MURAT ÖZLÜ

Gayrimenkul Danışmanı @CB MAYOR

Sizi Ev sahibi yapmak için ofisimize bir kahveye bekliyorum.

1971 İstanbul doğumluyum. İlk-Orta ve Lise eğitimimi İstanbul'da farklı okullarda tamamladıktan sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümünü derece ile bitirerek mezun oldum.

23 yıllık meslek yaşantım boyunca çeşitli firmaların Satış-Pazarlama ve İhracat-İthalat departmanlarında Üst düzey görevlerde bulundum.2013 yılında İstanbul Bilgi Üniversitesinde MBA yaparak edinmiş olduğum mesleki tecrübelerime akademik olarak da katkıda bulundum.

2020 yılında;meslek yaşamım boyunca edindiğim bilgi ve tecrübelerimin ışığında,gayrimenkul sektöründe sizlerin alım-satım-kiralama süreçlerinizde, doğru adımlarla hedefe ulaşabilmeniz için, doğru adres olan Coldwell Banker Mayor ailesine katıldım.

Coldwell Banker bünyesine katılmamın henüz 4. ayında En Değerli Ticari Portföy kategorisinde 1. oldum.

İyi derecede İngilizce bilmekteyim.

Gelin bir kahve içelim ve sonra sizi ev sahibi yapalım.

UZMANLIK ALANLARIM

Gayrimenkul alım/satım ve kiralama

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Bostancı

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • BLUE START Temel Gayrimenkul Danışmanlığı Eğitimi 2-7 Mart
 • Topluluk Önünde Konuşma Sanatı ve Sunum Becerileri 2-3-4 Nisan

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Emin Ercan - 23/06/2020

  Murat Bey pandemi koşullarının zor şartlarına rağmen istediğimiz şartlarda çok güzel bir ev bulmamızda bize yardımcı oldu. Sadece kiralama sürecinde değil daha sonrasında da bir çok sorunumuzla kendi evi gibi ilgilendi. Çok zor olan bu süreci bu kadar kolaylaştırdığı için ve her konuda destek olduğu için kendisine çok teşekkür ederiz.

 • ebru pelit - 23/06/2020

  Murat Bey And Pastel'deki 1+1 dairemizi pandemi kısıtlamalarına rağmen 1 ay içinde kiralamamıza destek oldu. Kiracımız ile sıcak ilişkiler kurdu ve taşınmaya kadar kiraciya destek olmaya devam etti. Tüm emekleri için teşekkürler

 • Ezel Çankaya - 19/06/2020

  Murat Bey gerçekten işinde profesyonel ve başarılı. Farklı emlak ofislerinin 8 aydır satamadığı dairemizi 1 ay içerisinde sattı. İlgisi, yaklaşmı gerçekten çok pozitif. Herşey için teşekkürler.

Satılık Kadıköy Altıyol Boğa Aybek İş Hanı Büro , CB MAYOR
230.000 ₺
Satılık
GÖKOVA KÖRFEZİNDE BULUNMAZ 392 DÖNÜM ARAZİ
350.000.000 ₺
Satılık
Satılık Bulgurluda Emsalsiz 6+1 Daire, CB Mayor
1.665.000 ₺
Satılık
Satılık Akçakoca Melenagzı Mevkisinde 7804 m2 Arsa
3.300.000 ₺
Satılık