Datça Gereme Koyunda Satılık Deniz Kenarı 3.5 Dönüm Arazi
 Portföy No: 59207
CB OKSİJEN

Datça Gereme Koyunda Satılık Deniz Kenarı 3.5 Dönüm Arazi

AÇIKLAMA

Datça Kızlan Köyü Gereme Koyunda Satılık 3510 m2 Arazi

Datça’nın Gökova körfezine bakan en güzel ve ulaşımı kolay bakir koylarından Gereme Koyunda bulunan arazimiz ön tarafı deniz, arka tarafı ormanlık ve dağlık araziyle çevrilmiş vadi niteliğindedir.

Bireysel kullanım açısından baktığımızda;

Arazimiz, denize ikinci parsel gibi avantajlı konuma sahiptir.

İçerisinde yurtdışından getirilmiş sorunsuz çalışan rüzgar türbini bulunmakta, bu sayede masrafsız şekilde su temin edilebilmektedir. Ayrıca şu deposu ve barınak mevcuttur. Ekili olarak şaraplık üzüm bağları ve çeşitli meyve ağaçları bulunmaktadır. Bungalov, karavan veya tiny house konulmaya uygundur. Bu sayede tatillerinizi geçirebileceğiniz küçük bir çiftlik, eşsiz bir hobi bahçesine sahip olabilirsiniz.

Arazinin önündeki sahil doğal bir çekek yeri konumundadır. Tekne sahibi iseniz, teknenizi arazi içerisinde barındırabilir, dilediğiniz zaman denize indirip çekebilirsiniz.

Eğer şehrin gürültü ve karmaşasından uzakta bir kaçış yeri arıyorsanız, bu arazi size muhteşem bir doğanın içerisinde Gökova körfezinin maviliklerine karşın denizle iç içe, sakin ve dingin bir yaşam sunacaktır.

Yatırım açısından baktığımızda,

Datça konumu itibariyle ülkemizin ender doğal kalmış coğrafyalarından biridir. Gün geçtikçe artan talep sonucu hızla değer kazanmakta, gayrimenkul fiyatları dik bir ivmede artış göstermektedir.

Arazinin bulunduğu Gereme koyu, yarımadada genelinde bulunan yüksek eğimli ve taşlı arazi yapısından farklı olarak sınırlı büyüklükte düz ve verimli toprak yapısına sahip bölgeden biridir.

Ege denizine (Gökova Körfezi) olan kıyısı, ince kumlu akvaryum görünümünde sahili, söz konusu parsellerin de cephesinin bulunduğu ve ıslah edildiği taktirde ufak deniz araçlarının içeriye girmesine olanak sağlayabilecek azmak (dere yatağı), yenilenebilir enerji kaynakları (rüzgar/güneş), oksijen oranı yüksek havası, sahip olduğu doğa sporları ve turizm potansiyeli birlikte ele alındığında ilerleyen süreçte çok kıymetli bir eko turizm bölgesi olması öngörülebilmektedir.

Mesafeler

Datça Merkeze 10 km (20dk),

Kızlan Köy merkezine 3,5km (10dk)

Devamını Oku
Konum Türkiye , Muğla , Datça , Kızlan
Tapu Durumu Müstakil Tapu
Portföy Kategorisi Tarla
Fiyat 1.650.000 ₺
Metre Kare (Net) 3510
Krediye Uygun Evet
Takasa Uygun Hayır
İmar Durumu Tarla
Tapu Durumu Müstakil Parsel
Görüntülenme Sayısı
69

* İlana teklif verebilir, görme talebinde bulunabilir, danışman ile iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Ver Görme Talebi Beni Arayın
Video Görüşme Başlatabilirsiniz

MUHİT ÖZELLİKLERİ

  • Deniz
  • Sahil

ULAŞIM ÖZELLİKLERİ

MANZARA ÖZELLİKLERİ

  • Deniz
  • Yeşil Alan
  • Vadi
  • Dağ
  • Doğa

TEKNİK ÖZELLİKLER

Mert Denizalp

Danışmanın Diğer Portföyleri