OFİS HAKKINDA

Coldwell Banker Trio-İst Kadıköy bölgesinde 16 yıldır hizmet vermektedir.

Hizmet verdiği alanlar; konut satış ve kiralama ,konut projeleri, ticari gayrimenkul satış ve kiralanması , kat karşılığı projeler ve anlaşmalı olduğu inşaat firmalarının danışmanlık ve pazarlama faaliyetlerini profesyonel kadrosuyla yürütmektedir.

SEÇKİN MÜŞTERİ AĞI.... PROFESYONEL EKİP.... PRESTİJLİ OFİS.... GÜÇLÜ TANITIM... YAŞADIĞINIZ HAYAT HAYALİNİ KURDUĞUNUZ EVDEN BAŞLAR!!!


Ofisle İletişime Geçin

Ahmet Mithat Efendi Cad. Şadlı Apt. No:23/1 Kadıköy/İstanbul

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Ömür Erdoğan

  Ömür hanım kiralama sürecince çok yardımcı oldu ,çok güzel çalışıyor ,çok memnun kaldık ,kendisine teşekkür ediyorum.

  Mehlika Esin Dağsalı - 31/05/2022
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Feneryolundaki evi kiraladığımızda bize yardımcı olan kerim beye ve diğer arkadaşlarımıza çok teşekkürler. Samimi ve iş bitirici bir işletme.

  Ahmet canpolat - 31/05/2022
 • Danışman : Ömür Erdoğan

  Ömür hanım ile Bostancı Satılık Dükkanımızı en doğru starteji ile satışa sunup ihtiyaçlarımız doğrutusunda çok kısa sürede satışı gerçekleştirmiştir. Kendisi disiplinli, enerjik, işini sıkı takip eden, emlak piyasasına hakim bir danışmandır. Kendisiyle mülkümüzün satış süreci olumlu olarak sonlandırmıştır. Teşekkür ederiz.

  Tarık Kurtulus - 16/05/2022
 • Danışman : Nuran Ertekin

  Nuran hanima teşekkürler bundan önceki satislarimizda gördüğümüz ilgiyi alakayi bu satis isleminde de gördük emegine sağlık

  Turhan Gürkaynak - 16/05/2022
 • Danışman : Nuran Ertekin

  Nuran hanim çok profesyonelce çalışıyorsunuz arkada her hangi bir kuşku şüphe birakmadan bütün iş akışını koordine edip kolaylastirginiz icin teşekkür ederim guven icinde hissettim kendimi

  Ahmet Cumhur Göksoy - 16/05/2022
 • Danışman : Ömür Erdoğan

  Ömür Hanım işinde oldukça hakim ve alanında uzman olduğunu daha ilk görüşmede hissettiriyor. Süreç boyunca her konuda tüm sorularıma her zaman güler yüzüyle ve samimiyetle yardımcı oldu. Süreç sonrasında da memnuniyetim ile ilgili benimle iletişime geçti. İşini büyük bir özveri ile yapıyor. Kendisine bu platformdan da ayrıca teşekkür etmek isterim :)

  Zeynep Yenel - 19/04/2022
 • Danışman : Ömür Erdoğan

  Ömür hanım, müşterisinin talebini ve ihtiyaçlarını doğru analiz eden, disiplinli, enerjik, işini sıkı takip eden, emlak piyasasına hakimdir. kendisiyle yapmış olduğumuz çalışmalarda her zaman dakik olmuş, işi benden daha sıkı takip etmiş, gerek raporlaması gerekse enerjisi ve samimiyetiyle olumlu olarak sonlandırmıştır.

  esra nane - 12/04/2022
 • Danışman : Ömür Erdoğan

  Ömür hanım, işini severek yapan, titiz, takipçi ve çok çalışkan. Kiralama konusunda yaptığımız çalışmada tahminimden çok daha hızlı şekilde ve olabilecek en iyi şekilde sonuçlanmasını sağladı. kendisini kiralama yapmak ya da kiraya vermek konusunda gözü kapalı tavsiye ederim

  esra nane - 12/04/2022
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  Naime hn dan Şubat ayında daire kiraladık bize evi gösterme ,olumlu ve olumsuz tüm bilgileri samimi ve dürüst bir şekilde aktarması ,randevularina zamanında katılması (olumsuz hava şartlarına rağmen),kiralama sürecindeki evrakların hızlı bir şekilde tamamlanmasına ,kiralama sürecinden sonra her aradığımda yardimci oluşuna ve bunları yaparken saygili,samimi ve güler yüzlü halinin hiç kaybetmedigi için kendisine çok çok teşekkür ederim ve bu sektördeki diger uzman danışmanlara örnek olması dileğiyle . Hülya Gönül

