OFİS HAKKINDA

Acıbadem Caddesi No:137 Öz Apt Kat:2 Daire:12

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Broker : Eda Kumbasar

  Ev alım sürecimizde bize çok yardımcı oldu, tüm süreçleri sorunsuz ve hızlıca hallettik. İlgisi ve güleryüzü için Eda Hanım’a çok teşekkür ederiz.

  Selin Gülali - 18/10/2019
 • Broker : Eda Kumbasar

  Eda Hanim son derece isinin ehli, piyasaya hakim, ve musteriyle iletisimini hem etkin hem nezaket ve samimiyetle yapan bir danisman. Evimizi kiralama surecinde yurtdisindaydik. Kendisine gozumuz kapali yetki verdik. Cok memnun kaldik.

  beste kamali - 23/04/2019
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Firmamız adına Esra hanımın ilgi ve samimiyetinden çok memnun kaldık. Süreç konusunda yaşadığımız zorluklara sabırla çözüm getirdiği için kendisine teşekkür ederiz. İşini severek yapan bir bireyle çalıştığımız için çok memnunuz.

  Habib KAYA - 20/03/2019
 • Danışman : Ali Kumbasar

  Merhaba geçen hafta Acıbadem mahallesinde bir ev kiraladık. Evi gösteren Ali beyle ılk karşılaşmamızda sıcak yaklaşımı ve özellikle güler yüzü güvenilir birinin bize rehberlik ettiği duygusunu verdi. Sorularımıza net cevapları, ev sahibi ile dolaylı iletisimdeki samimi aracılığı evi hızlıca kiralamamizi sağladı. Kira sözleşmesi imza sonrasında bile yol göstermeye devam ettiği için minnettarız. Emlak danismanindan öte bir dost kazandığımız düşünüyoruz..

  Sevsen Cebeci - 07/02/2019
 • Danışman : Uğur Can Kasap

  Gayet sıcak,bilgi alışverişi net bir danışmandan hizmet aldım. Bundan sonraki dönemlerde Uğur bey ile çalışıp çevremdekilere önereceğim

  ÖMER ERKMAN - 30/01/2019
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Danışmanımız Esra Hanıma aradıgımız evi bulmakta gösterdigi özen, sabır ve her iki tarafı uzlaştırmak konusundaki gayreti icin cok tesekkur ediyorum.

  AliTekin - 02/01/2019
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Esra hanım ev kiralama dönemimizde bizlere hızlı ve sağlıklı dönüşler yaparak ihtiyacımız olan evi bulmamızda çok yardımcı oldu. Güleryüzlü, profesyonel ve içten davranışları için teşekkür ederim.

  Murat Karakuş - 27/12/2018
 • Danışman : Uğur Can Kasap

  Ev arama sürecimde yeterli ilgi, alaka ve samimiyet gördüm. İyi niyetli ve çözüm odaklı davrandığı için kendisine çok teşekkür ederim.

  Ali Karataş - 13/08/2018
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Güleryüzlü ve yardımsever bir yaklaşımla kısa sürede (2 gün) uygun daireyi bulup kiralayabilmemiz konusunda hatırı sayılır bir desteği oldu. Kontratın imzalanmasından sonra da yaşayabileceğimiz sorunlarla ilgili elinden geleni yapacağı konusunda bizi ikna etmeyi başardı. Pratik çözüm önerileri ile yürüttüğü aracılık hizmeti için kendisine teşekkür ediyorum.

  Ayşe Ece İpekci - 01/07/2018
 • Broker : Eda Kumbasar

  Altunizade Erzurum sitesindeki evimizi kısa sürede satmamıza yardımcı olan Eda hn ve ekibine teşekkür ederiz. Ayrıca satış sürecinde yaşadığımız aksiliklerde her zaman güler yüzlü ve çözüm odaklı yaklaştılar... ColdbWell Banker’i şiddetle tavsiye ederiz.

  Burcu Basmacı - 22/04/2018
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Aldığımız hizmetten çok memnun kaldık.Çok teşekkür ederiz.

  Miray Yaldıran - 10/04/2018
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Esra hanımdan çok memnunuz.Samimi ve üstün hizmet aldık.Çok teşekkürler.

