Portföy İşlem Hızı
9,0

1980 yılında İzmir’de doğdum. Evliyim, bir kızım var.

Doğu Akdeniz Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü 2003 yılında bitirdikten sonra, 2020 yılına kadar inşaat sektöründe baraj, hastane, villa ve otel inşaatlarında saha mühendisliği, şantiye şefliği ve proje müdürlüğü pozisyonlarında görev aldım. Aynı zamanda birçok lüks konut dekorasyon projelerini tamamladım.

2020 yılında dünyanın ilk gayrimenkul danışmanlık markası olan Coldwell Banker ile tanışıp Coldwell Banker Plus bünyesinde toplanmış profesyoneller topluluğuna katıldım.

Saygılarımla,

UZMANLIK ALANLARIM

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • BLUE START Temel Gayrimenkul Danışmanlığı Online Eğitim 21-26 Eylül
 • M2M İZMİR 15-16 EYLÜL SON DAKİKA

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Ceyhan Olten - 10/06/2021

  Mayıs Ayının son haftası Çeşme de sezonluk yazlık kiralamak için siz dahil 4 emlak danışmanından randevu aldım. Akşam eve geldim eşime bu gün 4 emlak danışmanı ile telefonda görüştüm görüştüğüm üç kişi “emlakçı” idi,fakat birisi konuşması ,eğitimi ve nezaketi ile pek emlakçı gibi değildi dedim.Eşim de yarın tanışınca anlarız diye cevap verdi.Ertesi gün Eşim ile Çeşme ye geldik. Tam tahmin ettiğim gibi sizden önce görüştüklerimiz toplumun kafasındaki emlakçı profiline tıpa tıp uyuyordu.Evi bulup anahtarı bulamayanımı ararsınız,anahtar elinde evi bulamayanımı,evin yerini tarif edip bizden yarım saat sonra gelenimi gerçekten özensizlik diz boyu idi.En son sizin ile buluştuk telefon görüşmemiz beni yanıltmamıştı.Görgünüz,ilginiz ve özeniniz,tabi ki eğitiminiz farklıydı.Boyalık daki yazlığı sizden kiraladık,kontratı yapıp 3 Haziranda oturmaya başladık.İlginiz için çok teşekkür ediyorum.Bundan sonra emlak ile ilgili bir konumuz olduğunda ilk sizi arayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 • Emel Kadıoğlu - 08/06/2021

  Evimizin kiralanma sürecinde bize vermiş olduğu destekten dolayı çok teşekkür ederiz. Hızlı ve başarılı bir süreç yaşadık.

 • Branco - 05/06/2021

  Kaan is one of the best real estate agents that I have ever encountered. I was very impressed with his positivity, honesty, and dedication. He truly was looking after my best interest rather than his own financial gain. He is an ultimate professional and truly invested in finding the right place for his clients. I highly recommend him.

 • Ali Saffet Kanpak - 09/05/2021

  İşini gayet profesyonel yaptı, hiç bir problem yaşamadık.