  Hulya Gonul - 21/03/2022
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  Naime hanım sayesinde kiraladığımız ev ile ilgili hiçbir sorun yaşanmadan işlemimizi sonuçlandırdık.Kendisine özverisi ve güleryüzlülüğü için teşekkür ederim.

  Çisem apçaalı - 13/03/2022
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  Naime Hn, yeni kuracağımız iş için Bahariye'de dükkan kiralamamızda yardımcı oldu şöyle ki; kendisini aradıktan sonra süreç çok hızlı ilerledi iş yerimiz yeni açılış olmasına rağmen bizlere güvendi hatta mal sahibine yapacağımız iş için sektörel bilgi bile aktarmış ve bize çok yardımcı olmuştur, dükkanın olumsuz yönlerini ve olumlu yönlerini samimi bir şekilde anlattı, Naime Hanım sayesinde Kadıköy'de çok güzel bir işletmemiz oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

  Serkan Kapusuz - 12/03/2022
 • Danışman : Ömür Erdoğan

  Ömür Hanım ile bir kiralama işinde çalıştık. Bunca senedir gayrimenkul işi ile uğraşırım. İşine bu kadar hakim bu kadar takipçi ve çözüm odaklı çok az danışman ilke çalıştım. Kendisine çok çok teşekkür ediyorum. Merdan Araz

  Merdan Araz - 27/01/2022
 • Danışman : Ömür Erdoğan

  Ömür Erdoğan Hanım ile gayrimenkul arayışımız sırasında tanıştık. Profesyonelliği, genel bilgi düzeyi ve harikulade insan iletişimi sayesinde tüm sorularımız yanıtlandı; eksiksiz ve tam anlayış içinde kiralama sözleşmemizi imzaladık. Kendisine teşekkür eder, bundan sonra da memnuniyetle kendisinin bilgi ve birikimine başvuracağımızı belirtmek isterim.

  Meltem Kora - 27/01/2022
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Ataşehir'de yapmış olduğumuz ofis kiralamasında göstermiş olduğunuz ilgili alakanız için teşekkür ederiz.

  Semih Bina - 14/12/2021
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  Ev bulma konusunda umutsuzluğa düştüğüm bir dönemde bulduğum bir ilan için arama yaptığımda Naime Hanım ile diyaloğumuz başladı. İlk görüşmeden itibaren kendisi ile pozitif bir iletişim sağladık. Bu durum son ana kadar hiç bozulmadan devam etti. Sadece ev sahibinin değil, kiracının da yararını gözeten biri olduğunu gösterdi. Kendisine teşekkür ediyorum.

  Burak Sivrikaya - 09/12/2021
 • Danışman : Ömür Erdoğan

  Ömür hanım’a çok teşekkür ediyoruz, iyi ve güçlü çalışmaları İçin , ve KW ailesini tebrik ederiz böyle yüksek standart bir ekib bulundurdukları İçin

  Mehmet Yiğit - 24/11/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim bey son derece profesyonel ve çözüm odaklı bir yaklaşımla kısa sürede mülkümüzün kiralanmasını sağladı ,güven verici çalışma sistemiyle gayrimenkul konusunda bundan sonra da başvuracağımız Kerim beyin başarılarının devamını dileriz

  Ayşe Gaye Çimenli - 23/11/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim Bey ile ofis ararken tanistik, cok kisa surede bizi evi gormemiz icin destekledi, cok yardimci oldu. Cok rahat iletisimi olan, durustce arti ve eksileri soyleyip guven kazandigimiz bir danismanimiz oldu, bundan sonra kendisine ev alma kiralama gibi sureclerde hep danisacagiz. Cok tesekkurler

  Emre altinel - 23/11/2021
 • Danışman : Nuran Ertekin

  Nuran hanım ve ekibini tebrik etmek istiyorum. Çok organize ve her duruma hazırlıklı tam bir iş insanı. İlk defa bir emlak komisyon hizmet bedeli öderken karşılığında gerçekten destek aldığımı hissettim. Bizim emlak konusunda artık başka bir isme yönelmemiz çok zor. Çok başarılı kendisi.

