AHMET KÜRŞAT BATUR

Gayrimenkul Danışmanı @CB DİNAMİK

ŞEFİK CAN'DA İSTER AL İSTER KİRALA İSTER SAT DÜNYA MARKASININ BÖLGE UZMANI AHMET KÜRŞAT

1973 Tatvan doğumluyum,

Turizm İşletme Fakültesi mezunuyum. Otel Yöneticiliği, Restaurant İşletmeciliği ve Ulusal Mobilya Markalarında yöneticilik ve satış pazarlama deneyimlerim sonrası 2020 yılının Nisan ayında Coldwell Banker Konya Dinamik Gayrimenkul Ofis ailesine katıldım.

Coldwell Banker’ın 100 yılı aşkın deneyiminden yararlanmak adına eğitim programına katıldım ve bu programları başarıyla tamamladım.

Bugün; konut satışı, ticari satış ve kiralama, lüks konut, kentsel dönüşüm, kat karşılığı satış konularındaki uzmanlığımla ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle, Coldwell Banker Ofis bünyesindeki gayrimenkul danışmanlığı görevimi sürdürüyorum. Sizleri dünya markasının kalitesinde uzman ve profesyonel bir yolculuğa davet ediyorum. Çünkü size, Dünya markası ile temsil edilmek ve çalışmak yakışır...

Saygılarımla,

UZMANLIK ALANLARIM

KONUT - TİCARİ DÜKKAN ve MAĞAZA

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Hacıkaymak Kılınçarslan Şeker Selçuk

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Muhammed talha Karatoprak - 13/02/2021

  İlgisi alakası ve yardımlarından çok memnun kaldım ahmet beyin yaklaşımı ve tavırları güvenilir ve sağlam bir firma da iyi bir müşteri temsilcisi olduğunu gösteriyor

 • Abdullah Sayacı - 12/02/2021

  Ahmet Kürşat Bey ile ofis kiralama hizmeti ile ilgili çalıştık. Kendisi güler yüzlü ve gayet ilgili biri. Verdikleri hizmet için kendisine çok teşekkür ederiz. Memnun kaldık.

 • Nail Aygündüz - 11/02/2021

  Ahmet Bey samimi, saygılı tavrı ile yaptığı işteki titizliği ile bana yardımcı olarak gönlümüzü fethetmiştir. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum Ahmet bey. İyiki sizi tanımışız, teşekkürler. İyiki varsınız. Başarılarınızın devamını dilerim.

 • Nail Aygündüz - 11/02/2021

  Ahmet beyin nezaketli, nayif, olgun tavırları ile bana yaklaşımı çok güzel ve iyiydi. Konutu mu kiralama konusunda göstermiş olduğu gayret ve özveri takdire şayandır. Kendisine sonsuz teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

 • ABDULKADİR ÇETİN - 11/02/2021

  İlk defa firmanızla çalıştım. Tarafsız bir davranış şekli ile beni çok memnun etti. Tam istediğim kriterlerde bir kiracı bulundu. Bundan sonraki emlak işlerim de kesinlikle Ahmet beyle çalışacağım dostlarımada tavsiye etmeye başladım. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir emlak danışmanı, Ahmet beye ilgi alakasından dolayı çok teşekkür ederim

 • Muaz Gülyiğit - 24/01/2021

  Belli bir bütçem vardı, neler yapabilirim diyerek Gayrimenkul Danışmanım Ahmet Kürşat bey ile istişare ettim. Istişare sonucunda bana Firma Yön.Kur.Bşk. Selman Çifçi Bey ile harika bir teklif ile geldiler, Konyamızda geç kalan bir hizmetin öncüsü olduklarını ilettiler ve beni proje ortağı yaptılar. Küçük rakamlara çok güzel gelirler elde etmemi sağladılar. Kendilerine canı gönülden teşekkür ederim. Ayrıca Dünya Markası olan Coldwel Bankerin Konyada tek temsilcisi olmaları da ayrıca gurur kaynağımız olmuştur. Çünkü yaptıkları profesyonel hizmetin karşılığı böyle bir marka ile şirket evliliği yapmalarını gerektiriyordu ve bunu gerçekleştirdiler. Konyamızdaki uluslararası profesyonel firma eksikliğini ve bu boşluğu dolduracaklarına inancımız tamdır. Gerçekleştirdiğimiz işlem sonrası ve öncesinde ikili ilişkileri güler yüzlü samimi güven veren yüzleri ile unutulmayacaklar arasına çoktan girdiler... İyi ki varsınız Ahmet Bey, Selman Bey... İyi ki yatırım danışmanımızsınız.

 • Erdal Şahin - 20/01/2021

  Ahmet bey çok nazik ve güler yüzlü işinde başarılı,başarılarının devamını diliyorum saygılar..

 • M.ÖNDER KELEK - 20/01/2021

  AHMET KÜRŞAT BEY İLE KONYA MERKEZ ZAFER MEYDANINDA BULUNAN İŞ MERKEZİNDEKİ OFİSİMİZİN KİRALANMASI İÇİN TANIŞTIK VE ÇALIŞTIK. ARACILIK SÖZLEŞMESİ İŞLEMLERİN BAŞLAMASINDAN OFİSİN KİRALANIP KİRACIMIZ İLE KONTRATIMIZ YAPILMASI AŞAMASINA KADAR TÜM SÜREÇLERDE ÇALIŞLARINDA PİRENSİPLİ VE ÖZVERİLİ İŞ AHLAKINDAN DOLAYI KENDİSİNE ÖNCE TEBRİK SONRA TEŞEKKÜR EDERİM. BENİ HER AŞAMADA BİLGİLENDİRDİ VE İLGİLENDİ. VE OFİSİMİZDE KENDİ KİRALAMA ÇABAMIZLA YAKLAŞIK 6 AYDIR BOŞKEN . AHMET KÜRŞAT BEYLE PROTOKOL İMZA ETMEMİZDEN HEMEN SONRA ÇOK KISA BİR SÜREDE KİRALANMASIDA AYRICA TAKDİR EDİLECEK BİR UZMANLIKTIR. TEKRAR TEBRİK EDİYORUM. BUNDAN SONRADA DİĞER GAYRİMENKULİŞLEMLERİMİZDE DE KESİNLİKTE İLK BAŞVURACAĞIMZ GAYRİMENKUL DANIŞMANIM OLACAKTIR. KENDİSİNE HAYIRLI İŞLER VE MESLEK HAYATINDA BAŞARILAR DİLERİM..