OFİS HAKKINDA

114 Yıllık Mirasın Bir Parçası Olun!

1906 yılında SAN FRANCISCO'da genç girişimciler Colbert COLDWELL ve Arthur BANKER tarafından kurulan COLDWELL BANKER yüzyılı aşkın süredir müşterilerinin gayrimenkul ihtiyaçlarını eşsiz deneyimler yaratarak gerçekleştirmeye devam ediyor. Markanın Antalya'da ki temsilcilerinden birisi olarak Antalya/Muratpaşa Fener Mh. Eski Lara Caddesinde 3 yıldır hizmet vermekte olduğumuz ofisimizde sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız..


Ofisle İletişime Geçin

Eski Lara Cad. Fener Mah. Çelikoğlu Apt. No: 201/2

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Owner : Nasuh Çelik

  Nasuh Bey ile proje kapsamında çalıştım. Gayet efektif ve verimli bir çalışma dönemi geçirdik. Kendisine katkıları için teşekkür ederim. Başarılar.

  Birkan Demirdizen - 04/05/2021
 • Owner : Nasuh Çelik

  Antalya'da çok gözde bir bölgede bulunan villamızı değişik yollarla uzun süre satmayı denedik. Ama başaramadık. Nasuh Çelik bey ve Coldwell Banker profesyonelliği ile tanışıp çalışmaya başladıktan bir kaç ay sonra beklentilerimin üstünde bir satış gerçekleşti. Titiz ve stratejik çalışmasının yanında tanıtım için her imkânı kullanmış, sorundan çok çözüm odaklı hareket etmiş ve en önemlisi şahsen görüşmediğimiz halde bana yüksek güven vermiştir. Buradan yardımları için kendisine hem çok teşekkür ederim hem de gayrimenkul konusunda danışmanlık almak isteyen herkese kendisini tavsiye ederim.

  Hakan Ekmen - 19/04/2021
 • Owner : Nasuh Çelik

  Yatırımlarımda bana yardımcı olan dürüst ve güvenirliğiyle ön planda olup yanımda olan Nasuh beye teşekkür ediyorum.

  Suat Kökdemir - 19/04/2021
 • Danışman : Sülün Yalçın

  Sevgili Sülün Hanım, Danışman ve çözüm ortağımız olarak sizinle çalışmak istediğimizde işinizde bilgili, donanımlı ve profesyonel olduğunuzu ilk görüşmemizde bizlere hissettirdiniz. Gayrimenkul danışmanımız olarak çalıştığımız bu süre zarfında fazlası ile özverili çalıştınız, bizleri doğru bilgilendirip doğru yönlendirdiniz. Bu vesile ile doğru kişi ve doğru rakama ivedi olarak ulaştırdınız. Siz bizim için; tüzelde danışman ve çözüm ortağımız, dostlarımıza gönül rahatlığı ile önerebileceğimiz uzman, özelimizde çok iyi bir arkadaş ve dostsunuz. Teşekkürler Sülün Hanım.

  Zekiye Topuz - 20/07/2020
 • Danışman : Sülün Yalçın

  Sayın Sülün Yalçın ile bize verdiği güven nedeniyle çalışmaya karar verdik. Bize göstermiş olduğu özverili çalışması yanılmadığımızın garantisi oldu. Konyaaltı Altınkum semtinde yer alan evimin kiralanması hususunda bize oldukça zaman ayırıp çok hızlı bir sürede kiralanmasını sağlayarak bizi çok memnun etti. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Sülün Hanım'ın bu süre zarfında kendinden ve yaptığı işten memnuniyetimizi dile getirmek için kelimeler az kalmakta, disiplinli çalışması ve her bir müşteri ile ayrı ayrı ilgilenerek geri dönüşleri bizi fazlasıyla mutlu etti. Sabırlı ve azimli tutumu onunla tekrar çalışmayı istemekle birlikte yaptığı işe de sonsuz inancımı doğurdu. Sülün Hanım'a gösterdiği özveriden dolayı çok minnettar olduğumu ve teşekkürlerimi dile getirmekten çok mutluyum. Tekrar çalışmak dileğiyle sevgi ve selamlar, her şey için tekrar teşekkürler.