  Gökhan Hüseyin Arslan - 20/11/2021
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  Naime hanım bize çok yardımcı oldu, kendisi bu sektörde 3 yıldır olsa bile birçok gayrimenkul danışmanına taş çıkartır. Etik ve ahlaki değerlere önem vermek bu zamanın şartlarında çok rastlanmamaktadır. O yüzden Coldwell Banker’a çalışanlarını işe alımda titizlikle seçtiği için de çok teşekkür ediyorum.

  Can Sarı - 20/10/2021
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  Naime Hn, büyük bir heyecanla planladığımız İstanbul'dan Cunda Adası'na göç hikayemizde, İstanbul Moda'daki evimizi kiraya verme sürecimizi büyük bir sabır, bilgi paylaşımı, yönlendirme ve umutla ele aldı ki ne kadar teşekkür etsek azdır. Kendisinin çözüm odaklı bakış açısı, dürüstlüğü, güler yüzü ve gösterdiği özen, süreci hızlandırmakla kalmamış, aynı zamanda en uyumlu ev sahibi- kiracı birlikteliğimize de katkı sağlamıştır. Ailem ve kendi adıma çok teşekkür ederim, biz bu sürecin altından mümkün değil tek başımıza kalkamazdık.

  Sedef Kalkavan - 10/10/2021
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  Naime Hanım'ın evimiz için doğru kiracıyı bulma sürecindeki sabırlı ve çalışkan tutumu takdire şayandı. Kendisinin her zaman taleplerimizi dinlemesi ve bu doğrultuda kiracı adaylarını kendi süzgecinden geçirmesi üzerimizdeki yükü ayrıca azaltmıştır.

  İbrahim Başarır - 10/10/2021
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  İstediğiniz lokasyonda is yeri bulmanın bu denli zor olduğu bir dönemde kendi imkanlarımla yaklaşık 3 aylık bir arayışın sonunda bulamadığım yeri çok değerli ,işinin ehli, güler yüzü ile motivasyon kaynağı bir insan olan Sn.Naibe Abidinoglu nu tanıdıktan sonra kendisinin imkansıza yakın olanı mesken olan daireyi azimli çalışmaları sayesinde hukuki olarak da isyerine çevirerek beni çok ciddi bir sorundan kurtarması ve istediğim lokasyondaki daireyi bulup kontrati yapmasından dolayı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır, iş hayatınızda ki başarıların devamini dilerim. Saygilarimla; Can Kelleci

  Can Kelleci - 01/10/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim Bey sayesinde yüksek fiyata, çok kısa sürede evimizi sattık.. Sürecin başından sonuna sorunsuz bir şekilde tamamlanmasını sağladı..Kendisine teşekkür ediyor, işindeki profesyonelliğinin devamını diliyoruz..

  Ece Güniz - 30/09/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim Bey sayesinde satışı için uzun süredir uğraştığımız konutumuzu çok kısa süre içinde sattık. Bürokratik işlemler de dahil Sürecin başından sonuna kadar yanımızda oldu kendisine teşekkür ederiz.

  Sinan Gunz - 29/09/2021
 • Danışman : Nuran Ertekin

  Nuran hanım demek profesyonel destek ve hızlı sonuc mükemmel çözüm ve güvenilirlik demektir çok teşekkür ederiz

  Gaye yalçın - 22/09/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Merhaba ben istanbula yabancı olmama ramen sizler sayesinde cok kolay ev buldum ve 1 hafta içinde tasındım guler yüzlü ve anlayıslı saygılı cok cok memnun kaldım. Hersey için cok tesekkür ederim kolaylıklar diliyorum

  Zehra antika - 11/09/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim Bey ile mülkümüzü hedeflediğimiz fiyattan kısa sürede kiraladık. Tüm süreci baştan sona eksiksiz profesyonelce yönetti. Kendisine teşekkür ederiz.

