ABOUT THE OFFICE

Gayrimenkul  sektöründe dünyanın 1 numarası olan Coldwell Banker  çatısı altında ,sektörde yeniliklere açık , deneyimli ,müşteri memnuniyetini  en üst düzeyde  tutmaya çalışan ,sonuç  odaklı profesyonel danışman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.


Contact Office

Suadiye Mahallesi, Bağdat Cd. No:451, Kadıköy 34740 İstanbul

CUSTOMER COMMENTS

 • Advisor : Gürkan Akkuş

  Gürkan Bey çok kibar ve işleri kolaylaştıran bir insan. Sadece ev tutma ve sözleşme kısımları değil, sonrası için de çok yardımcı oluyor. Gayrimenkul danışmanlığı konusunda yetkinliği yüksek bir insan. Kendisine teşekkür ederiz.

  Doğancan Coşkun - 4.14.2021
 • Advisor : Cenk Mustafa Baykara

  Cenk Bey'i uzun yıllardır tanırım. Profesyonel yaşamdaki başarılarını biliyorum. Kısa sürede Gayrı menkul sektöründe de bu kadar hızlı ilerlemesi beni şaşırtmadı. Dairemi kiralamak için yapmış olduğumuz işbirliği olağanüstü pürüzsüz bir şekilde sonuçlandı. Cenk Bey sayesinde sadece 1 aday ile görüşme yaparak (tam da yapmış olduğum tanıma uygun profil ile) süreci tamamladım. Gerçekten çok etkilendim. Teşekkürler Cenk Bey.

  Erdem Seçkin - 4.7.2021
 • Advisor : Cenk Mustafa Baykara

  Cenk Bey ile yürüttüğümüz kiralama sürecini kendisinin ilgisi, bilgilendirmeleri ve desteği ile olumlu şekilde tamamladık. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Seda Öztekin - 4.7.2021
 • Advisor : Cenk Mustafa Baykara

  Sayın coldwell baras gayrımenkul yöneticileri Danışmanınız Cenk Baykara bey ,Bağdat caddesi , şaşkınbakal mağazamızı , 1 hafta içinde bir eczane grubuna kiralama da bizlere çok çabuk müşteri bulması ve kendi çabaları ile bizleri bu corona krizinde bile makul bir kira bedeli ile bizleri memnun etmiştir. Cenk bey her an bizle temas etmeyi , bilgilendirmeyi hiç ihmal etmedi gibi , çok ilgi tavrandı . Kendisine nezdinizde teşekkür ederiz , böyle hassas davranan danışmanız için sizleri de tebrik ederiz. Hayırlı işlerinize devamını dileriz Saygı ve sevgilerimizle Polat Serdengeçti

  Polat Serdengeçti - 4.7.2021
 • Advisor : Cenk Mustafa Baykara

  Highly professional, punctual and very attentive Cenk Bey made the whole process of acquiring a house very easy and pleasant for us. Any possible question solves lightning fast, we felt protected. Very recommended specialist, we are appreciate the experience very much and would definitely work together again. Thank you:)

  Nikita - 3.26.2021
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Aslı is such a proactive Property Manager. She successfully found the perfect match apartments for us. A very well organized person who coordinated the process very efficiently and made it is easy for us. It was a pleasure meeting you Aslı & once again thank you for all your assistance!

  Gulsah Altintas - 3.12.2021
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Aslı Hanım ev kiralama sürecimizde gayet açık, işinin hakkını veren, dürüst ve samimiydi. Kendisine teşekkür ederim.

  Dr. Selim Turan - 3.10.2021
 • Advisor : Ayşe Şemsi Zaim

  Ayşe Hanım ile daha önce kiralama yapmak için çalışmış ve çok güzel bir sonuç almıştık. İçten ve özverili çalışmasına tanık olduktan sonra satın alma sürecimiz için de kendisi ile çalışma kararı alldık. Hiç şikayet etmeden, temsil ettiği bizleri önceliğine koyarak ve aynı özveri ile çalışarak yeni yuvamıza kavuşmamızda önemli bir yeri oldu. Kendisine tekrar bu mecra aracılığı ile teşekkür ederiyoruz. Bu süreçte hem ofisini hem de CB markasını hakkıyla temsil ettiği için de ayrıca tebrik ederiz.

