OFİS HAKKINDA

Şubat 2008 yılında kurulan şirketimiz, RE/MAX zincirine katılmış ve Gaziantep'teki tek RE/MAX Franchise'ı olarak çalışmalarına başlamıştır. 2016 yılında "Sen Hep Daha İyisine Layıksın Antep'im" sloganı ile Gayrimenkul sektöründe Dünyanın 1 numarası COLDWELL BANKER ile yollarını birleştirmiştir.

Kurucuları, Profesyonel Gayrimenkul Danışmanları ile birlikte 20 kişilik bir ekiple müşterilerine hizmet vermektedir. Ekip yapısı açısından Gaziantep'in en büyük Gayrimenkul ofislerinin başında gelmektedir.

Gayrimenkul Danışmanlarının hepsi "Gayrimenkul Danışmanlığı" eğitimini almıştır. Alınması zorunlu olan bu eğitim sayesinde Danışmanlar hem mesleki bilgi, hem de mevzuatla ilgili tam donanımlı hale gelirler. Bu sayede müşterilerine en iyi hizmeti ve danışmanlığı yaparlar.

Bir CB Ofisi olmanın gereği olarak; teknolojiyi de kullanarak müşterilerine çağdaş, kaliteli ve alışılagelmişten farklı hizmetleri sunar. (Insert'ler, broşürler, dergi çalışmaları, v.b.)

Etik Kuralları olan, başarıyı hedef edinen, girişimci, bilgi birikimine sahip, güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyen bir ofistir.

Müşterilerinin birikimlerine kaliteli, kusursuz hizmet anlayışıyla yön veren, hızlı çözümler üreten ofistir.

Özellikle kriz zamanlarında, uzmanlığıyla müşterilerine yol gösteren ve her zaman kazandıran bir ofistir.


Ofisle İletişime Geçin

15 TEMMUZ MAH. ALPARSLAN TÜRKEŞ CAD. NO:112E

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Fatih Demirkan

  Danışmanız Fatih bey’e ilgisi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederiz.bilgisi ve tecrübesini Taktir ediyoruz.

  Mehmet Ünlükahraman - 19/08/2020
 • Danışman : Fatih Demirkan

  Fatih Bey'le gerçekleştirmiş olduğumuz gayrimenkul danışmanlık işleminden çok memnun kaldım. Üstüne basarak söylemek gerekirse profesyonel anlamda danışmanlık hizmeti alıyorsunuz. Klasik tabirle ifade edilen emlakçılık ifadesi çok basit kalıyor. Kendisine kurumsal ve profesyonel yaklaşımlarından, ilgi alakalarından ötürü çok teşekkür ediyorum.

  Sinan PEKMEZ - 24/07/2020
 • Danışman : Fatih Demirkan

  Fatih bey, işinde çok titiz ve dakik. Alışveriş yaparken güven veren bir danışman. Alışveriş safhasında kafamda herhangi bir soru işareti kalmadı. Aldığım hizmet ve tarafıma gösterilen ilgiden dolayı Fatih Bey’e çok teşekkür ederim.

  Abdulkadir Erten - 14/07/2020
 • Danışman : Fatih Demirkan

  Fatih Bey işinde titiz, takipçi, sabırlı, son derece profesyonel ve başarılı birisi. En taktir edilecek tarafı iş bitti deyip kenara çekilmiyor. Müşteri memnuniyeti açısından çok önemli bir özellik olduğunu düşünüyorum

  Gülçin AKAN - 02/05/2020
 • Danışman : Fatih Demirkan

  Fatih Bey’in danışmanlığından ve göstermiş olduğu gayretlerinden dolayı teşekkür ederim.👍

  Ali Göksu - 22/04/2020
2.725.000 ₺
Satılık
7.950.000 ₺
Satılık
1.200.000 ₺
Satılık
4.500 ₺
Kiralık
990.000 ₺
Satılık
750.000 ₺
Satılık
610.000 ₺
Satılık
2.000 ₺
Kiralık
1.450.000 ₺
Satılık