  Ege Çavuş - 08/09/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim Bey kiralık daire arayışımızı çok hızlı bir şekilde sonuçlandırdı ve sonrasında da tüm konularda bize yardımcı oldu. Çalışmaktan memnuniyet duyacağınız bir gayrimenkul danışmanı olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Teşekkürler.

  Onur Özarca - 08/08/2021
 • Danışman : Nuran Ertekin

  Nuran hanım çözüm odaklı biridir. Şahsıma çok yardımcı olmuştur. Destekleri ve iletişimi çok güçlüdür. Teşekkür ederiz . Sürekli çalışmayı düşünüyoruz. Sevgilerimle

  Elif aşık - 29/07/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Zamanında, doğru bigiler vererek işlemimizin sonuçlanmasını sağladık. Satın aldığımız gayrimenkul İstabul dışında olmasına rağmen, herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmadık. Teşekkür ediyoruz. Başarılar ve kolaylıklar diliyorum.

  Remden Tecimer - 18/07/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim Bey işinde çok profesyonel bir danışman. Ev arama sürecimizde her konuda destek oldu, taşınma sonrasında da eksiklerle ilgili yardımcı oldu. Kendisi ile çalıştığımız için çok memnunuz.

  Tuğçe Avcı - 09/05/2021
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  ev kiralama dönemi gerçekten zor bir süreç fakat Naime hanım sayesinde bu zorlu süreci çok daha kolay attlattık.Kendisine ailece minnetarız.İlk günden itibaren bize verdiği güven duygusu ve güleryüzü bize bu evi tutmamızda etkili oldu.Sadece ben ve eşim değil çocuğumuzda çok sevdi kendisini.Evi kiraladıktan sonra da bizimle ilgilenmeyi sürdürmesi kendisinin işinin ne kadar uzmanı olduğunu kanıtlıyor.Naime Hanım herkese tavsiye edebileceğimiz bir emlak danışmanı hem ev sahipleri hem de kiracılar için büyük bir şans...

  ONUR FEHMİ BÜYIKLI - 07/04/2021
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  Naime hanımla çok hızlı ve güvenli şekilde konut ihtiyacınızı çözmek mümkün:) sohbetinden aldığınız keyif de artısı :) işine duyduğu saygı ve sevgi başarısında hep fark yaratacak, sevgilerimle. Tanışmak ayrıcalıktı.

  Hanife Sarica - 31/03/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Danismanimiz kiralama surecinde bize her konuda destek oldu. Ozellikle pandemi surecinde kurallara uygun kendimizi guvende hissettigimiz bir ortamda yasayacagimiz evi buldugumuz icin esim ve ben cok mutluyuz. Kerim bey'e her konudaki destegi icin cok tesekkurler.

  Sena Simsek - 26/03/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim bey ile Acibadem’deki dairemizi satmak icin anlastik. Surecin en basinda olumlu ve yapici katkilari ile bize gayet tatmin edici danismanlik verdi ve fikirleri ile bizim karar verme surecimize hep olumlu katkida bulundu .Surec boyunca karsimiza cikan tum problemleri kendisinin problemleriymis gibi cozmeye yardimci oldu.Satis surecinde cok guzel bir koordine ile pandemi donemine ragmen burokratik islemleri cozebildi. Cok faydali ve etkin bir 1,5 ay icinde bizi hic uzulmeden sonuca ulastirdi. Kendisine cok tesekkur ederim.Calisirsaniz pisman olmayacaginizi rahatlikla soyleyebilirim.

  Melih Deger - 03/02/2021
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim Bey ile evimi kiralamak üzere çalıştık kendisi uygun kiracıyı bulmak ve sonrasında da tüm gerekli operasyonu yönetti ve halen tüm iletişimi sağlıyor. Kendisi ile Çalışmaktan oldukça memnunum çok teşekkür ederim.

  Bidar Özgür Tombuloğlu - 16/09/2020
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  Merhaba. Gayrimenkulum icin Naime hanimdan gayrimenkul danismanligi hizmeti aldim. Kendisi guleryuzu ve pozitif karakteri ile her zaman yanimda oldu. Olumlu yaklasimi beni her zaman rahatlatti. Onunla calistigim ve onu tanidigim icin cok mutlu oldum. Baska islerimde de kendisiyle calismayi umuyorum. Iyi gunler dilerim.