  Murat Buldanlıoğlu - 2.22.2021
 • Owner : Zeynep Sühran Aras

  Çok sevgili benim için kıymeti ve değeri çok fazla sayın Sühran hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. En kısa sürede benim istediğim yönde bütün işlerimizi halletmeniz ve emekleriniz için ayrıca teşekkür ediyorum. COLDWELL BANKER'e sonsuz teşekkürler... Neslihan Pırıldar

  Neslihan Pırıldar - 2.16.2021
 • Advisor : İlknur Mutlu

  I want to share what an incredible job Ilknur did with supporting my mother and I in selling our apartment in Goztepe. Her involvement in the process was above and beyond what any real estate broker would have done. She paid extreme attention to detail and kept my mother and I abreast of all of our options which allowed us to make informed decisions. This was no easy feat as we are in New York and she handled everything in Istanbul. We found her to be extremely professional, knowledgeable, approachable, transparent and honest. Since this was an international sale, we were able to give her a "Power of Attorney" which she used for taking care of all of our needs such as hiring an attorney, banking, etc. I would highly recommend her to anyone, especially for people who are oversees and are looking to address their real estate needs in Turkiye. 👍👍👍

  Deniz Altan - 2.13.2021
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Hande Hanım'ın gösterdiği iyi niyet ve çaba için teşekkürlerimi sunarım.

  Celal Ercan Ulaç - 2.9.2021
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Aslı Hande Çetiner'e sevgilerimle... Benim için çok stresli bir dönemde istediğim gibi bir ev bulmaktan ümidi kesmişken çok büyük bir şansla geldi bu ev bana. Benden önce eve bakacak olan kişi kahvaltıya gitmemiş olsa belki de kaçıracaktım. Gerçekten kısmetim oldu. Bunda Aslı Hanım'ın da etkisi büyük. Ömrümde bu kadar pozitif, prezentabl, bu kadar düzgün konuşan, bu kadar iyi niyetli bir emlakçı ile karşılaşmamıştım. Çok yardımcı oldu ve bu süreci sorunsuz tamamlamamda bütün enerjisiyle yanımdaydı. Umarım kendi evimi bir gün satın almam kısmet olursa yine onun vesilesiyle olsun. 2020 yılının bu kadar zor olacağını bilemezdik ve evimin düzenini oturtamasaydım benim için çok daha zor olurdu. Hem Aslı Hanım'a hem de ev sahibine minnettarım. İyi ki yollarımız kesişti. Çok teşekkür ediyorum tekrar.

  Asena Sarıbatur - 2.3.2021
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  I want to thank Aslı Hanım for effective job she did. I was quite satisfied by the way how quickly we processed the deal. She translated contract for me which is highly appreciated and organized cleaning of the place. Thank you for your assistance, wish you success in your future work.

  Ksenia Kryuchkina - 2.3.2021
 • Advisor : İlknur Mutlu

  Sevgili İlknur hn. Selamlar nasılsınız iyimisiniz öncelikle siz ve ekibiniz sayenizde ev sahibi olmamıza vesile olduğunuz İçin size çok teşekkür etmek istedim iyi akşamlar diliyorum..

  SedatBanana - 1.27.2021
 • Advisor : İlknur Mutlu

  İlknur Hanım, ilk kiralama deneyimimi hem de bu pandemi döneminde kusursuz ve harika geçmesini sağladı. Kendisi sektöründe güven duygusunu yaşatan ve karşına geçiren bir insan. Kendisine her şey için çok teşekkür ediyorum, yakın çevreme ve herkese kendisini öneriyorum. Kendisine her şey için tekrardan çok ama çok teşekkür ediyorum.