  Murat Erdoğan - 10/04/2018
 • Danışman : Uğur Can Kasap

  Uzun zamandır ev arayışımızın sonuç bulmasının mutluluğunu yaklaşımından takibinden ve isteklerimizin tam anlamıyla karşılanmasından dolayı Coldwell banker Sapphire ofisinin parçası Uğur Bey'e çok teşekkür ederiz. Profesyonel bir yaklaşım ile kafamızda soru işareti bırakmamış olması için ayrıca tercih sebebimiz olacaktır. Süreç için teşekkürlerimizi iletiriz.

  AYŞE KERİMOĞLU - 07/04/2018
 • Danışman : Uğur Can Kasap

  İlk süreçten beri tüm sabır ve samimiyeti ile bize yardımcı olan Uğur beye çok teşekkür ederiz...

  TOLGA ÇAYLAK - 02/04/2018
 • Danışman : Uğur Can Kasap

  Uğur bey ilk süreçten beri bize en uygun daireyi buldu. İşini severek ve özenle yapan bu danışmanınızı herkese tavsiye edeceğim.

  KAMİL SERİN - 12/03/2018
 • Danışman : Ali Kumbasar

  Yıllardır çalıştığım emlakçımı değiştirmeye beni ikna edip,cadde üzerinde bulunan iş yerime bir kaç kurumsal firmayı müşteri olarak buldu ve 2. gününde kiralanmasını sağladı.emlakçılara olan ön yargıyı yıkabilecek ender bir kişilik,çok çok teşekkür ederim.

  ENİS CAN - 01/03/2018
 • Broker : Eda Kumbasar

  Eda hanımın ilgisinden çok memnun kaldık. Başka projelerde kendileri ile çalışmayı çok isterim..

  Özge Saraçoğlu - 20/02/2018
 • Broker : Eda Kumbasar

  Müşterileriyle ilgili alakalı, süreç konusunda müşteriyle iletişimde başarılı buldum. Sizlerle tanıştığım ve çalıştığım için memnun kaldım. Görüşmek dileğiyle..

  Semanur Bulmuş - 20/02/2018
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Esra hanım ev kiralama sürecimizde oldukça özverili ve ilgiliydi. İhtiyaçlarımız ve bütçemiz doğrultusunda portföyünde bulunan seçenekleri dikkate alarak uygun evi bulmamızı sağladı. Ayrıca sonrasındaki sözleşme ve diğer aşamalarda da takip ederek hızlı bir şekilde sonuçlandırdı. Kendisine çok teşekkür ederiz.

  Burak Gençoğlu - 17/02/2018
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Esra hanımın ilgisinden çok memnun kaldık.Başka projelerde de kendileri ile çalışmayı isterim.

  ÖZGE SARAÇOĞLU - 15/02/2018
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Esra Hanım müşterilerlyle ilgili ve alakalı.Süreç konusunda müşteri iletişimini başarılı buldum.Sizlerle tanıştığım ve çalıştığım için memnun kaldım.Görüşmek dileğiyle.

  SEMANUR BULMUŞ - 15/02/2018
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Güler yüzlü ve müşteri odaklı bir personel. Sürece ve işe hakim profesyonel tutumu ve uzlaşmacı ve ulaştırıcı yaklaşımı size sadece para için orda olmadığını hemen hissettiriyor. Teşekkür ederim.

  Utku Çivi - 03/02/2018
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  İşini gayet iyi yapan profesyonel bir çalışan olarak Esra Hanım hem hızlı çözüm üretmesi hem de sizi iyi anlamasını başarılı buluyorum. Coldwell Banker sapphire ailesi olarak başta Ersan bey olmak üzere ve tabi ki Esra hanıma çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız...

  Yavuz Değirmencioğlu - 02/02/2018
 • Danışman : Esra Bıçakçı

  Çok kibar ve profesyonel bir hizmet sağladığınız için çok teşekkürler.

  BERRAK YILDIZ - 02/02/2018
 • Danışman : Uğur Can Kasap

  Uğur bey pozitif,sabırlı ve donanımlı bir danışmandır. Kendisini güvenilir buluyorum. Mesleğinde ilerleyeceğini düşünüyorum. Bize verdiği hizmetten dolayı çok teşekkür ediyorum.Kendi çevreme rahatlıkla tavsiye edebilirim

  Şeniz Yaşar - 28/01/2018
 • Danışman : Uğur Can Kasap

  Uğur beyden çok memnunuz. Her zaman sorularımızın cevabını kısa sürede bulur. Uslubu ve iletişimi çok başarılıdır,çok yardımcı olur. Seçtiği kiracı profilleri bizi her zaman memnun eder. Uğur bey ile çalışmayı herkese tavsiye ediyorum,Başarılarının devamını diliyorum

  DEMET ÇALIŞKAN - 28/01/2018
 • Broker : Eda Kumbasar

  Eda hanim, guleryuzu ve ilgili tavri sayesinde bize cok yardimci oldu. Tecrubesiyle satisimizi hizli sorunsuz yapmis bulunmaktayiz. Bir sonraki alim satim islerimizde tereddutsuz basvuracagimiz kisi olacaktir.

