OFİS HAKKINDA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Nazlı Ünal

  Nazlı Ünal sayende evime kavuştum. Dürüstlüğünle Temiz kalbin ile Herseyde yanımızda olduğun için çok çok teşekkür ederim.

  Feride Yalcin - 21/05/2024
 • Danışman : Nazlı Ünal

  Nazlı hanımla tanıştığımız günden dairemizin satışını gerçekleştirdiği güne kadar bizimle her an iletişimde olması ve teslim ettiğimiz evin temizlik dahil tüm süreciyle bizzat ilgilenmesi ve kibarlığı bizi çok etkiledi . Nazlı hanımdan vazgeçemedik. Tüm emekleri için teşekkür ediyoruz .

  İsmail Yarankuyu - 12/05/2024
 • Danışman : Nazlı Ünal

  bir emlacı olarak size bu ev satışı ile ilgili verdiğimiz yetki tam bir tesadüftür iyi bir tesadüf olmuş çünkü emlak şirketi olarak çok memnun kaldığımız gibi bizim bakan poryveyiniz nazli hanim gerçekten baştan beridir bu evi satabilir için çok çaba gösterdi hatta yağmurda bu ev şu alıyormuş diye gece bile gidip evi kontrol etti buna benzer o kadar çok yardımı olduki ve tek kelimeyle çok memnun kaldım işi ve kişiliği ile ilgi kendisine pina vermem gerekirse 10 üzerinden 10 puanı hakketti kendisine çok ama çok teşekkür ederim

  hasan hüseyin öner - 11/05/2024
 • Danışman : Nazlı Ünal

  Nazlı hanım dairemin kiraya verilme sürecinde benimle çok yakından ilgilendi Antalya dışında olmama rağmen daire ile ilgili bütün gelişmeleri anında bana aktardı. Destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum

  Özlem Güngör - 24/02/2024
 • Owner : Ahmad Zameer Azizi

  Zameer has been amazing in helping my family as we were looking for a rental; he was helpful above and beyond in assisting us as we are not Turkish and he made sure we knew the area and helped deliver on what we needed!

  Ambreen Ansari - 31/07/2023
 • Danışman : Nazlı Ünal

  COLDWELL BANKER PROFEX Gayrimenkul firmasının çok değerli temsilcisi ; SN. Nazlı ÜNAL' a Sözleşmemizi imzaladığımız günden itibaren hiç durmadan süratle dairemizle ilgilenip çok kısa süre içinde süreci tamamlatıp sonuca götürdüğü için ve gösterdiğiniz olağanüstü performansa, güler yüzlü, dürüst, sabırlı, çalışkan ,nazik duruşunuzdan ötürü size tüm ailem ve ben teşekkürlerimizi iletiyoruz. Bundan sonraki tüm gayrimenkul işlemlerimizde ilerleyeceğimiz tek isim sizsiniz. Sevgiler .

  ZEKİ TURAN - 14/07/2023
 • Danışman : Nazlı Ünal

  Kiralık evimizi şirketiniz ve nazlı hanım aracılığı ile çok kısa sürede kiralama şansı bulduk işlemlerin başından sonuna kadar nazlı hanım çok titiz kibar ve özverili çalıştı gerçekten bir sonraki gayrimenkul işlemimizde mutlaka ve mutlaka nazlı hanımla çalışmak isteriz

  Murat yıldırım tarakçı - 08/07/2023
 • Danışman : Nazlı Ünal

  Nazlı Hanım, Ilgisi, Iş takibi ve pozitifliği ile satış sürecimiz de inanılmaz destek oldu. Şehir dışında olmamıza rağmen bunu bize hiç hissettirmedi. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Mehmet Onur Yurdakul - 07/07/2023
 • Danışman : Nazlı Ünal

  Bugüne kadar çalıştığım en profesyonel ekip. Uzun zamandır kiralayamadığımız gayrimenkulümüzü Nazlı Hanım 1 hafta gibi kısa bir süre içinde kiraladılar. Yaklaşımları, nezaketleri, ilgi ve alakaları inanılmazdı. Nazlı Hanım gerçekten işini çok seven, lâyıkıyla yapan ve işinin hakkını veren çok iyi bir profesyonel. Emeklerinize Teşekkür ediyoruz..

  İsa ŞENGÜL - 14/06/2023
 • Danışman : Nazlı Ünal

  Antalya larada satinalmis olduğum konut için kendileri sonderece hızlı aksiyon alarak çok yardımcı oldular.Tum işlemler sunum ,Tapu ve satıcı ile irtibatlar harikaydı. Kendilerine çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  Aktan demirkilic - 18/05/2023