YÜCEL ALTINBAŞ

Gayrimenkul Danışmanı @CB ENERJİ

Değerli Dostlar, ben Yücel Altınbaş. Trakya Üniversitesi Motor bölümü mezunuyum. Ancak iş hayatımın başlarında, duayen müzisyen Doruk Onatkut ile yollarımızın kesişmesi neticesinde hayatımı müzisyen olarak sürdürdüm.

Doruk Onatkut’un stüdyosu SKS’de Tonmaister olarak uzun yıllar çalıştıktan sonra Modül Ses Işık Müzik Sistemleri firması bünyesinde, hemen hemen tüm TV programlarının Tonmaister’liğini üstlendim. Ardından sahne sistemleri alanında lider firma STARAS’ta 7 yıl boyunca ülkenin pek çok starına Tonmaister’lik görevini icra ettim. Uzun yıllara dayanan birikimimi değerlendirmek üzere 2003 yılında kendi işletmemi faaliyete geçirdim. O tarihten bu yana ses, ışık, görüntü ve sahne sistemleri alanında prodüksiyon ve danışmanlık hizmetleri sundum.

Bugün itibariyle hayatıma bambaşka bir yön vererek Coldwell Banker Enerji ofisinde Danışman olarak göreve başladım. Gerek 114 yıllık global bir kurumsal yapıya; gerekse bireysel yetenekleri, azimleri ve başarılarla dolu geçmişleri ile Coldwell Banker Enerji ofisine dahil olmaktan dolayı çok mutlu, çok inançlı ve çok heyecanlıyım. Eşimden aldığım tam destekle, bu büyük camiada yaratacağım sinerjiye canı gönülden inanıyorum. Tüm dostlarıma başarılar diliyorum.

UZMANLIK ALANLARIM

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

  • BLUE START Temel Gayrimenkul Danışmanlığı Online Eğitim 23-28 Kasım
  • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
45.000.000 ₺
Satılık
2.990.000 ₺
Satılık
950.000 ₺
Satılık
1.450.000 ₺
Satılık