  Toygar Ataer - 1.26.2021
 • Advisor : İlknur Mutlu

  Sevgili İlknur hanim , Gayrimenkul danışmanı olarak konusunda Uzman olmanın yanısıra işini aşk ve büyük bir özveri ile yapmanın başarısı da kuşkusuz büyük olur . evimin satın alınması sürecinde Yabancı olmama ragmen, en ufak bir sıkıntı yaşamadan imkansizliklari cok kisa bir surede ve her ayrıntıyı kolaylıkla hallettinz . Bu işi büyük bir sevgiyle ve özveriyle yaptığıniz için işiniz de daha da başarılı olacağından eminim. gösterdiğiniz yakın ilgi, profesyonel ve doğru yönlendirmelerin için cok ama cok teşekkür ederim. Iyi ki tanistik Lida Honar

  Lida Honar - 1.23.2021
 • Advisor : Funda Dönmez

  Funda Hanim ile hem alim hem de satim da calistik. Hizli ve dogru fiyat politikalari, samimiyeti ve nezaketiyle tum taraflari memnun birakan isler gerceklestirdi. İsinin tum asamalarini takip ediyor, sizi her noktada bilgilendiriyor, bilmediginiz islemlerdeki detayli aciklamalari ile size guven veriyor. Basarilarinin devamini diliyorum

  Bora Buyruk - 1.18.2021
 • Advisor : İlknur Mutlu

  Sevgili İlknur, evimin kiraya verilmesi sürecinde gösterdiğin yakın ilgi, profesyonel yaklaşım ve doğru yönlendirmelerin için çok ama çok teşekkür ederim. İnşaat Mühendisi bir Gayrimenkul Danışmanı ile çalışmanın farkını gerçekten yakından hissettim ve senin vesilenle Coldwell Banker ile tanıştığım için de çok mutluyum. Kucak dolusu sevgiler..

  SERAP ÖNGÜN - 1.13.2021
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Aslı hanım vasıtasıyla daire kiraladık. Kiralama ve kontrat aşaması biraz ızu.n sürdü ( yaklaşık 2 ay ) . Bu süre zarfında Aslı hanımın vermiş olduğu hizmetten ve özellikle yakın ilgisinden son derece memnun kaldığımızı söylemek isteriz Çok teşekkür ederiz .

  Hüsamettin somuncu - 12.23.2020
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Hande hanim kiralik daire arayisimizda bize yardimci oldu. Guven telkin eden profesyonel tutumu ile hizli bir sekilde arzumuzu yerine getirdi. Tasinma surecinde evdeki kucuk aksakliklari proaktif ve sonuc odakli yaklasimi ile hemen cozdu. Sadece kiralama safhasinda degil, sonrasinda da yanimizda olmasi sirkete guvenimi artirdi. Gelecekte Hande hanimi is alanimda hic cekinmeden tercih edecegim, calistigi ofiste katma deger yarattigina inaniyorum kendisinin.

  Batu erimez - 12.23.2020
 • Advisor : İlknur Mutlu

  Sevgili İlknur abla, Dubai’ye taşındığım ilk yıllarda bana verdiğin desteği unutmam mümkün değil. O yıllarda başlayan tanışıklığımızın sonradan aile dostluğuna dönüşmesi benim için Dubai’nin en büyük kazanımlarından biridir. O yüzden yurtdışında olmamıza rağmen Türkiye’de ki evimizi sana gözü kapalı teslim ettik. Satış sürecinde en ufak bir sıkıntı yaşamadan her ayrıntıyı kolaylıkla hallettin. Hatta satış sonrasında evimizin taşınması da dahil pek çok konuda verdiğin emekler için sonsuz teşekkürler. Bu işi büyük bir sevgiyle ve özveriyle yaptığın için işin de daha da başarılı olacağından hiç şüphem yok. Sevgiler Nihan-Levent İnan

  Nihan İnan - 12.17.2020
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Hande hanım ile Çiftehavuzlar’daki dairemizin kiralanması aşamasında birlikte çalışma imkanımız oldu. İlk başta güleryüzü, iş bilgisi, disiplini ve pazar hakkında verdiği bilgiler doğrultusunda tüm süreci eksiksiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yürütmesi ve tüm süreçleri titizlkle takip ederek, çok kısa bir sürede evimizi kiraya vermesi konusundaki tüm yardımları için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlerimizin takibi açısından güvenilir bir emlak danışmanına sahip olduğumuz için de ayrıca çok mutluyuz.

