BANU YANAŞMAYAN

Gayrimenkul Danışmanı @CB LEGO

DOĞRU HİZMET, SONUÇ MEMNUNİYET.

1978 yılında İzmir-Karşıyaka da doğdum. Evliyim ve 9 yaşında bir kızım var.

İlkokul eğitimimi Karşıyaka Cumhuriyet İlkokulunda tamamladıktan sonra, orta ve lise eğitimimi İzmir Özel Fatih Koleji'nde bitirdim. Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik İşletmeciliği eğitimimi yaparken de iş hayatına atıldım.

1998-2008 yılları arasında, 10 yıl boyunca TÜRK HAVA YOLLARI A.O' da kadrolu olarak Yolcu Hizmetleri, VIP, İdari İşler departmanlarında görev yaptım. Bu süre zarfında, THY A.O kurumsallığı altındaki mesleki eğitimlerin yanısıra sayısız kişisel gelişim eğitimi aldım.

2009-2011 yılları arasında, Işıkkent Eğitim Kampüsü'nde İnsan Kaynakları Sorumlusu ve Satınalma Sorumlusu olarak görev yaptım. Kızıma hamile kalınca, büyürken yanında olmayı istediğim için 3,5 yaşına gelene kadar evde onunla vakit geçirdim.

Profesyonel iş hayatı olan bir kişi olarak, uzun bir üretmeme sürecinden sonra, kendime yeni uğraşlar aramaya başladığımda, saatlerini kendimin belirlediğim bir Network Marketing firmasında keyfi olarak çalışmaya başladım. 1 sene gibi kısa bir süre zarfında ciddi başarılar elde edip, en büyük ödül olan araba ödülü, çeşitli ödüller ve ünvanlar kazandım, Türkiye derecelerinde yer aldım.

19 yıllık profesyonelliğimi, satış ve pazarlama tecrübemi, her zaman aklımın bir köşesinde olan gayrimenkul danışmanlığında kullanarak daha da pekiştirmek isteyip, dünyanın en iyi ve en başarılı gayrimenkul firması olan Coldwell Banker'la yolumu birleştirdim.

Doğru Hizmet, Sonuç Memnuniyet...

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Mavişehir

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
  • M2M İzmir 15-16 Eylül 2021