OFİS HAKKINDA

BAĞDAT CADDESİNDE SİZLER İÇİN HİZMET VERMEKTE OLAN GAYRİMENKUL OFİSİMİZ CB CADDE GÜLERYÜZLÜ VE PROFESYONEL EKİBİ İLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HER TÜRLÜ BİREYSEL VE KURUMSAL KİRALAMA,SATIŞ,PAZARLAMA,EKSPERTİZ HİZMETLERİ VERMEKTEDİR


Ofisle İletişime Geçin

Bağdat caddesi No:404 Daire:4 SUADİYE

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Ömer Toker

  Emlak Danışmanım Ömer Toker bey, şu ana kadar tanıdığım emlak danışmanları arasında, en calışkan, en ilgili ve üstlediği emlağı kendi emlağıymişçasına çaba ve özen göstererek, hem alıcıya hem de ev sahibine en büyük faydayı sağlama yönünde üstün çabalar harcayan bir danışman. Daha önce bir diğer büyük yabancı kökenli emlak şirketi ile kaybetmis olduğum aylara üzüldüm. Ömer beyi tanıdıktan sonra, bir daha herhangi başka bir danışma ile calışmayı hayal dahi etmem; üstün hizmetinden dolayı şükran borçluyum, özellikle cok uzaklarda yaşamakta olduğumdan, benim emlağıma benim kadar sahip çıkan biri ile karşılaştığım için çok mutluyum. Hiç çekinmeden tüm tanıdıklarıma, emlak ile ilgili her türlü sorunlarında, Ömer Toker beyin hizmetinden yararlanmalarını yürekten öneririm.

  Aslihan Turhan - 18/03/2019
 • Danışman : Eta Taşdemir

  Göztepedeki dairemi satarken göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı Eta Taşdemir ve Kaptan gayrimenkule çok teşekkür ediyoruz.

  Ayfer KAYA - 28/02/2018
 • Danışman : Eta Taşdemir

  Birikimimizi değerlendirirken doğru karar almamıza yardımcı olarak, gayrimenkul alımına karar vermemizde yardımcı olmasından dolayı Eta TAŞDEMİRE çok teşekkür ediyor başarılarının devamını temenni ediyoruz.

  Nilüfer ÜYKÜ - 27/02/2018
 • Danışman : Eta Taşdemir

  Yaklaşık 6 aydır satamadığım evimi bir ay gibi kısa zamanda satılmasını sağlayan ve satılması için göstermiş olduğu performanstan dolayı Eta TAŞDEMİR’ e çok teşekkürlerimi sunuyorum. Özellikle satış sürecinde, piyasanın durumu, dairemizle ilgilenen müşteriler ve fiyat analizleri konusunda her hafta sonu vermiş olduğu düzenli raporlarla bizi doğru olarak yönlendirmesi ve bilgilendirmesi tam bir profesyonellik. Kendisine tekrar teşekkürlerimi sunarken aynı zamanda böyle bir gayrimenkul danışmanını bünyesinde bulunduran KAPTAN Gayrimenkul firmasına da çok teşekkür ediyorum.

  Aydın AYAN - 25/02/2018
 • Danışman : Eta Taşdemir

  Yeni evimiz konusunda yardımcı olan Eta Taşdemir'e bu işin profesyonelce yapıldığını hissettirdiği için teşekkürleri borç biliyoruz ve başarılarının devamını diliyoruz.

  İbrahim Yalçın - 24/02/2018
265.000 ₺
Satılık
920.000 ₺
Satılık
693.000 ₺
Satılık
2.100 ₺
Kiralık