OFİS HAKKINDA

Kızılırmak Mah. Dumlupınar Bulv. No:9 YDA Center A-1 Blok Kat.27 Daire 861 Çankaya / Ankara

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Zeynep ERTEM BACAKSIZ Hanımefendi dürüst, güvenilir, özverili çözüm üreten işinde tam bir profesyonel. Gayrimenkul danışmanı olarak Zeynep Hanımefendi ile çalışmaktan son derece memnunum. Kendisine sonsuz başarılar diliyorum.

  Aziz GÖKÇE - 25/04/2022
 • Danışman : Demet Bilgiç

  Demet Hanım'a güleryüzlü ,anlayışlı ve çözüm odaklı yaklaşımından ötürü çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum.

  Sibel Ünver - 21/04/2022
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Zeynep Hanım’a ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim. Emlakçılara karşı olan olumsuz yargılarımı ortadan kaldırdı. Çok profesyonel ve yardımsever bir kişi.

  İlter - 20/04/2022
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Zeynep Hanım'ın yardımseverliği ve iş anlayışı tam anlamıyla bizi güvende hissettirdi. Kiralama öncesi verdiği bilgiler, bizim için en doğru daireyi bulması, eksiklerimizi giderme konusunda yardımcı olması ve bundan fazlası.. Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

  Sadık - 11/04/2022
 • Danışman : Demet Bilgiç

  Demet Hanım öncelikle çok nazik çok kibar çok cana yakın bir hanımefendi. Ev için olan dürüstlüğü yardımcılığı eve çok bağladı. Sadece ev için değil diğer kalan bütün konularda çok fazla yardımcı oldu. Kendisiyle karşılaşmak ve tanışmak hem çok büyük rahatlık sağladı hem de çok güzel bir evde oturmama vesile oldu. Buradan da ayrıca teşekkür ediyorum kendisine. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.

  Nezir ESMER - 08/04/2022
 • Danışman : Demet Bilgiç

  Böylesine kıymetli bir insanla tanıştığım için çok şanslıyım. İşini vicdanıyla yapan, profesyonel, güvenilir, sabırlı, sağduyulu biri. Yurtdısında yasadığım için evimi kime emanet edeceiğimi bilemedigim bir an karşıma DEMET HANIM çıktı. Kuşkusuz tavsiye ederim. Hem doğru yönlendiriyor hem de kendi evi gibi sahipleniyor. Teşekkür ederim. Gözüm kapalı mülkümü emanet edecegim tek insansınız.

  eda okudan - 29/03/2022
 • Danışman : Demet Bilgiç

  Bundan yaklaşık bir ay kadar önce evimin satışı için başka bir emlekçı ile görüşecekken hayatıma girdi Demet . Bir kahve içmeye davet etti . Kahve içerken konusuna ne kadar hakim olduğunu hissedince bir anda fikrim değişti ve şimdilik sadece evimin satışını Demet ‘ e verdim . Ve verdiğim günden satış gerçekleşene kadar ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anladım . Portföyü kendine teslim ettikten sonra gözüm hiç arkada kalmadı . Sanki kendi evini satıyor gibi ilgilendiği hissini alıyorsunuz . Ve satış sırasında da aynı ilgi ve alakayı görmeye devam ettik . Hem bir portföy yöneticisi hemde müthiş bir dost kazandığımı hissettim 🙏🏼

  HASAN BUMİNHAN YAVUZ - 29/03/2022
 • Danışman : Demet Bilgiç

  İlan sitesindeki daireyi aradığım an Demet Hanım kalbimi kazandı. Satış, tadilat, kiralanma süreclerınde kendi mulkuymuşcesıne sahiplendi. Ve sektördeki kötü imajı yıkan bir tavırla süreci tamamladı. Bundan sonra da kendisiyle çalışmaya devam edecegiz. Tesekkur ederız hersey ıcın. Son derece sıcakkanlı, profesyonel, güleryüzlü bir danışman.

  ŞELALE SAVAŞÇI - 28/03/2022
 • Danışman : Demet Bilgiç

  Demet Hanım İşinde profesyonel, konusuna hakim, müşteriyle ilişkileri sıcakkanlı, guven verici, enerjisi çok yüksek bir danışman. Artık ailemizin gayrımenkul danışmanı kendisi. Çok tesekkur ederız. Başarılı bir satış süreci geçirdik birlikte.

  TOLGA SAVAŞÇI - 28/03/2022
 • Danışman : Demet Bilgiç

  Gayrimenkulcülere şimdiye kadar hiç sıcak bakmazdım. İlk defa böyle birisi işe karşılıyorum. Daha önce bir kaç satış alış tecrübesi yaşayan birisi olarak Demet Hanım I gönülden tebrik ediyorum. Evi seçin ve gözlerinizi kapatın. Güven, saygı, sevgi, dürüstlük ,en önemlisi sabır daha sayamadığım bir sürü şey. Onu tanımak aldığım konutun bana hediyesi oldu. Başarılarınız daim olsun, çok şanslılar sizin gibi birisi ile iş birliği yaptıkları için yaptığımız için. Sonsuz teşekkürler…

  Mücevher Nadide İbişoğlu - 25/03/2022
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Zeynep Ertem Bacaksız hanımefendiye ilgi ve alakasından dolayı , kiralama öncesinde detaylı bir şekilde bilgilendirme, dürüstlük, şeffaflık ve güleryüzlü iletişimi için çok teşekkür ederim,başarılarının devamını dilerim.

