VOLKAN AFFAN KANIGÜR

Gayrimenkul Danışmanı @CB MAXIMUM
Portföy İşlem Hızı
10

İş Değil,Güvenilir İlişkiler İnşa Ediyoruz

1983 İzmir Alsancak doğumluyum.Eğitimimi,Celal Bayar Üniversitesi Fizik öğretmenliğinde tamamladım.Yüksek lisansımı da yaptıktan sonra,asıl isteğimin,daha aktif,sürekli insan ilişkileri içeren bir meslek olduğuna karar verdim.Öğrencilik dönemimde başladığım otelcilik mesleğimi devam ettirip,aynı zamanda da,en büyük tutkum olan fitness sporunda bireysel antrenörlük ve beslenme koçluğu yapmaya başladım.Sürekli insan içersinde olmam ve her vaktimi aktif geçirmemden dolayı,bugüne dek elde ettiğim networkümü ciddiye alıp sayısız kişisel gelişim seminerine katıldım.Sonunda geldiğim noktada,insanlarin hayatlarına dokunup onlarin istediklerini elde etmelerine yardimci olmanin beni de mutlu ettigini keşfettim ve bunu daha da ilerleterek bunu bir yaşam tarzi ve mesleğe dönüştürmek istediğimde,bana en uygun mesleğin,gayrimenkul danışmanlığı olduğuna karar verdim.O yüzden kendini işine adamış bu dünya devi firmanin gücünü ve eğitim sistemini arkama alıp,yere saglam basmaya,Coldwell Banker kültürü ve ahlakıyla,işimi en mukemmel sekilde yürütmeye karar verdim ve büyük bir tutkuyla işime devam ediyorum.Gelin,geleceğin değerini birlikte belirleyelim..

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut + Ticari Gayrimenkul

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Merkez

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Jennifer Estrada - 31/12/2019

  Hi. My name is Jennifer Estrada. So I came from the United States; specifically New York City. I found Volkan. He is an amazing real estate agent here Coldwell Banker in Girne, Kyrenia. It’s located in North Cyprus. He is a tremendously diligent person. He found us, he helped us and he gave us an apartment in Bellapais right next to our daughter’s school. Very good person. He helped us day and night. He didn’t care what time we called him or texted him. I really recommend him. If you are going to come to Kyrenia please please please visit Volkan on his facebook, instagram Coldwell Banker. Call him, you will love him. He attends to all your needs. He will make things happen like magic. Thank you Volkan so so much for your help. You made this possible in less than a week.

 • Tarık Ordu - 31/12/2019

  Kurumsal bir Franchise markasına uygun yeri bulmak için ,Volkan Affan Kanıgür ile işbirliği içersinde özveriyle çalıştık ve birlikte tam da istedikleri yeri bulduk.O günden sonra Volkan Affan KANIGÜR diyince aklıma ; Disiplinli, prensipli, güven veren, kendini sürekli yenileyen,İnsanlara dokunan,Dürüst ve şeffaf bir insan olduğu gelir.

 • Cenk Uludağ - 31/12/2019

  Volkan ile hem annem hem ben bir cok defa calisma fırsatı bulduk. Bundan oncede cok emlakci gordum alim satim yaptim ama Volkan gibisini görmedim ...İnsan ailesinden daha cok bir emlakciya guvenirmi ben güvenirim o kiside Volkan...Sadece iş icin degil her konuda insan ustu düşünen... empati kuran ...en onemliside durust ve işini cok seviyor.

 • Eylem Esen - 31/12/2019

  Volkan bey işini severek yapan, enerjisi yüksek, güler yüzlü ve ihtiyaç duyduğunuz şeyi anlamak ve onu karşılamak için elinden geleni yapmaya çalışan dürüst ve güvenilir bir emlakçı.Kiracı ve ev sahibinin haklarini koruyan, kendine bağlı olmayan sorunlar çıksa bile çözüm için samimi şekilde ilgilenen biri. Hem evimi hem de işimi taşımak istediğim önemli bir dönemde kendisiyle çalışma fırsatı bulduğum için çok şanslıyım. Başarılarının devamını dilerim.

