ATİLLA ÇETİN

Gayrimenkul Danışmanı @CB EAGLE
Portföy İşlem Hızı
10

5 Ağustos 1990 Balıkesir doğumluyum. 2010 yılında Balıkesir Üniversitesi Elektronik Haberleşme bölümünden mezun oldum. 10 Yıla yakın mağazacılık sektörü tecrübemin son 2 yılını mağaza yöneticisi olarak sürdürdüm. Her zaman insan ilişkilerini,doğruluğu,dürüstlüğü ilke edinerek çalıştım. 2017 yılı içerisinde Balıkesir Coldwell Banker Eagle Gayrimenkul Ofisinin Brokerı Sn. A.Raşit ÖZEN'le görüşüp artık sektörümü değiştirme kararı aldım ve çok kısa süre içerisinde bu güzel ailenin bir parçası oldum. İnsanların hayatındaki en önemli kararlardan biri olan gayrimenkul alım-satım süreçlerini, memnuniyetle sonuçlandırmak işimin en önemli parçası olarak hayatımda yerini aldı. Profesyonel, şeffaf ve güvenilir hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerime hizmet vermeye hazırım.

--İşleminizin çok hızlı bir sürede, değerinde sonuçlanmasını istiyorsunuz değil mi?

Yıllarca sahibinden ilanlarıyla bekleyerek sonuç alınamayan ya da en iyi ihtimalle değerinin çok altında satılan ya da kiralanan mülkleri hepimiz biliriz.

İlanlarımızda detaylı görebilirsiniz,uzun yıllar satılamamış konutlar bizimle çalıştığınızda birkaç gün ya da ay içerisinde işlemi gerçekleştirilerek ciddi başarılara ulaşılmıştır.

Vakit kaybetmeden bizi arayarak randevu alın; alım, satım, kiralama işlemlerinizi hızlıca ve güvence altında gerçekleştirelim.

''ATİLLA ÇETİN''

Gayrimenkul Danışmanınız...

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Gaziosmanpaşa Plevne Kuva-İ Milliye Naipli Şamlı

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Halit Sermet Dikmir - 01/01/2021

  Atilla bey uzun zamandır satmakta zorlanmış olduğum bir tarlayı satmamda bana çok yardımcı oldu. Artık gönül rahatlığıyla, gözü kapalı çalışabileceğim, dürüst bir kişiliğe sahip bir emlak danışmanım var. Ve ne zaman ararsanız arayın, ne zaman yazarsanız yazın size kısa sürede dönüş yapar, her türlü sorununuzu cevaplandırır. Teşekkürler.

 • Emre Kaya - 18/06/2020

  Atilla Bey tüm sorularımıza çok hızlı dönüş yaptı ve bize gayrimenkul yatırımımıza karar verirken çok yardımcı oldu. Bugüne kadar aldığımız en iyi gayrimenkul danışmanlık hizmetini aldığımızı rahatlıkla söyleyebilirim. Gayrimenkul alım satım ve danışmanlık işlerinde hiç tereddüt etmeden tekrardan gideceğim tek adres.

 • İSA KARAOĞLAN - 18/06/2020

  Konuya nereden başlayacağımı bilemiyorum.🙂 Bu süreçte bize dostluğumuzun vermiş olduğu yakınlıktan daha çok ilgi gösteren, evi kendisine alıyormuş gibi bize ışık tutan, 7/24 fikir alışverişinde bulunduğumuz güzel insan, dostum, arkadaşım Atilla Çetin'e ne kadar teşekkür etsek azdır. Kaçırılmayacak gayrimenkul danışmanı 🙂💙🙂 Kahve içmeye bekliyoruz kardeşim benim 😆 Herşey için çok teşekkür ederiz. 💙🦅💙

 • Mustafa Göçmentürk - 10/05/2020

  İlk defa komisyon ücretini hakeden bir danışman gördüm. Bu sebeple Atilla Bey gibi değerli bir insanı bünyesinde barındıran Coldwell Bankeri tebrik ediyorum. Atilla Bey sanki kendi oturacakmış gibi kiralayacağımız daire ile ilgilendi. Virüs döneminde yasaklardan dolayı gelemediğimiz İstanbuldan bize evi göstererek her konuda çok yardımcı oldu. Hatta yetmedi nakliyecilerimizi bile ayarladı. Helal olsun. Başarılarının devamını diliyorum

 • MELİH GAZİ Demircioğlu - 29/04/2020

  İşinde çok başarılı,güvenilir,güleryüzlü

 • Yakup Kadir Balkan - 03/03/2020

  Atilla Bey, tecrübesi, iletişimi, verdiği güven ve desteği ile zorlu bir süreç olarak gördüğümüz ev satış sürecini bizim için inanılmaz şekilde kolaylaştırdı ve çok rahat bir şekilde atlatmamızı sağladı. Tanıştığımız ilk andan, işin tamamlanmasının son anına kadar kafamızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırdı, her konuda yardımcı oldu. Detaylı raporları, tutarlı öngörüleri geniş network'ü ile kesinlikle çok başarılı. Kendisine buradan tekrar teşekkür eder, kariyerinde başarılar dilerim.

 • Nazlı Ceren Gülümser - 30/01/2020

  Danışmanımız Atilla Bey ile şeffaf ve objektif bir görüşme ile çalışmaya başladık. Mülk satışımız hızlı, güvenilir ve tam olarak istediğimiz ve öngörülen standartlarda gerçekleşti. Güler yüzü, isteklerimize hızlı aksiyon ile dönüş yapması sayesinde gönül rahatlığıyla danışmanlığına güvendik ve hiç pişman olmadık. Başta Atilla Bey olmak üzere tüm Coldwell Banker ailesine özenli çalışma sistemi ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Tekrar yollarımız kesiştiğinde düşünmeden yine CB ile çalışmak isteyeceğimden şüphem yok.

 • Okay Sancıoğlu - 24/01/2020

  Alım satım ve devir işlemlerinin kolay bir şekilde yapılması için elinden geleni yapmış ve işlerin hızlı yapılmasını sağlamıştır. Ev hakkında bizi yeterince aydınlatmış, güler yüz ve işine olan saygısı ile güvenimizi kazanmıştır. Verdiği hizmetten yeterince memnun kaldım.

 • Ethem Yenikaya - 20/01/2020

  Atilla Bey’e yer göstermesinden işlemin bitimine kadar ilgi alakasından çok memnun kaldık. Uzman Tıp Ailesi olarak kendisine çok teşekkür ediyoruz. Güleryüzü için ayrıca parantez açmak istiyoruz. Tekrar karşılaşmak üzere herşey için teşekkürler Atilla Bey

 • Gonca Uygun - 03/01/2020

  Cold well Banker gayrimenkul danışmanı Atilla Çetin aradığım ilk günden beri olumlu yönlendirmesi ve güleryüzlü hizmetini için teşekkür ederim. Mükemmel bir ekibe sahipsiniz kendimi evimde bir büyüğüm le fikir alışversinler bulunur gibi hissettirdiginiz için teşekkür ederim. Umarım yeniden karşılaşırız. İş hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

 • Erman YÖNAÇAR - 04/02/2018

  Güzel ilgi alakanızdan dolayı sizlere çok ederim. İşallah kariyerinizin geri kalan kısmı başarılarla dolu olur.