  Ali İhsan Sert - 28/01/2022
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Arsa almamızda özverili çalışması ve özenle ilgilenmesinden çok memnun kaldık. Arsamızıda aldık. Kendisine başarılarının devamını diliyoruz.

  MUHAMMED NUR ÇELİK - 10/12/2021
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Evimizi gözü kapalı teslim ettim. Her defasında evimin anahtarını teslim ederek buyrun gösterin dedim. Evimizi kendi evi gibi sahiplenip istediğimiz şekilde satmamız için uğraştı. Allah ondan razı olsun en güzel şartlarda en güzel şekilde sattık. Çok teşekkür ederiz

  Cansu ertem - 04/10/2021
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Ailemizin gururu sağolsun bu gün de bizim evimizi sattı hiç erinmeden defalarca geldi gitti sayısız yani ama sonunda bu gün başardı tebrik eder başarılarının devamını diliyorum

  Yusuf Muhammet ertem - 04/10/2021
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Her şey için teşekkür ederiz.sizinle işbirliği yapmaktan çok memnun olduk🤍

  Sara samadi - 18/09/2021
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  iki evimize de kiracilarimizi zeynep hanim buldu , aldigi komisyonu gercekten hak etmeye calisan bir hanfendi , kiralamadan sonrada mulk sahibi ve kiralayanin hakkini savunuyor iyi niyetinden suphem yok kendisine kariyerinde basarilar hayirli isler diliyorum.

  Kaan SAH - 18/09/2021
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Zeynep hanım cok kibar ve işini en güzel bir şekilde yapıyor sorunları cok güzel hallediyor bana yardımcı olduğu için çok teşekkür ederim

  Hacer Boğa - 17/09/2021
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Zeynep hanım gerçekten ama gerçekten çok duyarlı bir insan her şeyimizle her sorunu muzla geldi evin her sonra teker teker bizzat kendisi ve ekibi ilgilendi hiçbir şekilde mağdur olmadık ve her şey çok hızlı bir şekilde çözdü z ailecek inanın çok memnun kaldık hayatta başarılar diliyorum işinizde de bu kadar dürüst çalışkan ve şerefli yapmanız gerçekten beni çok onurlandırdı iş hayatınızda başarılar diliyorum İlk defa bu kadar ilgili de bu kadar duyarlı bir emlakçı hanımefendi ile çalıştık ve çok ama çok memnun kaldım gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz her türlü sorunuza anında çözüm odaklı yaklaşıyor iyi çalışmalar diliyorum

  Osman Çolak - 17/09/2021
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Evi tutmamızda göstermiş olduğunuz ilgi ve alakadan dolayı çok teşekkür ederim.Size iş ve aile hayatınızda huzurlu sağlıklı uzun yıllar dilerim.

  ÖMER GÖZBİL - 07/06/2021
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Yıllar önce kendisi ile çalışmıştık. Kiralamanın öncesinde ve sonrasında kendisi durumun takipçisi ve daima yanınızda. Kendisini evin ikinci sahibi olarak görebilirsiniz. Kiracı ile olan iletişiminizde her safhada iletişim halinde olabileceğiniz bir danışman. Daha önce bulduğu kiracılar ile ilgili olarak da hiçbir sıkıntı yaşamadım. Son olarak bir senedir kiraya verilemeyen evimizi Zeynep hanım bir ay içinde, istediğimiz şartlarda kiraya verdi. Kendisine teşekkür ediyoruz.

  Şebnem Tezel Albayrak - 30/05/2021
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Zeynep hanım ilgili,işinde başarılı.Kendi evini kiraya veriyormuş gibi ilgilendi.Şehir dışında olmama rağmen sorunlar ile ilgilenip çözdü.Yine kiralık gayrimenkulum olursa gözüm kapalı kendisine veririm.İşi sonuçlandırma konusunda çok başarılı.Kendisine teşekkür ediyorum

  Alper Açıkyıldız - 07/08/2020
 • Danışman : Zeynep Ertem Bacaksız

  Çok kibar ve anlayışlı bir kişi Sağolsun bizi kırmadı. Elinden gelen tüm yardımı yaptı ve hala bir sorunumuz olduğu zaman yardımcı oluyor. Danışman değil bir dost gibi samimi ve candan. Çok teşekkür ediyoruz...

  Rahmi Tuğrul Toplu - 06/08/2020
1.720.000 ₺
Satılık
950.000 ₺
Satılık
1.450.000 ₺
Satılık
10.000.000 ₺
Satılık
4.912.500 ₺
Satılık
3.073.000 ₺
Satılık
2.338.000 ₺
Satılık
1.792.500 ₺
Satılık
5.500 ₺
Kiralık
2.021.750 ₺
Satılık