Portföy İşlem Hızı
9,2

ÖZGÜR AYAR 1976 doğumludur. Babasının Banka Müdürü olması nedeni ile eğitimini çeşitli şehirlerde sürdürüp, İZMİR'de tamamlamıştır.

Profesyonel kariyer hayatına UKİ LÜX Hazır Giyim Mağazasında SATIŞ DANIŞMANI olarak başlayıp aynı mağazada sürekli terfi ederek, KAT ŞEFİ ve MAĞAZA MÜDÜRÜ olarak tamamlamıştır.

Toplam 22 yıl süren HAZIR GİYİM VE MAĞAZACILIK KARİYERİNE sırası ile;

COLİNS-MAĞAZA MÜDÜRÜ VE BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI

YARDS-TÜRKİYE MAĞAZALAR KOORDİNATÖRÜ

RODİ MAĞAZALAR KOORDİNATÖRÜ VE GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

TERRY-MAĞAZALAR VE GENEL MÜDÜR YARDIMCISI

TERRY-MAĞAZALAR KOORDİNATÖRÜ

BERNA isminde bir kız çocuğuna sahiptir.

Mağazacılık konusundaki uzun yıllardır sürdürdüğü deneyimini ve uzun yıllardır BORNOVA'DA yaşamasını, bölgeyi çok iyi tanıması ve bölge esnafı ile ikili ilişkilerini uzun yıllardır sürdürebildiği için, sürekli ilgi duyduğu GAYRİMENKUL sektörüne ve PROFESYONEL İŞ HAYATINA, RE/MAX'te devam etme kararı almıştır.

RE/MAX'te Gayrimenkul DANIŞMANLIĞI yaptığı ilk günden itibaren İŞ ve ETKİ ÇEVRESİNİN desteği ile kısa sürede çok sayıda SATIŞ ve KİRALAMA işlemi gerçekleştirmiştir.

İLK 6 AYINDA OFİS BİRİNCİSİ OLUP, 2016 YILI OFİS ÜÇÜNCÜSÜ, 2017 YILI OFİS EN ÇOK CİRO YAPAN, EN ÇOK İŞLEM YAPAN VE EN ÇOK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ALAN DANIŞMAN, 2019 YILI CİRO VE İŞLEM ÜÇÜNCÜSÜ olmuştur.

15 Kasım 2020 tarihi itibariyle gayrimenkul sektöründe dünya lideri olan COLDWELL BANKER'da sektöre OFİS DİREKTÖRÜ olarak devam etmeye karar vermiş bulunmaktayım. 1923 TEMA BORNOVA ofisi ise vizyonu ve hedefleri tamamıyla benimle özdeşleştiği için tercihimi burada kullandım.

ÖDÜL VE BAŞARILAR

2020 3 AYLIK DÖNEMDE EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN DANIŞMAN

2019 CİRO VE İŞLEM ÜÇÜNCÜSÜ

2017 YILI EN FAZLA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAYAN DANIŞMAN

2017 YILI EN ÇOK CİRO VE İŞLEM YAPAN DANIŞMAN

2017 YILI OFİS CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ

2016 YILI OFİS CİRO VE İŞLEM BİRİNCİSİ

2016 YILI BÖLGE CİRO VE İŞLEM ÜÇÜNCÜSÜ

UZMANLIK ALANLARIM

Konut-Ticari

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Kazımdirik Evka 3 Ergene Erzene Karacaoğlan