İŞİ UZMANINA BIRAKIN....

MERHABALAR.....

1960 Doğumlu olup, 1968 yılından itibaren tam 52 yıldır Büyükada'da yaşamaktayım. Ancak, çocuklarımın okul durumları nedeniyle 5-6 yıldır yazları Büyükada'da, kışları ise Kadıköy'de yaşamaktayım.

Büyükada İlk ve Ortaokulu (Taş Mektep) mezunu olup, Liseyi Heybeliada'da bulunan Hüseyin Rahmi Gürpınar Lisesinde tamamladım. Marmara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi mezunuyum. Geçmişte Banka Müfettiş ve Müdürlüğü yaptım. İ.M.K.B. ve Sermaye Piyasaları uzmanıyım. S.M.M.M Belgesi sahibiyim.

Gayrimenkul sektörüne 2004 yılında REMAX firmasının Büyükada Bayiliğini alarak Büyükada'da giriş yaptım. Sonraki yıllarda TURYAP ve kendi firmam olan PRENS GAYRİMENKUL ofisleri ile devam ettim. Şimdilerde ise Bostancı'da bulunan Dünyanın en büyük Kurumsal Emlak firması olan COLDWELL BANKER- MAYOR ofisinde Adalar, Kadıköy ve Maltepe'de bulunan Gayrimenkul Sahiplerine hizmet vermekteyim.

Gayrimenkul işi ile uğraşmayı çok seviyorum. Çevremi genişletiyorum. Yeni insanlarla tanışıyorum. Alım, Satım, Kiralama yaparken Alıcıların, Satıcıların, Kiracıların çok mutlu olduklarını görüyorum. Bu durum çok hoşuma gidiyor... Para da kazanıyorum. Daha ne isteyebilirim ki ?...

Sevgilerimle....

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Köşk, Yalı, Apartman ve Lüks Konut....

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Büyükada-Nizam Büyükada-Maden Altıntepe Bostancı Suadiye

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Erdal Günay - 22/03/2021

  Herkes emlakçı olamaz. Dürüstlüğü ve profesyonel çalışmasıyla gerçekten süper... Çoğu kişiye emlakçılık konusunda ders verir. Bunu anladım. Başarılarının devamını güzel abim.

 • Murat-Doğan YILMAZ - 19/03/2021

  Biz Bursa'da oturuyoruz. İstanbulda da evimiz var. Tavsiye üzerine Kenan Yüksel beyle iletişim halindeyiz. Kendisi evimizin değerini düşürmeden kiraya verip, aynı zamanda her kiracı çıkışında gösterdiği alakadan minnettarız.

 • Buse Günay - 17/03/2021

  Coldwel Banker Mayor bünyesinde çalışan Kenan Yüksel Bey ile ilk evimizi kiralamanın heyacanını yaşadık. Kendisi ilk telefon görüşmemizden itibaren titizlikle bize yardımcı oldu. Hem sorularımız hızlı bir şekilde yanıtladı hem de bunları büyük bir doğrulukla cevapladı. İhtiyaçlarımızı doğru bir şekilde anlayıp, bizi yönlendirdiği için kendisine çok teşekkür ederiz. Umarım bir daha Gayrimenkul Danışmanlığı için kendisiyle çalışma fırsatı bulabiliriz. Buse-Kemal Döş

 • Osman Karasu - 03/03/2021

  Kurumsallığın verdiği güveni ilk görüşmeden anlaşma noktasına kadar hissettik. Danışmanımız ev ile ilgili sorularımızda bize çok yardımcı oldu ve detaylı bir biçimde bilgilendirdi. Müşteri iletişiminden çok memnun kaldık. Ayrıca, olumsuz durumlarda yardımcı olduğu için teşekkür ederiz...

 • Dilek Tükel - 22/02/2021

  Her zaman kolayca ulaştım. Çok yardımcı oldu. Teşekkür ederim.

 • HİCRAN DURAN - 22/02/2021

  Kenan Yüksel ile hem evimi aldım,hem evimi sattım. Her iki işlem de son derece hızlı ve güvenilir şekilde hareket etti. Beklediğimden çok daha hızlı işlemlerim gerçekleşti. Her aşamada yanımda yer aldı. her türlü yardımını esirgemedi. kendisi ile çalışmaktan çok memnunum ve tüm dostlarıma önereceğim emlak danışmanı.

3.300.000 ₺
Satılık
İstanbul-Anadolu / Üsküdar LİBADİYE'DE KATTA TEK 3+1 DUBLEKS DAİRE
675.000 ₺
Satılık
İstanbul-Anadolu / Kadıköy BOSTANCI METRO'DA 3+1 ARA KAT DAİRE
1.360.000 ₺
Satılık
2.000.000 ₺
Satılık