 • Ebru Kunt - 31/12/2019

  Hayatimizda karsimiza cikan her kisinin bir sebebi vardir lafini Volkanla deneyimlemis olmanin dayanilmaz mutlulugunu yasamaktayim. Vazgecmisken artik olmaz demisken azmiyle, dostluguyla, abiligiyle, sakinligi ve isine olan askiyla olmaz diye birseyi kabul etmeyen herseyin olumlu yanini goren bir insanla yola cikip o yolda bizlere destegini birakmamistir. Isina asik olan calistigi portfoylerine kendi evi gibi sahip cikan sektordeki nadir bulunan bir insanlardan biri ile beraber calismak herkesin hakki.

 • Bahar Öztuna Behar - 31/12/2019

  Volkan Bey ile,Eylül 2019'da Alsancak'ta çok yoğun bir daire arayışı içersindeyken tanıştık.Ben kendisini başka bir daire için aramışken,kendisi sadece bizi dinledi ve önceliklerimizi anlamasının öneminden bahsetti.Ve tam da dediği gibi oldu.Aslında bizim beklentimizi en iyi karşılayacak daire tipini anlamıştı ve portföyünde bizimle en çok örtüşen başka bir daireyi sundu bize.Ardından mal sahibimizle yaptığı görüşmelerde,her iki tarafı da mutlu etmek için çalışıp,süreci oldukça dengeli şekilde yönetti ve alışverişimiz Sonuçlandığında herkes mutluydu.Fazlasıyla memnun kaldık ve herkese de gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.Her zaman da çalışmaya devam etmek isteriz.Yeni çalışma yerinde çok mutlu olmanı dilerim ablacığım.

 • Yusuf Sayılgangil - 31/12/2019

  Sevgili Volkancığım İzmir deki çalışmalarının ve insani ilişkilerinin kıbrıs tada devamını dilerim.Her sorunumuza yaklaşımın ve ilişkilerimizin bir işle sonlanmaması bizleri ayrıca mutlu eden özelliklerindendi.Sana yeni hayatında yeni ufukların açılması ve oradaki müşterinlerilede bizlerle ilgilendiğin gibi koşuşturmanı diler başarılarının devamını isterim.Sevgilerimizle Yusuf Sayılgangil Homemadearomaterapiizmir

 • Şule Kalkan - 31/12/2019

  Volkan bey işinde doğru,dürüst ve içten Beraber çalışmaya başlayınca aileden biri oluyor Düşünce,hassasiyet ve iyi niyetle sizi koruyucu tavrıyla İşinin ehli,başarılı ve güvenilir İyiki tanıdım, İyiki varsın

 • Devran Gök Özek - 31/12/2019

  Ben Coldwell Banker Batı Gayrimenkul'den Devran Gök Özek.Geçtiğimiz günlerde Coldwell Banker Alsancak ofisindeki danışman arkadaşım Volkan Affan KANIGÜR beyefendi ile bir işlem gerçekleştirdik.Kendisinin uzmanlık bölgesi olan Alsancak'ta bir daireydi bu.Zorlu bir süreçte başından sonuna kadar titizlikle ve profesyonellikle yürüttü bu süreci.Zorlu ve sıkı bir satıcımız vardı.Alıcı adayımız da bir yabancı vatandaştı.Volkan Bey,doğru fiyat analizi ile ilgili rapor hazırlanıp sunulmasından ,yetki belgesi alınmasına,pazarlama sürecinden,alıcı ile yapılan görüşme ve pazarlıklara kadar çok güzel yönetti .Sayesinde tüm bu işlemler tapu satışı ile taçlandı.Kendisine sizin huzurlarınızda çok teşekkür ederim.

 • Şebnem Darcan - 31/12/2019

  Günümüz koşullarında insanlarla iletişim kurmak neredeyse imkansızlaştı.Bu olumsuzluğun içinde Volkan ile yaşadığım en güzel deneyim, kurduğumuz iş iletişiminin farkına bile varmayarak gerçek bir dost edinmem..Daha birşey demelimiyim.Volkan önce karşısındakinin iyi sonuçlara ulaşmasını hedefler.İşine tamamen odaklandığı halde insanlarla iletişim gücü sayesinde güven duygusunu çok net hissettiriyor.Onu tanıdığım için çok şanşlı olduğumu düşünüyorum umarım başarının zirvesinde görebilme imkanım olur bunu gönülden isterim

