LEVENT KORKUT

Gayrimenkul Danışmanı @CB PRO

1966 Ankara doğumluyum. Evliyim, bir kızım var.

12 yıl Bilkent Üniversitesi, 18 yıl Tübitak' ı kapsayan 30 yıllık iş yaşantımı Temmuz 2017 'de tamamladım. İş ve özel yaşamımda değerlerim ve önceliklerim; dürüst olmanın önemi, empati kurabilmenin değeri, anlamak için dinlemenin gerekliliğidir. Aktif iş yaşantımda bağımsız olarak üretebilmek -bir anlamda özgür olmak- hep hayalim oldu. İşte bu hayal ve gayrimenkul sektörüne olan ilgim beni CB ailesiyle tanıştırdı. Her gün öğreneceğim, gelişeceğim, uluslararası normlara uygun ve adil olma bilinciyle çalışan CB PRO çatısı altında olmaktan mutluyum. Bu mutluluğun verdiği pozitif enerji ile hedefim; samimi ve güvenilir hizmet sunarak mutlu müşteriler yaratmaktır.

UZMANLIK ALANLARIM

Konut, lüks konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Beytepe Üniversiteler Çayyolu

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Selda Kılıç - 30/05/2022

  Levent bey ile Çayyolundaki evimizi kiraya vermek için tanıştık kendisinin ilgisi özellikle o bölge ile ilgili uzmanlığı ve profesyonelce yaklaşımı için çok teşekkür ederiz ayrıca güler yüzlü ,dürüst , ilgili tutumu içinde kendisine bilhassa teşekkürlerimi sunarım . Levent bey başarılarınız daim olsun.

 • Kaan - 20/05/2022

  Levent Bey ile birlikte ev kiralama ve ev satin alma tecrubesi yasamis biri olarak Levent Bey ile birlikte calismanin cok keyifli ve profesyonelce oldugunu soylebilirim. Profesyonelligi, uzmanligi, kuvvetli iliskileri, musteri odakliligi, her zaman ulasilabilir olmasi ve beyefendiligiyle her zaman bizim ilk tercihimiz ve favorimizdir. Musterilerinin isteklerini en on plana koyarak en iyi secimleri yapmaya calisiyor ve her zaman ulasilabilir durumda kalarak her soruyu/problemi en iyi sekilde cozmeye calisiyor. Kendisine bize saglamis oldugu ust seviye hizmetten dolayi cok tesekkur ediyorum.

 • suzan - 09/03/2022

  Friendly, patient and professional service !!!

 • İlknur Biricik - 25/08/2021

  Bilkentteki evimin kiralanması aşamasında Levent Bey’le çalıştık. Levent Bey, olumlu enerjisi, anlayışı, çözüm ve süreç odaklılığı ile kiralama işini rahat ve samimi bir yaklaşımla sonuçlandırdı.. Kendisine güvenirliliği, ilgisi ve güleryüzlü tavrı için bir kez de yazarak teşekkür etmek isterim.. Yolu hep açık olsun…

 • Mehmet Tevfik Elmas - 24/08/2021

  Levent Korkut bey, çok pozitif, Güler yüzlü ve içten yaklaşımı ve profesyonel yaklaşımı ile işinin uzmanı olduğunu ispatlıyor. müşteri odaklı olduğu gibi güvenilir, titiz, kibar ve empati yeteneği çok güçlü olup sektörde firma için büyük bir değer olduğunu düşünüyorum. Kendisini bu vesile ile konuştum tanımış olmaktan mutluyum, kendisine iş yaşamında başarılar diliyorum ve daha güzel yerlerde olmasını temenni ediyorum. Zira bunu ziyadesiyle hak ettiğini düşünüyorum.

 • İbrahim Gök - 13/08/2021

  Levent Bey, Ankara Emek'te kiraladığımız ev için bize çok yardımcı oldu . Kafamıza takılan her konuyu oldukça açık bir biçimde çözüme kavuşturdu. Son derece konusuna hakim, profesyonel bir yaklaşımı var; kendisine teşekkür ederiz.

 • Kıvanç Azgın - 13/07/2020

  Levent Bey evimizi kiralarken son derece ilgili ve yardimci olmustur. İlk defa bir emlak danışmanının işini hakkı ile yaptığını gördüm. Teşekkür ediyorum.

 • OSMAN NURİ KES - 26/08/2019

  LEVENT BEY Tüm samimiyeti ve gayreti ile ,çözüm odaklı ,ara bulucu ,profesyonel yaklaşımı ile bize yardım etti.,işimizi çözdü .öncelikle böyle bir satış danışmanına sahip olduğunuz için sizleri de tebrik ederim .Emlak sektörüne olan inancım ve güvenim Levent Bey sayesinde negatiflikten pozitifliğe döndü. Kesinlikle bir işim olduğunda gene kendisini ve sizin firmanızı tercih ederim

 • baran söylemez - 21/08/2019

  işinde son derece titiz,güvenilir ve profesyonel şekilde davranan bir kişi mülkümüzü ,kendi mülkü gibi titiz bir şekilde çalışarak hızlı süreyle kiraya verdi

 • MİTHAT SÖNMEZ - 01/10/2018

  Mülkümüze pazar analizi hazırladı, danışmanlığından memnunum kendisini arkadaş çevreme öneririm.Güvenilir ,profesyonel,tecrübeli,bölgesine hakim ,saygılı, müşteri odaklı,duyarlı, Levent beyle iyiki tanıştım .yıllardır böyle iş bitirici ve düzgün kişi arıyordum.vede her aradığımda buldum bildirmek istedim .

 • Emrah İncili - 22/02/2018

  Sevgili Levent Korkut, Bahçeci Konakları' ndaki villayı satın alma sürecinde bizlere çok yardımcı oldu.Kendisi konuşkan ve ilgiliydi.Karşısındakini dinleyip ona göre konuşuyor. Kendisine değil müşterisine odaklanıyor.Heyecanlı, satışın gerçekleşmesi yönündeki samimi ve en önemlisi güven verici tavırları bizi etkiledi.Bunun için biz de ona açık davranabildik. Kendisine gayretleri için bir kez daha teşekkür ediyoruz. İyi bir dost kazandık.