  Tijen Ekim - 11/09/2020
 • Danışman : Naime Abidinoğlu

  Merhabalar kadıköy’de 4 tane işletme sahibiyim,yaklaşık 3 ay önce kadıköy’de bir işletmeye daha talip olmuşduk gayrimenkul danışmanı Naime Abidinoğlu hanımefendi daha önce hiç karşılaşmadığım duymadığım görmediğim derecede bizimle ilgilendi kendisinden gönül rahatlığıyla gayrimenkul satın alıp kiralayabilirsiniz kendisine burdan çok ama çok teşekkür ediyorum, kendi mülklerimi Satmayı düşünürsem kesinlikle Naime Abidinoğlu’na bırakacağım

  Ahmet Yıldırım - 04/09/2020
 • Danışman : Sedat Altun

  Coldwell Banker Trio İst Ofisi danışmanlarından Sedat Altun Beyi inanılmaz bir emlak danışmanı kendisinin kibarlığı, ilgisi, ve dürüstlüğü ile inanılmaz ev aramamdan dolayı cok fazla emlak danışmanıyla muhatap oldugum için kesinlikle emlakcılara ilgi, alaka, konusunda ders vermeli.

  Didem Sarıyar - 02/09/2020
 • Broker : Nagehan Aşık

  Fikret bey ve Nagehan Hanımın vermiş olduğu kaliteli hizmetten dolayı kendilerine ve Coldwell Banker Trio İst Ofisine Tşk ederim

  Ali ihsan nalcakan - 22/05/2020
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim Bey ve Sedat Bey dukkanimi kisa surede kiralamistir vermis oldugu hizmetlerinden dolayi ve karsilikli guven icinde gorevlerini en iyi sekilde yerine getirmislerdir basarilarinin devamini dilerim

  Abdullah Erencin - 03/03/2020
 • Danışman : Kerim Alkaya

  Kerim Bey isinde ki deneyimi ve musteriyi anlama kapasitesi sayesinde aradigimiz portfoyu kisa surede bulmamizi sağladi. Güler yüzu sayesinde ev arayişimiz keyifli ve faydali gecti. Kendisine cok tesekkur ediyorum.

  Doğaç Çelik - 25/12/2019
 • Danışman : Erhan Baştürk

  Coldwell Banker Trio İst ofisi danışmanları Sn.Nurcan Sarmaşık ve Sn.Erhan Baştürk evimi çok kısa zamanda satıp ,tekrar ev almam konusunda hep yanımdaydılar.her daim yanımdalardır hem dost hemde işini son derece başarılı ve titizlikle yapmış oldukları için çok teşekkür ederim.Coldwell Banker Trio İst Ofisine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Kadıköy Bölgesinde Ofis Arayışınız var ise ilk adresiniz COLDWELL BANKER TRİO İST...

  nilgün tekin - 25/10/2019
 • Owner : Sezgi Bilge

  İstanbul, Erenköy'deki dairemin kısa sürede satışını gerçekleştirdiğiniz için teşekkür ederim. Profesyonel yaklaşımınız ve özellikle satış işlemelerindeki yardımlarınız beni çok memnun etmiştir. başarılarınız devamını dilerim. Arkadaşlarıma rahatlıkla önerebileceğim bir emlak ofisi ve satış uzmanısınız. Saygılarımla

  sabah tuzcu - 27/09/2019
 • Owner : Sezgi Bilge

  6 senedir aktif olarak danışmanlık hizmeti aldığım Sayın Sezgi Bilge'nin profesyonel yaklaşımı ,alırken -satarken gösterdiği hizmet sayesinde her zaman danışacağım ve çalışacağım kişidir.

  Abdülkadir Göksel - 18/03/2019
2.700.000 ₺
Satılık
1.450.000 ₺
Satılık
2.200.000 ₺
Satılık
1.400.000 ₺
Kiralık
1.450.000 ₺
Kiralık
4.150.000 ₺
Satılık
İstanbul-Avrupa / Şişli Şişli Merkez Yatırımlık Daire
15.000.000 ₺
Satılık
19.750.000 ₺
Kiralık
42.500 ₺
Kiralık