Portföy İşlem Hızı
9,0

"Gamze Pekel, gayrimenkulde tekel"

Gamze Pekel, Gayrimenkulde Tekel...

O.D.T.Ü. İşletme Bölümü'nü 1989 yılında bitirip bütün öğrenim hayatım boyunca yaşadığım Ankara'dan, İstanbul'a taşındım. 9 yıl Koçbank'ta çalıştım. Ticari Bankacılıktan Sorumlu Şube Müdür Yardımcısı iken bankacılık sektöründen istifa ettim. Sonrasında sırasıyla Wincor-Nixdorf ve FED Training'de Satış Müdürlüğü yaptım.

Her biri kendi sektöründe öncü konumda olan şirketlerde çalıştıktan sonra, kendi işimi yapma hayalimi gerçekleştirmek üzere 2004 yılında hareketli yaşam tarzıma uygun olduğunu düşündüğüm gayrimenkul sektörüne yine kurumsal bir marka ile adım attım. Uluslar arası markanın deneyimini Türkiye'de uygulayarak gayrimenkul sektöründe ihtiyaç duyulan açık, dürüst, güvenilir ve doğru hizmet vermeyi amaçladım ve bunun için bir çok eğitime katılarak kendimi geliştirdim. Sayısız ödüller kazandım. Çalışmalarımı daha da üst seviyeye taşımak maksadıyla Türkiye'de ilk Avrupa onaylı "LUXURY HOME/LÜKS KONUT" uzmanlığı sertifikasını aldım. 2018 Ağustos ayında ‘Saha Direktörü’ olarak dünyanın ilk global ve en büyük gayrimenkul markası olan Coldwell Banker’a transfer oldum.

Her zaman insanın severek yaptığı işe çok şey katacağına inanmışımdır. Bunu da, elde ettiğim başarılarla, müşterilerimin memnuniyetiyle, yapıcı yaklaşımlarımla edindiğim müşteri ve danışman çevremle ispatladığımı görmek beni çok mutlu ediyor.

Çok gurur duyduğum bir oğlum var. Hayvanları, doğayı, insanları çok seviyorum. Hobilerim arasında tenis, yüzme, futbolun yanı sıra müzikle ilgili her şey, gezmek, araba kullanmak, fotoğraf çekmek, dans etmek ön sıralarda yer alıyor. Aynı zamanda bilinçaltı çalışmalarına olan ilgimden dolayı konuyla ilgili eğitimlere katılıp “Kuantum Koçluk” sertifikamı da alarak bu konularda da danışmanlık yapmaya başlamış bulunmaktayım. Hem maddi yatırımlarına yön verme konusunda hem de manevi olarak insanlara danışmanlık yapabiliyor olmaktan dolayı çok mutlu olduğumu özellikle belirtmeliyim.

Hayatınızdaki önemli kararlardan biri olan gayrimenkul almak, satmak, kiralamak konusunda danışmanınız olarak her zaman yanınızdayım.

*** "Kalbimizle yaptığımız her şey bize geri dönecektir."

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

LÜKS KONUT

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Bitez Yalıkavak Gümüşlük Ortakentyahşi Gündoğan

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Zubeyde Guleri - 26/07/2021

  Gamze hanim ile 2021 Mayis ayinda yollarimiz kesisti, Bodrum Gundogan'daki yazligimin sezonluk kirlama isi ile ilgili kendisinden hizmet almaya basladik , isinde son derece profesyonel , titiz, iletisimi guclu ve saygili bir insan. Iyiki tanimisiz , ilk tecrubemiz son derece pozitif ve uzun donemli calismayi tercih edecegimiz bir is insani. Verdigi yuksek kaliteli hizmetten dolayi kendisine cok tesekkur ederiz.

 • GÜLRİZ BORA - 24/07/2021

  Bodrum’daki evimizin kiralanmasında eksiksiz desteklerini gösteren sevgili Ömer ve sevgili Gamze, biz de sizlere sonsuz teşekkürler ediyoruz. Profesyonel çalışma, yaklaşım tarzı, bakış açısı, olumlu insan ilişkileri, ön planda tutulan memnuniyetimiz ve son derece sağlam bir sözleşmeyle sorunsuz bir alış-veriş gerçekleştirdik. Tekrar teşekkür eder, sonsuz başarılar dileriz.

 • GÖKER GÖKÇE - 28/10/2019

  İlginiz, alakanız ve deneyiminiz ile doğru yönlendirmeleriniz için teşekkür ederim.

 • Sema Güler - 23/12/2018

  Gamze Hanım ve Ömer Beyin profesyonel yaklaşımının yanısıra sıcak ve samimi yaklaşımıyla yakın ilgisiyle, güven verici profesyoneller.Sonuca odaklı olumlu yaklaşımları bana çok yardımcı oldu. Ve sayelerinde ev sahibi oldum. Sevim Güler

 • A.Deniz An - 23/12/2018

  Gamze hanım ve Ömer bey ile saygı ve iyi niyet dolu verimli ve zevk duyduğum bir ilişkimiz oldu. bunun neticesinde saygıdeğer ikinizi tanıdım ve iyi bir sonuca vardık, öyleki üzmeyen kiracim bile oldu. İyiki varsınız. Başarılarınızın devamını, CB ailesine iyi yıllar dilerim

 • Adil Özgen - 20/12/2018

  Fenerbahçe Kalamış'ta bulunan evimizin bulunmasından kiralanmasına, sözleşmelerin hazırlanmasından, tüm sorunların çözümüne kadar olağanüstü gayret göstererek yardımcı olan güler yüzlü danışmanımıza çok teşekkür ederiz

 • Mümin boyacıoğlu - 20/12/2018

  İşi gerçekten bilen ve güven verebilen birisi ile çalışmanın verdiği duygu ile güvendim, Çok iyi bir daire aldım.Bu zamanda doğru kişiyi bulmak önemli????