OFİS HAKKINDA

Şubat 2008 yılında kurulan şirketimiz, RE/MAX zincirine katılmış ve Gaziantep'teki tek RE/MAX Franchise'ı olarak çalışmalarına başlamıştır. 2016 yılında "Sen Hep Daha İyisine Layıksın Antep'im" sloganı ile Gayrimenkul sektöründe Dünyanın 1 numarası COLDWELL BANKER ile yollarını birleştirmiştir.

Kurucuları, Profesyonel Gayrimenkul Danışmanları ile birlikte 20 kişilik bir ekiple müşterilerine hizmet vermektedir. Ekip yapısı açısından Gaziantep'in en büyük Gayrimenkul ofislerinin başında gelmektedir.

Gayrimenkul Danışmanlarının hepsi "Gayrimenkul Danışmanlığı" eğitimini almıştır. Alınması zorunlu olan bu eğitim sayesinde Danışmanlar hem mesleki bilgi, hem de mevzuatla ilgili tam donanımlı hale gelirler. Bu sayede müşterilerine en iyi hizmeti ve danışmanlığı yaparlar.

Bir CB Ofisi olmanın gereği olarak; teknolojiyi de kullanarak müşterilerine çağdaş, kaliteli ve alışılagelmişten farklı hizmetleri sunar. (Insert'ler, broşürler, dergi çalışmaları, v.b.)

Etik Kuralları olan, başarıyı hedef edinen, girişimci, bilgi birikimine sahip, güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen bir ofistir.

Müşterilerinin birikimlerine kaliteli, kusursuz hizmet anlayışıyla yön veren, hızlı çözümler üreten ofistir.

Özellikle kriz zamanlarında, uzmanlığıyla müşterilerine yol gösteren ve her zaman kazandıran bir ofistir.


Ofisle İletişime Geçin

15 TEMMUZ MAH. ALPARSLAN TÜRKEŞ CAD. NO:112E