Portföy İşlem Hızı
9,2

Güzel evler satma konusunda iddialıyım ama güzel cümleler yazma konusunda çok iddialı olduğum söylenemez... Öyle olsaydım zaten yazar olurdum 🤓 Bu sebepten dilimin yettiğince size kendimden bahsetmeye çalışacağım. Sebep mi? Milyonluk mülklerinizi nasıl bir adama emanet ettiğinizi bilmeye hakkınız var! 😉

Konuya girecek olursam; “Villa, Villa Arsası ve Lüks Konut” alanında uzman Gayrimenkul Danışmanıyım. Lüks mülklerinizi hak ettiği şekilde temsil etmek için aşağıda uzun uzun yazdığım eğitimleri aldım. Emlak sektöründeki 14. yılım ve bunun son 6 yılı “Lüks Konut Uzmanı” olarak devam ediyor. İşim, yaşam tarzıma yön veren en büyük aktörlerden bir tanesi. Delil olarak belirtmek isterim ki; şu anda bu yazıyı 27 Aralık 2020 Pazar günü ve saat 23:42 de yazıyorum.

1975 Gaziantep doğumluyum. Evliyim. Paşam Güven Enes 15, küçük aşkım İpek 10 Yaşında. Eşine, çocuklarına ve işine aşık bir adamım!

İlk, orta ve lise eğitimimi Gaziantep’te tamamladım. Lafı her geçtiğinde gurur duyarak dile geldiğim “Gaziantep Lisesi” mezunuyum. 2001 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden derece ile mezun oldum.

Yurtiçinde; 2003-2005 tarihleri arasında Gülsan Holding’te, 2005-2007 yıllarında Turkcell Kurumsal Hizmetler’de çalıştım. 2007-2008 yıllarında AS-KA İnşaat bünyesinde yurtdışında şantiye şefliği yaptım. 2008 yılında gayrimenkul sektöründe “Nitelikli Danışmanlık” açığını fark edince 3 ortak olarak bir RE/MAX ofisi açtık. Bu sayede, gayrimenkul sektörü ile tanışmış oldum. Kurucu ortağı olduğum 3 Bay Gayrimenkul ve Danışmanlık Hiz. Ltd. Şti. Gaziantep Emlak sektöründe hatırı sayılır bir konumda ve 20 Gayrimenkul Danışmanı ile yoluna istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Bunların yanında TÜGEM (Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri) İl Başkanlığı görevindeyim. Buradaki amacımız daha iyi bir Emlak Sektörü için çalışmalara önderlik yapmak. İşinizi çok sevince sonuç bu oluyor işte, yorulmadan bıkmadan keyifle çalışıyorsunuz. Bendeki olay da bu sanırsam. Bu hikâye çok uzar bu yüzden kısa kesiyorum ve diyorum ki;

Bir gün bir gayrimenkulde yolumuzun kesişmesi dileğimle..

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Villa & Villa Arsası

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Osmangazi