 • selman özboyacı - 30/12/2019

  sevgili coldwell banker aılesı ve volkan bey , son derece ciddiyet ve mesafe ile basladıgımız her işi uzmanlık içinde teslim eden ,samimiyeti ile ailemize aldıgımız kıymetli dostumuz ve çözüm arkasımız volkanın sahsında müssesenize tesekkur etmek isterim.Hayatımızı ve işlerimizi kolaylastırdınız ve artık bir dost kazandırdınız ...sevgiyle

 • Eylem Keskin - 30/12/2019

  Merhaba ,Coldwell Banker Teok ofisinde gayrimenkul danışmanı olarak çalışıyorum.Volkan Bey,müşterilerinin ofis arayışı ile ilgili olarak bana ulaştı ve portföyümdeki ofislerden bir tanesinin ilgilerini çektiğini ve görmek istediklerini iletti.Bu sırada oldukça keyifli bir süreç yaşadık,gayet sorunsuz bir şekilde işlemi tamamladık.Herkes için hayırlı olmasını diliyorum.

 • Morgan Finnegan - 30/12/2019

  İrlanda'lıyım ama 30 senedir Türkiye'de yaşıyorum.Bazı arkadaşlarım haklı olabilirler,benim aksanımı beğenmiyorlar:) Özellikle son 20 senede,gayrimenkul konusunda oldukça fazla alışverişim ve deneyimim oldu.Tüm bunlar içersinde en fazla güvenebileceğim gayrimenkul danışanı arkadaşım,Coldwell Banker'da çalışan Volkan Bey olmuştur.Neden öyle? Çünkü,insan ilişkilerini çok önemsiyor,yani ticaret ilk planda gelmiyor Onun için.Bana hep öyle hisettirdi.Çok güvenilebilecek bir arkadaşımız.Güleryüzlüdür ve özellikle işini çok iyi bilir.Bu kadar Türkçem ile az ve öz oldu :)

 • Sabahattin Donuktan - 30/12/2019

  Merhaba,2014 yılından beri Volkan Bey ile tanışıyoruz ve çalışıyoruz.Kendisi çok kurumsal ve prensipli yaklaşımıyla beni kendisine çekmiştir.Satarken de alırken de doğru fiyat garantisini her zaman vermiştir.Her zaman hızlı alışveriş yaptık.Bu son alışverişimiz de yine kendi adımıza oldukça keyifli oldu.Kendisini,dürüst ve güvenilir yaklaşımından dolayı tüm yatırımcılara ve gayrimenkul ile ilgisi olan herkese tavsiye ederim.

 • Halil Özsezgin - 30/12/2019

  Volkan Bey'in sayesinde Alsancak'ta 1,5 yıldan beri satılamayan evimi,kendisinin de en baştan bana ilettiği koşullar ve benim de en gönlüme göre olacak şekilde satabildik.Beni kardeşi gibi kendi yüreğine ve arkadaşlığına aldı.Bana böyle keyifli bir alışveriş yaptırdığı için Volkan Bey'e ve çalıştığı firmaya gönülden teşekkür ederim.

 • Aydınhan Melet - 29/12/2019

  Merhaba,Project Gayrimenkul Brokerıyım.Volkan Bey ile bugün çok güzel bir satış gerçekleştirdik.Onun iş bitiriciliği ve sonuç odaklılığı sayesinde,yaklaşık 1 aylık zorlu bir süreci uzun emekler neticesinde sonuçlandırabildik.Çok güzel bir işlem oldu bizim açımızdan çünkü yabancı müşterilerde güven yaratma konusu çok önemli.Volkan Bey gerçekten süreci çok profesyonel yönetti ve bize yardımcı oldu.Çok teşekkür ediyorum kendisine,sağolsun.

 • Cengiz Ultav - 29/12/2019

  Volkan Bey önce bizim ofisimizin satışını gerçekleştirdi.Söz verdiği gibi bize yenisini de buldu.Ardından açacağımız Franchise bir marka için bize yeni dükkan da buldu ve tutmamızı sağladı.Çok planlı,keyifli ve güzel bir süreçti.Hem saygı hemde sevgi çerçevesinde hem bir dost kazandık,hem de yeni bir ofis.Çok teşekkür ederiz:)

 • Onur Şenbayındır - 29/12/2019

  Merhaba.Volkan Bey'i sosyal medyada takip edip oradaki güvenilirliğini görerek geldim.Ki süreç de böyle işledi zaten.Evimin kolay kolay kiraya verilemeyeceğini düşünürken,bana yaklaşımı ve bana verdiği güven ile evimi çok hızlı bir şekilde,tespit ettiğiniz rakam ile kiraladı kendisi.Şunu söyleyebilirim,güven istiyorsanız ve arkaya dönüp bakmak istemiyorsanız Volkan Bey'i tercih edebilirsiniz.