  İrem Gizem Şahin - 14/07/2020
 • Danışman : Sülün Yalçın

  Haziran 2020 tarihinde Coldwell Banker Fast ofisinden Sülün Hanım aracılığıyla bir gayrimenkul kiralama işlemi yaptık. Sürecin her aşamasındaki profesyonelliği, iş takibi, taraflar arası koordinasyon konusundaki başarısı, güleryüz ve yapıcı yaklaşımı için Sülün Hanım’a teşekkür ederiz. Sadece temel emlak işlemleri ile ilgili değil, gayrimenkul ile ilgili her türlü işlemin takibi, devlet dairelerindeki süreçlerin tamamlanması konularında da hep yanımızda oldu. Coldwell Banker’dan ve Sülün Hanım’dan VIP gayrimenkul danışmanlığının ne demek olduğunu öğrendik. Bundan sonraki işlemlerimizde de Coldwell Banker ile çalışmaya devam edeceğiz.

  Fatih Alphan Altıntaş - 09/07/2020
 • Danışman : Sülün Yalçın

  Sülün Hanım mesleğinde son derece profesyonel, başarılı, işini dört dörtlük yapan bir iş kadını olması kadar son derece güvenilir ve işini sonuna kadar takip eden bir danışman. İyi ki Coldwell Banker’ı seçmişim, iyi ki de Coldwell Banker Fast Gayrimenkul Sülün Hanım ile yollarını birleştirmiş.

  Yıldız Doe - 09/07/2020
 • Danışman : Sülün Yalçın

  Miss Yalçın has been very reactive and helpful all along the process of getting a flat for rental. She made sure everything was clear between us and the owners, and organized meetings. Availability and dedication are her strengths. In addition, as foreigners we have highly appreciated Miss Yalçın good English. - Géraldine Galas and Arnaud de Battisti -

  Geraldine Galas - 07/07/2020
 • Danışman : Sülün Yalçın

  Konut kiralama işimiz ile ilgili, gayrimenkul danışmanımız Sayın Sülün Yalçın ile birlikte çalıştık. Bu süreçte yakın ilgi ve tecrübesi ile gayrimenkul kiralama işlemimizi çok kısa sürede ve en ideal şekilde gerçekleştiren, her konuda yardımcı olan ve sürecin her iki tarafının da memnuniyetini karşılar nitelikte neticelenmesini sağlayan Sülün Hanım'a çok teşekkür ederiz. Ayrıca bu süreçte desteğini esirgemeyen Sayın İlhan Aydın'a da teşekkürü borç biliriz. Yeni işlerde görüşmek üzere.

  Funda Uluşar - 27/10/2019
 • Owner : Nasuh Çelik

  Başta alış sürecinin bütün detaylarında yanımızda olduğunuz, çevredeki benzer mülklerin de durumları ve fiyatları konusunda bizi bilgilendirdiğiniz ve sonunda sorunsuz bir şekilde alış işlemini kısa sürede ve maksimum fayda ile gerçekleştirdiğiniz için size çok teşekkür ederiz. Süreç boyunca bizlerle çok yakın, çok ilgiliydiniz. Her soru ve sorunumuza anında müdahale edip süreci sorunsuz hale getirdiniz. Alım süreçlerinden bizi kurtarıp, her şeyi bizim adımıza düşündüğünüz için ve tam anlamıyla iş ortağımız gibi çalıştığınız için size minnettarız. Hiç şüphemiz yok ama umarız ki bizim gibi onlarca insan da bu hizmetten faydalanır ve onların da mutluluğunda bir payınız olur. Sevgi ve Saygılarımızla, Fatih Düzgün

  Fatih Düzgün - 25/07/2019
 • Owner : Nasuh Çelik

  Samimi,yapıcı,ve ciddiyet içerisinde daire alışımı gerçekleştirdiği için Nasuh bey e çok teşekkür ederim.görevinde başarılar dilerim.hayırlı kazançlar temenni ederim..

  Hüseyin Kiraz - 17/11/2018
 • Danışman : Sülün Yalçın

  I have bought a nice apartment in Antalya, it was a real serious office called Coldwell Banker Fast Real Estate, they were very helpful, contact person was a nice girl called Sülün Yalçın, she did everything for me, tapu, electricity, water , gas, bank account. I recomend people who want to buy an apartment in Turkey contact this office because they are serious and helpful.

  Ammar Mohammed Saleh Abdulkareem - 07/03/2018