  Selda Özel - 16/01/2018
 • Danışman : Ali Kumbasar

  Ali bey gerek beyefendiliği gerekse profesyonelliği ile dairemin satılmasına azami katkı sağladı. Örnek bir emlak danışmanı olduğunu düşünüyorum, kendisini tanımaktan memnuniyet duydum. Başarılarının devamını dilerim.

  Bünyamin Altay - 15/01/2018
 • Broker : Eda Kumbasar

  Eda Hanım bize aradığımız evi bulmamızda çok yardımcı oldu. İlgi alakası için burdan birkez daha teşekkür ediyoruz. Sayesinde aradığımız nitelikteki evi bulduk. Tekrar çok teşekkürler.

  Huriser Karaman - 15/01/2018
 • Danışman : Uğur Can Kasap

  Ev satın alma sürecimde özellikle firmanızı seçmiş değilim. Ama iyi ki sizinle çalışma fırsatım olmuş. Onu tanımaktan mutluyum. Ne mutlu ki firmanızın Uğur Bey gibi bir çalışanı var. Herkese önereceğim bir danışman... Teşekkürler

  İNCİ ADALI - 15/01/2018
 • Broker : Eda Kumbasar

  Eda hanım evi görme konusunda anında cevap vererek yardımcı oldu bize. Ev hakkına ve süreçler konusunda da yeterli bilgileri vererek evi kiralama konusunda olumlu karar almamızda önemli etkisi oldu. Ev sahibiyle olan iletişimimizde de profesyonelce arabuluculuk yaptı ve tüm deneyimin bizim adımıza pozitif geçmesini sağladı. Kendisine bu platformdan da teşekkür etmek istedik.

  Ahmet Arkın - 15/01/2018
 • Danışman : Ali Kumbasar

  Evimizi bulmamızda ve sonraki süreçlerde güleryüzü,son derece yardımcı ve güvenilir tavırlarıya yanımızda olan Ali beye çok teşekkür ederim

  Arkın Aktaç - 12/01/2018
 • Danışman : Ali Kumbasar

  Ali bey le bir ev baktık ve aldık. Yağmurlu bir günde diğer emlakçıların gelmeye tenezül etmedikleri soğuk bir günde tüm güleryüzlülüğüyle geldi, bizim gibi kendisini seven ev sahipleriyle son dakikaya kadar titizlikle, sabırla ve tüm nezaketiyle ilgilendi ve hiç bir sorun yaşamadan ev sahibi olmamıza yardımcı oldu. Artık kimsenin güveninin kslmadığı emlak piyasasında hala güvenilebilecek insanların ve şirketlerin olduğunu gösterdi bize. Tekrar teşekkürler. Yolu açık olsun. İyi çalışmalar.

  Ebru Aktaç - 12/01/2018
 • Danışman : Ali Kumbasar

  Ali Bey , ilk görüşmemizden itibaren son derece kibar ve konu ile ilgili doğru bilgiyi ileterek bizimle ve satışımızla ilgilendi. Hem evimizi satarken hem de yeni ev ararken bize en samimi şekilde yardımcı oldu. İsteklerimiz doğrultusunda , randevu saatlerine son derece dikkat ederek ev satışımızı sonlandırdı. Gerekli prosedürleri ve evin satışı ile ilgili çıkabilecek tüm maliyetleri her iki taraf için de net ve en doğru şekilde hesaplayarak olumsuz son dakika sürprizi yaşatmadı. Sorumlu olduğu bölge ile ilgili doğru bilgiye sahip olduğundan , hem bizim hem de evimize müşteri olanların kendisi ile iletişimi çok rahattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

  Feyyaz Özyazıcı - 08/01/2018
4.250.000 ₺
Kiralık
925.000 ₺
Satılık
22.000.000 ₺
Satılık
110.000 ₺
Kiralık
22.000.000 ₺
Satılık
5.200 ₺
Kiralık
14.000 ₺
Kiralık
1.210.000 ₺
Satılık
720.000 ₺
Satılık