  Halide Dağlı Aydınlıl - 10.19.2020
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  İlk defa yaptığım kira sözleşmesindebana çok yardımcı olup her şeyi açıkladıkları için çok teşekkür ediyorum. Güven vermeleri, profesyonelce ve her seyi hukuka dayalı yapmaları çok güzel. İleriki hayatımda da bana destek olacaklarını bilmek güzel. Baras Gayrimenkul ve Aslı ve Funda Hanımlara çok teşekkür ediyorum

  Ezel Şen - 10.7.2020
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Pandemi sürecinde gösterdikleri hassasiyet ile bebek sahibi bir anne olarak evimizi gönül rahatlığı ile kiraladık. Kendilerine bu dönemde hızla evimizi kiralama olanağı sundukları için teşekkür ederim.

  Berrin Baykal Çakır - 10.7.2020
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Hande Hanim daireyi ilk ziyaretten sozlesme asamasina dek yanimizda oldu ve kafamizdaki tum sorulara samimi ve profesyonel bir sekilde cevap verdi. Guleryuzu ve yardimseverligi ile de isini tam bir amator ruhla yaptigini dusunuyorum. Aradigimiz daireyi bulma konusundaki yardimlarindan dolayi kendisine cok tesekkur ederim.

  Ahmet Cemal Dedeoglu - 9.28.2020
 • Advisor : Funda Dönmez

  İşinizde çok iyisiniz. Hiç vakit kaybetmeden, sizin sayenizde gayrimenkulüme kiracı buldum. Çalışmanız sistemli ve çok verimli. Çok memnun kaldım. İhtiyacım olduğunda tekrar sizi tercih edeceğime emin olabilirsiniz. Herşey için çok teşekkürler.

  Bekir DİKMEN - 9.28.2020
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  İşinizde çok iyisiniz. Hiç vakit kaybetmeden, sizin sayenizde gayrimenkulüme kiracı buldum. Çalışmanız sistemli ve çok verimli. Çok memnun kaldım. İhtiyacım olduğunda tekrar sizi tercih edeceğime emin olabilirsiniz. Herşey için çok teşekkürler.

  Bekir DİKMEN - 9.28.2020
 • Advisor : Funda Dönmez

  Öncelikle gayrimenkul sektöründe hem kiracı hem kiraya veren açısından etik ve profesyonel yaklaşımlarınız için teşekkür ederiz. Sunum kalitenizle de kararımızın olumlu olmasında etkiniz büyüktü. Tüm süreçteki profesyonel yaklaşımınız için teşekkür ederiz.

  Ömer Bora ÇAKIR - 9.28.2020
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Öncelikle gayrimenkul sektöründe hem kiracı hem kiraya veren açısından etik ve profesyonel yaklaşımlarınız için teşekkür ederiz. Sunum kalitenizle de kararımızın olumlu olmasında etkiniz büyüktü. Tüm süreçteki profesyonel yaklaşımınız için teşekkür ederiz.

  Ömer Bora ÇAKIR - 9.28.2020
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Aslı Hanım evimizin kiralanması aşamasında son derece net, profesyonel ve doyurucu çözüm yolları bularak, saat/gün gözetmeksizin bizim yanımızda olduğunu fazlasıyla hissettirdi. Kendisine gerçekleştirmiş olduğu kiralama için tekrar teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Saygılarımızla.

  Cem Ergüç - 9.5.2020
 • Advisor : İlknur Mutlu

  Sevgili İlknur, evimizin satışında gösterdiğin azim ve kararlılık, yılmadan her türlü zor problemi çözmenden dolayı çok teşekkür ediyorum. Coldwell Banker değerleriyle dürüst ve ahlaklı bir gayrimenkul danışmanlığı yaptığını her zaman bize ve alıcılara güzel bir dille iletmen de ayrıca çok hoşuma gitti. Çünkü ülkemizde ahlaklı, dürüst ve şeffaf çalışmaya emlak sektöründe çok ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Sizin Suadiye ofisinizin bu tutum içerisinde hem problemleri çözme hem alıcı hem satıcıyı memnun etme yönündeki çalışma şeklinden dolayı teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Çok sevgilerimle.

  Selva Muharremoğlu - 9.3.2020
 • Advisor : İlknur Mutlu

  Sevgili danışmanımız, aslında seni yıllardır aile dostumuz olarak dürüstlüğün ve güzel enerjinle tanır ve severiz. Ancak bu yıl evimizin kiralanması sebebiyle, iş hayatındaki seni tanıma fırsatımız oldu. Mühendislik tabanına ilaveten gösterdiğin yoğun ilgi, takip ve emeği takdirle izledik. Sonsuz sevgi ve teşekkürlerimizle... Tomris Altınışık, İnş. Müh.

