KÜBRA ÇINAROĞLU

Gayrimenkul Danışmanı @CB ZEFEZ

7.9.88 Samsun doğumluyum; ancak anne, baba, dede, büyükbaba, babaanne, anneanne, anneannemin annesi kısacası atalarımızın hepsi farklı topraklardan gelmiş yani tam bir melezim. Belki de renkli kişiliğimi, empati duygumu, bulunduğum her yere çabuk uyumumu bu çeşitliliğimize borçluyum.

Kendimi keşfetmeye başladığım andan itibaren öğretmen olmak istedim ve tüm eğitimimi bu yönde aldım. Okul hayatımın yanı sıra başta TOG ve TEGV olmak üzere birçok vakıfta gönüllülük projelerinde yer aldim. Bu vakıflarda, okul müfredatına parelel özel dersler verdim ve almış olduğum toplumsal cinsiyet, üreme sağlığı, insan hakları, ekolojik okuryazarlık, proje yönetimi, aktivistlik, lobicilik ve savunuculuk gibi eğitimlerin yaygınlaştırma konferanslarıni gerçekleştirdim. Ben kendimle ilgili mükemmel planlarımı bir bir uygularken hayatın da benim için planları olabilecegini hiç düşünmedim ve 17 sene önce eşimle tanıştım. Sonucunda da en güzel hatamı yapıp akademik kariyerimi bıraktım. Şu anda 6 yaşında Zeynep adında bir kızımız var.

İlk maaşımı en sevdiğim yer olan üniversitemin kütüphanesinde yarı zamanlı çalışarak kazandım. Mezun olduktan sonra pek sevmemekle beraber otomotiv sektörüne girdim ve önce servis danışmanlığı sonra satış danışmanlığı ve en sonunda da lojistik ve planlama sorumlusu olarak toplamda 6 sene çalıştım. Pandemi sebebiyle kreş imkanımız bitince kızımın yanında olmak istedim ve işimi bıraktım. Yaklasik 1 sene ara verdikten sonra 2021 Temmuz'da eşimin de parçası olduğu Coldwell Banker Zefez ailesine katıldım.

Kendimde fark etmediğim güçlü/güçsüz tüm yönlerimi bu sektörde gördüm ve geliştiriyorum. Firmamın sunmuş olduğu hem sektörel hem de kişisel gelişim eğitimleriyle gücüme güç katıyorum.

İşimde en çok değer verdiğim şey dürüstlük ve şeffaflık. İçime sinmeyen hiçbir işin altına asla imzamı atmıyorum.

Hiç bir zaman "Ben Artık Oldum" demeyip durmadan tüm enerjimle var olmaya devam edeceğim.

UZMANLIK ALANLARIM

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • M2M Ankara 22-23 Eylül 2021
  • GLOBAL LUXURY Eğitimi 20- 21 Haziran

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Mustafa İslamoğlu - 14/04/2022

    Güler yüzlülüğünuzden dolayı sizlere çok teşekkür ederim işletmenizin açılışında sizlerinde aramizda görmek isteriz iyi gunler

  • Mustafa İslamoğlu - 30/03/2022

    Son derece memnun olduğumu belirtmek isterim ve teşekkür ederim