Portföy İşlem Hızı
9,2

Sizi Ev sahibi yapmak için ofisimize bir kahveye bekliyorum.

İİlk-Orta ve Lise eğitimimi İstanbul’da tamamladım.

1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünü derece ile bitirdim.

Yüksek Lisansımı İstanbul Bilgi Üniversitesinde İşletme bölümünde tamamladım.

1997 yılında başladığım iş hayatımda Satış- Pazarlama ve Dış Ticaret konularında farklı pozisyonlarda çalıştım.

2019 yılı sonunda uzun süreden beri takip etmekte olduğum Gayrimenkul sektörüne Coldwell Banker Mayor Gayrimenkul ofisinde Bostancı Bölge Uzmanı olarak çalışmaya başlayarak adım attım. 2 yıldan beri İstanbul'un en eski Ticaret Merkezi olan Unkapanı İMÇ Bloklarında Bölge Uzmanı olarak Ticari Mülklerin alım/satım , kiralama ve değerlemelerinde hizmet vermekteyim.

Tüm enerjimi, bilgi ve birikimimi Gayrimenkul sahibi olmak isteyen, Gayrimenkulünü en iyi şekilde satmak veya almak isteyen siz değerli paydaşlarıma ayırdım. Ofisimizde bir kahve içerek Gayrimenkulünüzü en iyi şekilde nasıl satabileceğimizi, teknolojinin bize kazandırdığı tüm imkanları nasıl daha aktif olarak kullanabileceğimizi birlikte konuşalım.

En kısa sürede ve iyi bir fiyatla sizleri mutlu edelim. Ev almak değil sizi GAYRİMENKUL SAHİBİ yapmak için birlikte yola çıkalım.

UZMANLIK ALANLARIM

Gayrimenkul alım/satım ve kiralama

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Bostancı

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • BLUE START Temel Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi 2-7 Mart
 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Servet Yazıcılar - 31/01/2022

  Tanıştığımızdan beri gösterdiği takip , anlayış ve özveri çok iyi , ayrıca kısa zamanda tespitleri doğru yerinde dürüst aktarımı ile sağlıklı bir şekilde satışı sonlandırdığı için teşekkür ediyorum.

 • Suheyla çakır - 27/11/2020

  Güven ve. Samimiyetle vermiş oldugunuz hızmete için tesekkur eder bundan sonra ailemizin gayrimenkul danişmanımız olmanızdan memnuniyet duyarız

 • Mustafa Necati Aryılmaz - 27/11/2020

  Sizleri tanımak ve sizinle çalışmak bizi çok memnun etti. Her işimize yardım ettiniz. İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederiz.

 • Mustafa Aydınoğlu - 24/11/2020

  MURAT ÖZLÜ Bey ve çalışma arkadaşlarına Öncelikle çok teşekkür ederim. Kendileri aracılığı ile bir yer satın aldım. İşine olan Profesyonel tutumu, ilgi ve nezaketinden dolayı çok memnun kaldım. Başarılarının devamını dilerim.

 • pınar BUDAK DAŞTAN - 24/11/2020

  Murat Bey ile evimizi başka bir aracı ile satmak istediğimiz süreçte tanıştık. Zaman içerisinde birçok konuda bizi bilgilendirdi ve yönlendirdi. Bu süreçte olur da beraber çalışırsak başlığı altında birçok söylemde bulundu. Evimiz,Murat bey yardımıyla 1.5 ay gibi kısa bir zamanda satıldı. Bu süreçte,bize vadettiği herseyi fazlasıyla verdiğini gözlemledik. Evimize talip olan alıcıların kararlılığı ve kalitesi, her durumdan bilgilendirilmemiz, bizi mutlu etmekle beraber süreci de oldukça hızlandırdı. Kendisine kaliteli calismalarından dolayı çok teşekkür ediyoruz ve işlerinde başarılar diliyoruz.

 • Furkan Bozkurt - 24/11/2020

  Öncelikle bu zor zamanlarda her türlü desteği bizlere verdiği için Murat Bey'e çok teşekkür ederiz.Satışın başından sonuna kadar kendi eviymiş gibi ilgilendi.Her türlü desteği verdi.Herşey için teşekkür ederiz.

 • Emin Ercan - 23/06/2020

  Murat Bey pandemi koşullarının zor şartlarına rağmen istediğimiz şartlarda çok güzel bir ev bulmamızda bize yardımcı oldu. Sadece kiralama sürecinde değil daha sonrasında da bir çok sorunumuzla kendi evi gibi ilgilendi. Çok zor olan bu süreci bu kadar kolaylaştırdığı için ve her konuda destek olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

 • ebru pelit - 23/06/2020

  Murat Bey And Pastel'deki 1+1 dairemizi pandemi kısıtlamalarına rağmen 1 ay içinde kiralamamıza destek oldu. Kiracımız ile sıcak ilişkiler kurdu ve taşınmaya kadar kiraciya destek olmaya devam etti. Tüm emekleri için teşekkürler

 • Ezel Çankaya - 19/06/2020

  Murat Bey gerçekten işinde profesyonel ve başarılı. Farklı emlak ofislerinin 8 aydır satamadığı dairemizi 1 ay içerisinde sattı. İlgisi, yaklaşmı gerçekten çok pozitif. Herşey için teşekkürler.