  Tomris Altınışık - 8.30.2020
 • Advisor : Cenk Mustafa Baykara

  Cenk bey ile Gayrimenkul Danışmanı Kuzenim aracılığı ile tanıştığımızda doğru adreste olduğumuzu anladım. Desteği ve her zaman yapıcı yönde ilerlemesi ile 24 saatte işlerimiz yoluna girdi. Ailecek, aldığı eğitim, yaşadığı tecrübeler ile daha da başarılı işlere imza atmasını temenni ederiz.

  Müge Yazgan - 8.8.2020
 • Advisor : Cenk Mustafa Baykara

  Sayin Cenk bey, Gostermis oldugunuz ilgi ve alakaya tesekkur ederiz. Imkansizliklari cok kisa bir surede gerceklestiren bir kisiliksiniz. Iyi ki tanistik. Sizin gibi durust ve guvenilebilir insanlar yok artik. Umarim uzun yillar birlikte calisiriz. Semra Akad

  Semra Akad - 7.26.2020
 • Advisor : Funda Dönmez

  Funda hanımla bir daire kiralamak için çalıştık. Gec saatte aramış olmama rağmen telefonumuza cevap verdi ve onun sayesinde bu yoğun dönemde tam istediğimiz evi kiralayabildik. Ayrıca hem çok dakik hem de daire hakkında bilmemiz gereken her konuda bizi bilgilendirdi. Güler yüzlü bir hizmet sağladı. Umarım yakın zamanda ev alabilmek için de kendisi ile çalışmak mümkün olur. Mahalle arası emlakcilarla çalışmaktansa profesyonel isinin ehli insanlarla çalışmak size; kullanilan, sadece parasını alıp gönderilen insanlar olmadığınızı hissettiriyor. Teşekkür ederiz her şey için

  Kerem Taydaş - 7.13.2020
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  suadiyede 1+1 dairemizi piyasa değerinde kısa zamanda kiraya verdiğinizden dolayı teşekkür ederiz. tüm pürüzleri titizlikle cözmenizden dolayı aldığımız hizmetten memnun kaldık

  can aksoy - 7.13.2020
 • Advisor : Funda Dönmez

  Funda hanım ile şirketimiz ADEKS Mühendislik'in hem Mira Tower'daki yeni yerinin alımında, hem de Esenevler'deki eski yerinin satışında çalıştık. Bunların birisinde biz alıcıydık diğerinde de satıcı. Özellikle Türkiye'nin zor bir dönemden geçtiği günlerde Esenevler'deki dairenin satışı ve her ikisinde de alıcı ile satıcı arasında uzlaşmayı sağlamak için gösterdiği çabalar takdire şayandır.

  Uğur Ayken - 7.13.2020
 • Advisor : Funda Dönmez

  Ümraniye de Daire Almamız konusunda çok Yardımcı oldu Güvenilir samimi süreci profösyönel olarak çok hızlı ilerletip hızlı bitiren Karşı tarafın duygu ve düşüncelerine önem veren empati kurabilen çok sıcak kanlı ince düşünceli bir insan tekrar çok teşekkür ediyorum çok şanslı hissediyorum kendisini tanıdığım için Saygılar.

  Mehmet Budur - 7.10.2020
 • Advisor : Ayşe Şemsi Zaim

  Gayrimenkul danışmanı olarak konusunda Uzman olmanın yanısıra işini aşk ve büyük bir özveri ile yapmanın başarısı da kuşkusuz büyük olur. Ayşe Zaim de piyasamızdaki duayen isimlerinden biri olduğu için onunla yola çıktık ve nokta atışı ile misyonunu dün tüm tarafları memnun ederek tamamladı, kendisini hem kutluyor hem de teşekkür ediyorum ve de gayrimenkulleriniz konusunda kendisini şiddetle de tavsiye ederim....

  Nilgün Öztekin - 7.8.2020
 • Advisor : Cenk Mustafa Baykara

  Cenk Bey satışa çıkardığımız çiftliğimizi profesyonel bir yaklaşım gösterip kısa zamanda yeni sahiplerine kavuşturdunuz.. Sürecin her aşamasında bizleri bilgilendirdiniz. Büyük bir güven içinde işlemler tamamlandı.Çok memnun kaldık.Teşekkür ederiz.

