CB AKIN
Portföy İşlem Hızı
9,0

KURUMSAL, PROFESYONEL ÇÖZÜM VE SONUÇ ODAKLI.

GAYRİMENKUL DE MAKSİMUM ÇÖZÜM, MAKSİMUM KAZANÇ

1972 Ardahan doğumlu olup 1978 den beri İstanbul Sarıyer Emirgan lıyım

2 Erkek, 1 kız çocuğu babasıyım

Profilo holding te başladığım iş hayatına ,15 yıl İstanbul ,2.5 yılı yurt dışında ticaret ile tecrübe ve bilgi sahibi olarak yetiştim

2008 yılından beri profesyonel olarak kurumsal bir firmada başladığım bu işi Coldwell Banker da sürdürmekteyim.

Yaptığım bu işi emlakçılıktan öte sürekli eğitimler ile profesyonel danışmanlık olarak Çözüm odaklı ,Saygı ,Disiplin ,Gerçek Dürüstlük, Vicdan, İnsanca ,esnaf prensip ve ilkelerine bağlı olarak müşterilerime Hizmet vermekteyim.

İnsan ilişkilerine verdiğim değerin güvene, müşteri memnuniyetine, sevgiye, saygıya, kariyere, bol kazanca dönüşerek bana döndüğünü gördüğümde doğru yerde ve doğru markada olduğumu anladım. Gayrimenkul Danışmanlığını büyük bir keyifle ve inançla yapıyorum.

Ersin Ekiz

UZMANLIK ALANLARIM

TİCARİ+KONUT

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Mimar Sinan Merkez Sultançiftliği Çatalmeşe Safa Meclis Yenidoğan Alemdağ Fatih Yunus Emre Çamlık Taşdelen

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Neziha ateş - 31/12/2019

  ev almamızda her şekilde yardımcı olan Ersin beye teşekkür ediyorum

 • UBEYDE ALKAN - 31/12/2019

  Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.Yırt dışında olmam dolasıyla evimi kenndi evi gibi görüp gece gündüz gayret eden ve başarılı bir sonuca erdiren Kıymetli abime çok teşekkürler...

 • Kevser Nisgavlioğlu - 05/12/2019

  Ev almamızda bize yardımcı oldunuz,en başından beri dediklerinizin hepsi oldu.İlginize alakanıza çok çok TEŞEKKÜRLER ederiz sayenizde bizimde bir evimiz oldu.

 • Ekrem zeren - 23/11/2019

  Ersin beyle 4 sene önce evimin alım aşamasında tanıştım iyiki tanışmışım evimin alımında kiralamasında bana inanılmaz yardımcı oldu ve halada yardımlarını esirgemiyor herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir kişi ona ve iş arkadaşlarına sonsuz teşekkürler

 • Ümit - 23/11/2019

  Bir emlakçıdan çok öte gerçek bir danışman. Evimi kiraya vermekle bitmedi devamındaki süreçte kiracı ile sözleşme ve diğer hukuki konularda da çok yardım etti. Kiracı evi kısa sürede boşaltmak isteyince benim hukuki haklarımı kıracıya anlatarak beni büyük zarardan kurtardı. Ersin bey çok başarılı bir danışman. Tebrik ediyorum.

 • Feridun Genç - 23/11/2019

  Ben Ferudun Genç dairemi satmak için Ersin bey den danışmanlık aldım.Çok memnun kaldım çok dürüst birçalışma yaptı şirketinize ve Ersin beye çok teşekkür ederim.

 • Beytullah Aşıkoğlu - 15/11/2019

  Ersin beye vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ederim. Ersin Bey işini profesyonel olarak yapan tecrübeli gayet güler yüzlü ve kibar bir insan. Bu süreci hiçbir sıkıntı yaşamadan aştık.

 • MEHMET TUNCA - 10/10/2019

  ERSİN BEY İŞİNİ PROFESYONEL BİR ŞEKİLDE YAPIYOR YAPTIĞI İŞİ BİZLEREDE YANSITMASI BİZİ MUTLU ETTİ KENDİSİ ÇOK İYİ PRENSİP SAHİBİ KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

 • i şenyürek CANYÜREK YAPI - 23/02/2019

  profosyonellikte dogru adres .Ersin beye ilgi ve alakasından dolayı teşekür ederim şahsım adına

 • istanbul ilaç - 22/02/2019

  merhabalar ersin bey işyeri kiralama konusunda çok yardımları oldu hızlı hizmeti için ve dürüstlüğü için çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar

 • cebrail yurtman - 22/02/2019

  İLK EV ALIŞIM ERSİN BEY BU KONUDA ÇOK YARDIMCI OLDU HEM FİYAT ANLAMINDA HEMENDE DOĞRU YER SEÇİMİNDE ÇOK YARDIMCI OLDU İLGİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • cebrail yurtman - 22/02/2019

  İLK EV ALIŞIM ERSİN BEY BU KONUDA ÇOK YARDIMCI OLDU HEM FİYAT ANLAMINDA HEMENDE DOĞRU YER SEÇİMİNDE ÇOK YARDIMCI OLDU İLGİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

 • EYÜP İSLAM - 05/02/2019

  ERSİN BEY EVİMİN KİRALANMASI KONUSUNDA ÇOK YARDIMCI OLDU VE 1 GÜNDE KİRAYA VERDİ KENDİSİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM EMEĞİ VE İLGİ ALAKASI İÇİN .

1.600.000 ₺
Satılık
2.900 ₺
Kiralık