 • Nurperi Erçetin - 29/12/2019

  Merhabalar,Nurperi Erçetin ben,Coldwell Banker Batı Gayrimenkul'den.Volkan Bey ile birlikte gerçekleştirdiğimiz işlemle ilgili kendisine teşekkür etmek istedim.Müşterim Burcu Hanım'a,çok kısa sürede,tam ihtiyacına uygun,oldukça konforlu bir daire sağlayabildik Volkan Bey'in desteği ile.Çok teşekkür ediyoruz kendisine çünkü çok hızlı ve çok çözümcü bir şekilde yardımcı olduğu için bize.

 • Mehmet Bekir Aruman - 29/12/2019

  Volkan Bey'e teşekkür ederim bizi böyle değerli bir kiracı ile tanıştırdığı için.Bu işi Volkan Bey aracılığı ile yapmak istememin sebebi,kendisine duyduğum güvendir.Kendisiyle yaptığımız görüşme ve hazırladığı değerleme raporu ile fiyatı doğru tespit ettiği için,daha afiş dahi asmadan 3 gün içersinde bizi yeni kiracımız ile buluşturdu.Kendisine ve Coldwell Banker'a çok teşekkür ederim.Hayırlısı olsun.

 • İbrahim Durak - 29/12/2019

  Merhaba,ben ExperX Gayrimenkulün sahibiyim.Volkan Bey ile tanışıklığımız yaklaşık 2 sene öncesine dayanıyor.Çünkü ben de bir emlakçı olduğum halde,biz oturduğumuz evi kendisinden tutmuştuk.Tuttuğumuz evde,sonrasında bile gösterdiği her konudaki destek ve yardımı ile,mükemmel bir meslektaşı da kazandığımı anladım.Gün geldi devran döndü,bugün ben başka bir bir müşterimle,Volkan Bey'in yönetimindeki müstakil bir villayı,kendisiyle ortak işlem yaparak kiralamış olduk.Volkan Bey ile çalışmak güzel bir duygu.İşine sahip,çözüm üretebilen bir yapıya sahip.Benim için güven en önem verdiğim kavram.Dolayısı ile kendisi son derece güvendiğim bir insan haline geldi.İnanıyorum ki ilerde çok daha fazla işbirliğimiz de olacaktır.Ben bu süreçten mutluyum.müşterim de mutlu,zannediyorum da Volkan Bey de mutlu.İnşallah hayat hep böyle güzel olsun:)

 • Ayla Karaca - 29/12/2019

  Volkan Bey'i kızımın sayesinde tanıdım.Onlar kendi evlerini Volkan Bey vesilesiyle buldular ve çok memnun kaldılar.Bana da önerdiler.Ben de çok memnun kaldım.Kendisiyle tanıştığımız için çok mutluyuz.Bize çok seçkin ve değerli kiracılar buldu.Her işi rast gitsin,Allah hayırlı müşteriler versin inşallah.

 • Nurşen Başer - 29/12/2019

  Volkan ile tanıştıktan sonra ,yüreğindeki temizliğin yüzüne vurduğunu gördüm ve bende yarattığı ilk izlenim gözlerindeki ışıltı oldu.Beni hiçbir zaman yanıltmayacağını düşündüğüm ve emin olduğum insan .Dürüst,dobra,sorumluluğu aldığı zaman sonuna kadar nolursa olsun devreye girip gerekeni yapan,asla üzmeyecek bir insan. İnsanlara yaklaşımı,mükemmel.Kişiliği,konuşulmaz. Çok keyif aldım.Geldiğim zaman evimde gibi hissediyorum onun yanında kendimi.Akrabalarımdan birisiyle konuşuyormuş gibi hissediyorum.Böyle dostlar oldukça benim sırtım yere gelmez.Hayatımızın sonuna kadar inşallah yollarımız ayrılmaz ve beraber aynı çizginin üzerinde yürümek kısmet olur.Herşey için teşekkür ediyorum Volkan'cığım,iyiki seni tanıdım,iyiki varsın.

