Portföy İşlem Hızı
9,8

hızlı, güvenilir, profesyonel

Merhabalar Ben FUNDA DÖNMEZ

1975 İzmir doğumluyum. Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümünden mezun oldum. Bitirme tezimi Japon Ekonomisi üzerine verdim. Sektöründe lider olan taşımacılık ve lojistik firmalarında Şube Müdürü, Bölge Müdür Yardımcısı ve Acente sahibi olarak görev yaptım.  Bu süreçte Satınalma, Satış, Pazarlama ve Finans konularında uzmanlaştım.

Çalıştığım şirketin ISO9000 Kalite Belgelendirme ve Kaizen sürekli iyileştirme konularında bifiil görev aldım ve eğitimler verdim.

Gayrimenkul yatırım sürecinin hayati karalarımızdan birisi olduğu bilinci ile; 106 yıllık deneyimi ile Dünya'da gayrimenkul sektöründe bir numara olan COLDWELL BANKER BARAS ofisinde, çalışma  hayatımdaki deneyimlerim ve insan ilişkilerindeki başarımı harmanlayarak çözüm ortağınız olarak yanınınızda yer almaktan onur duyacağım.

TEŞEKKÜRLER

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Göztepe Erenköy Suadiye Fenerbahçe

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Bora Buyruk - 18/01/2021

  Funda Hanim ile hem alim hem de satim da calistik. Hizli ve dogru fiyat politikalari, samimiyeti ve nezaketiyle tum taraflari memnun birakan isler gerceklestirdi. İsinin tum asamalarini takip ediyor, sizi her noktada bilgilendiriyor, bilmediginiz islemlerdeki detayli aciklamalari ile size guven veriyor. Basarilarinin devamini diliyorum

 • Bekir DİKMEN - 28/09/2020

  İşinizde çok iyisiniz. Hiç vakit kaybetmeden, sizin sayenizde gayrimenkulüme kiracı buldum. Çalışmanız sistemli ve çok verimli. Çok memnun kaldım. İhtiyacım olduğunda tekrar sizi tercih edeceğime emin olabilirsiniz. Herşey için çok teşekkürler.

 • Ömer Bora ÇAKIR - 28/09/2020

  Öncelikle gayrimenkul sektöründe hem kiracı hem kiraya veren açısından etik ve profesyonel yaklaşımlarınız için teşekkür ederiz. Sunum kalitenizle de kararımızın olumlu olmasında etkiniz büyüktü. Tüm süreçteki profesyonel yaklaşımınız için teşekkür ederiz.

 • Kerem Taydaş - 13/07/2020

  Funda hanımla bir daire kiralamak için çalıştık. Gec saatte aramış olmama rağmen telefonumuza cevap verdi ve onun sayesinde bu yoğun dönemde tam istediğimiz evi kiralayabildik. Ayrıca hem çok dakik hem de daire hakkında bilmemiz gereken her konuda bizi bilgilendirdi. Güler yüzlü bir hizmet sağladı. Umarım yakın zamanda ev alabilmek için de kendisi ile çalışmak mümkün olur. Mahalle arası emlakcilarla çalışmaktansa profesyonel isinin ehli insanlarla çalışmak size; kullanilan, sadece parasını alıp gönderilen insanlar olmadığınızı hissettiriyor. Teşekkür ederiz her şey için

 • Uğur Ayken - 13/07/2020

  Funda hanım ile şirketimiz ADEKS Mühendislik'in hem Mira Tower'daki yeni yerinin alımında, hem de Esenevler'deki eski yerinin satışında çalıştık. Bunların birisinde biz alıcıydık diğerinde de satıcı. Özellikle Türkiye'nin zor bir dönemden geçtiği günlerde Esenevler'deki dairenin satışı ve her ikisinde de alıcı ile satıcı arasında uzlaşmayı sağlamak için gösterdiği çabalar takdire şayandır.

 • Mehmet Budur - 10/07/2020

  Ümraniye de Daire Almamız konusunda çok Yardımcı oldu Güvenilir samimi süreci profösyönel olarak çok hızlı ilerletip hızlı bitiren Karşı tarafın duygu ve düşüncelerine önem veren empati kurabilen çok sıcak kanlı ince düşünceli bir insan tekrar çok teşekkür ediyorum çok şanslı hissediyorum kendisini tanıdığım için Saygılar.

 • Sevim Kılıçlı - 04/03/2019

  Erenköy'deki evimizin satış sürecini, hızlı ve konforlu bir şekilde yönettikleri için Hande ve Funda hanımlara çok teşekkür ederiz. Çözüm odaklı, kibar ve iş bilen yaklaşımlarınızdan dolayı sizleri çevremizdeki herkese tavsiye edeceğiz.

 • Tugce aras - 21/01/2019

  İnanılmaz sıcak kanlı inanılmaz profosyonel çok kibar çok ilgili ve çok başarılı bir bayan ben 3 yıldır kendisi ile çalışıyorum ve çok memnunum bundan sonrada başka biri ile çalışmayı düşünmem kendisini çok sevdim başarılarının devamını diliyorum şirket olarak da gayet basarilisiniz ama funda hn yeri bir başka