  Uğur GÜLLÜ - 5.22.2020
 • Advisor : Cenk Mustafa Baykara

  Cenk Bey'i tanıdığımıza çok memnun olduk. Kendisi bize A'dan Z'ye tüm süreçte en iyi şekilde destek oldu. Yapmış olduğu yerinde yönlendirmelerle karar verme sürecimize katkıda bulundu. Böylelikle kısa sürede doğru seçimi yapmış olduk. Kendisine tekrar teşekkür ederiz. Sevgilerimizle

  mehmet toraman - 4.29.2020
 • Advisor : Ayşe Şemsi Zaim

  Merhabalar, Ayşe hanım,Dün kira sözleşmesini tamamladığımız yeni evimiz için bize çok yardımcı oldu.Güler yüzlülüğü ve pozitif enerjisiyle işlerimizi kolaylıkla hallettik.Kendisine yardımlarından ötürü çok teşekkür ederiz.ColdWell Banker'ı bize çok güzel bir şekilde anlatıp marka hakkında da güzel bilgiler verdi.Çok kurumsal ve profesyonel olduğunuzu hissettirdi.Çevremizde ev bakan kişilere bundan sonra ilk Ayşe hanımı önereceğiz.Tekrardan teşekkürler. Saygılarımla Dilek Yurtseven

  DİLEK YURTSEVEN - 11.22.2019
 • Advisor : Funda Dönmez

  Erenköy'deki evimizin satış sürecini, hızlı ve konforlu bir şekilde yönettikleri için Hande ve Funda hanımlara çok teşekkür ederiz. Çözüm odaklı, kibar ve iş bilen yaklaşımlarınızdan dolayı sizleri çevremizdeki herkese tavsiye edeceğiz.

  Sevim Kılıçlı - 3.4.2019
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Erenköy'deki evimizin satış sürecini, hızlı ve konforlu bir şekilde yönettikleri için Hande ve Funda hanımlara çok teşekkür ederiz. Çözüm odaklı, kibar ve iş bilen yaklaşımlarınızdan dolayı sizleri çevremizdeki herkese tavsiye edeceğiz.

  Sevim Kılıçlı - 3.4.2019
 • Advisor : Funda Dönmez

  İnanılmaz sıcak kanlı inanılmaz profosyonel çok kibar çok ilgili ve çok başarılı bir bayan ben 3 yıldır kendisi ile çalışıyorum ve çok memnunum bundan sonrada başka biri ile çalışmayı düşünmem kendisini çok sevdim başarılarının devamını diliyorum şirket olarak da gayet basarilisiniz ama funda hn yeri bir başka

  Tugce aras - 1.21.2019
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Hande hanım gayet işinde profesyonel ve cözüm odaklı müşteri memnuniyeti sunan kibar gayrimenkul danışmanlık hizmeti aldım.. Sureklıliğin olması dileğiyle...

  Özlem Kurtdereli - 12.13.2018
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  İlgi ve alakadan cok memnun kaldık hizmet kalitesi de mükemmeldi herşey için cok teşekkür ederiz

  Emin serkan çetiner - 12.12.2018
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  En hızlı şekilde bana yardımcı olup evimi kiraya verdi, sıcak iletişimi için ayrıca teşekkür ederim

  Halide Özkan - 8.4.2018
 • Advisor : Aslı Hande Çetiner

  Aslı hanım; insanlarla ilişkisi gayet düzgün, karşısındaki insanların ne istediğini gayet iyi anlayan ve ona göre bir yol çizen birisidir, aldığınız hizmetten memnun kalacağınıza eminim...

  Melisa Aydemir - 5.28.2018
Our Portfolios
View All Portfolios
13,000 ₺
For Rent
575,000 ₺
For Sale
İstanbul-Anadolu / Kadıköy 98 M2 ,2+1 For Rent
4,600 ₺
For Rent
1,950,000 ₺
For Sale
11,000 ₺
For Rent
15,500,000 ₺
For Sale
2,600,000 ₺
For Sale
850,000 ₺
For Sale