 • Ayten Doyuran - 29/12/2019

  Acil bir şekilde ev ararken karşıma çıkan Volkan Bey ile müthiş bir süreç ve sinerjilerin uyuşması gibi bir durum yaşadık.Gerçekten sıkıntılı bir zamandı bizim için.Volkan Bey bizim kriterlerimizi iyice dinleyip anladıktan sonra,bize hiç vakit kaybettirmeden en uygun daireyi bulmamıza vesile oldu.Aynı zamanda enerjisiyle de yüzümüzü güldürdü.Kendisine çok teşekkür ederim.

 • Necla Ülkü Kuglin - 29/12/2019

  Zor bir zamanımda denk geldik Volkan Bey ile.Tek alternatif kendisi olsaydı bu kadar rahat söylemezdim ama,birkaç alternatiften sonra Volkan Bey günümü ışıldattı,sorunumu çözdü,ama daha da önemlisi,belki işimiz yürümeyebilirdi,tatmin edici olmayabilirdi,ama kişisel enerjisiyle ve dostluğuyla bana çok iyi geldi ,çok çok teşekkür ediyorum.

 • Adem Tanış - 29/12/2019

  Ben Adem Tanış.33 yaşındayım,10 yıllık memurum.Hayatta istediğim en büyük şey,bir ev almaktı ancak alamıyordum.Bu sırada Volkan Bey ile tanıştım.İyiki de tanışmışım,.Daha önce tanışmak isterdim.Çok sevdiğim,değer verdiğim bir insan haline geldi.Yaşlarımız da yakındı ve oldukça samimi olduk.Evimizi bize buldu ancak faiz oranları yükselince alamamıştık ve söz vermişti.Aynı yerden yine satılık başka bir gayrimenkul olunca ve faiz oranları da düşünce bize haber verecekti.Ayne öyle de oldu ve faiz oranları düşer düşmez bize haber verdi portföyündeki aynı yerdeki bir başka satılık daire ile ilgili.Bu süreçte her aşamada çok yardımcı oldu sağolsun.Ofisine kendi evimiz gibi geldik,gittik.Çok teşekkür ederim kendisine,bundan sonra hayatımda her zaman yeri olacak.Çok teşekkürler Volkan Bey.

 • Hikmet Alcan - 29/12/2019

  Merhabalar,ben " Modacı " Hikmet Alcan.Ben Türkiye genelinde patronlar ve üst düzey yöneticilerin kıyafetlerini ve özel dikimlerini gerçekleştiren bir ekibin ve markanın kurucusuyum.Benim sürekli gayrimenkul işlerim oluyor ve kendisinin beni bir seferinde ziyaret edip kahve içmemiz üzerine gerçekleştirdiğimiz sohbetten sonra,Volkan'ı tanıdıktan sonra bende emlakçılık denen konu ile ilgili farklı bir algı oluştu.Emlak konusunun aslında,Doğru insanları birbiriyle tanıştırma ve bir araya getirme sanatı olduğunu,Volkan'ın çalışmasındaki,enerjisindeki ,titizliğindeki,karşısındaki insanı rahatsız etmeden analiz ettiği konuyla,emlakçılık konusunu,doğru insanları bir araya getirme biçimi olduğunu, Volkan Affan KANIGÜR kardeşimle tanıdım.Teşekkür ediyorum Volkan'cığım,iyiki varsın,iyiki seni tanıdım.İnşallah çalışmamız çok uzun yıllar sürecek.Teşekkür ediyorum.

 • Abdullah Aydın Erkut - 29/12/2019

  Volkan'cığım ile ilk evimizi alırken tanıştım.Gerek evimizi alırken,gerek evin tüm tadilat işleriyle ilgili,gerek eşyalandırılması ilgili,gerekse de kaliteli kiracı bulmakla ilgili yapılabilecek ne varsa yaptı ve yapmaya da devam ediyor.Şimdiye kadar hiçbir kiracımı ne gördüm ne konuştum.Sağolsun o bizim yerimize zaten herşeyi yapıyor.Zam dönemlerinde bile hala arayı bulmaya da devam ediyor:) Kendisinden hala yatırım fikirleri almakla beraber,bunu bir kere bile sorgulamadım,ne dediyse her daim itimat etmişizdir.Bizi bizden çok düşünen sevgili kardeşim,iyiki varsın iyiki seni tanıdık. Sevgilerimizle. Dr.Abdullah Aydın Erkurt