ÖMER ÇAĞATAY ÇAKOĞLU

Gayrimenkul Danışmanı @CB ZEFEZ

YAŞAMI ERTELEMEYİN ,

YAŞAMI ERTELEMEYİN

Merhaba,

27 Eylül 1984 Trabzon doğumluyum. İlk, orta ve lise eğitimimi Samsun'da tamamladım. Muğla Üniversitesi'nin Konaklama İşletmeciliği Bölümünden mezun oldum. Eğitim hayatımda kendime vakit ayırabildiğim anlarda iki şeyden keyif alırdım; yazmak ve satranç oynamak. Edebiyat alanında İGEME' nin düzenlediği ' Dış Ticaret ' konulu kompozisyon yarışmasında Türkiye Birincisi oldum. Bu birincilik sayesinde Almanya seyahati kazandım. Yurtdışı deneyimim oldu. Muğla üniversitesi satranç kulübünde dereceler yaptım. Bunları yazıyorum çünkü insanlar sevdikleri işlerde daha kolay başarılı olurlar, tıpkı şimdiki işimi sevdiğim gibi.

İş hayatına okurken atıldım, 2000 yılından beri aktif çalışıyorum. 10 senelik turizm geçmişim içerisinde Marmaris, Bodrum, Fethiye, Antalya vb. Turizm bölgelerinde son 5 senesini ön büro müdürlüğü yaparak geçirdim. Misafirlerimize oteller, evler kiraladım. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerde başarıyla görev aldım. 2010 yılında askerliğimi yaptım ve ardından memleketim Samsun ' a döndüm. Burada 2 sene Yapı Kredi Bankası'nın satış operasyonlarında çalıştım. Eşimle de burada tanıştım, bir tane kızımız var. Girişimci ruhum ve azmim neticesinde hizmet alanında kendi işyerimi kurdum ve 7 senedir işimi büyüterek başarıyla devam ettirdim.

Aldığım eğitimler, satış ve pazarlama alanındaki tecrübelerim ve ticaret hayatım sayesinde kazandığım deneyimler bana kurumsallığın ne denli önemli olduğunu gösterdi. Böylece, bir üyesi olmaktan gurur duyduğum gayrimenkul sektörüne bu deneyimlerimin sonucunda katıldım.

CB Zefez Samsun'da ilkeleri, prensipleri olan, güvenilen, tanınan bir kurum. Ekip arkadaşlarımla aile sıcaklığı içinde huzurlu bir ortamda başarı ile devam ediyoruz.

Şimdi bir düşünün,

Sıkça gelen ama sonuçlanmayan, virgül niteliğinde telefonlar,

Gereksiz ve bazen de evinizi kötüleyen alıcı buluşmaları,

Bu süreç de dürüst olmayan kötü niyetli insanların varlığını hissederek zarar etmek,

Doğru fiyatlandırma, güvenlik, hukuksal süreç, tapu alım satımında soru işaretleri,

Biz bu gibi virgüller ve soru işaretlerine başarı ile nokta koymak için bu kurumda çalışıyoruz. Çünkü hayat virgüllere yer verecek kadar uzun değil, gelin Yaşamı Ertelemeyelim. Profesyonel bir çalışma ortamında kazanmak ve mutlu olmak istiyorsanız CB Zefez Gayrimenkul de ben, yöneticilerim ve çalışan ekip arkadaşlarım sizleri bekliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımla,

Ömer Çağatay ÇAKOĞLU

UZMANLIK ALANLARIM

Ticari Gayrimenkul

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Derebahçe