SİBEL İPEK HİZMET KALİTESİNDE TEK

Merhaba,

İzmir'de doğdum, evliyim ve çok sevdiğim bu şehirde yaşıyorum. Endüstri Mühendisliği okudum ve o dönemde Erasmus ile Varşova'da Üretim Mühendisliği öğrencisi oldum. İkinci üniversite olarak da İşletme okudum. Ardından İşletme Master'ı yaptım.

İkinci üniversiteyi okuyup master yaparken mühendis olarak çalıştım.

Evlere karşı her zaman bir ilgim olmuştu. En sonunda serbest çalışabileceğim ama kurumsal bir firmada kalıp çeşitli eğitimler ve profesyonel bir yapı içerisinde kendimi geliştirebileceğim gayrimenkul sektörüne adım attım. Remax ile yola çıktığım bu sektörde de yıllar çabucak geçti. En çok ilgi duyduğum lüks konuta yöneldim ve şu an Coldwell Banker'ın Urla ofisinde Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaktayım.

Sevdiğim işi keyif alarak yaptığım, sevdiğim bölgede çalıştığım için hiçbir zaman yorulmuyorum, sıkılmıyorum. İnsanları hayallerine kavuşturmak bana inanılmaz mutluluk veriyor. Sizi de bir gün hayalinizdeki yuvaya kavuşturabilirsem ya da satmayı çok istediğiniz o evi satabilirsem ne mutlu bana!

Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Limanreis Maltepe Yalı İskele Yenikale

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi
 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Gülin Parlar - 16/04/2021

  İstanbul’lu bir aile olarak İzmir Urla’daki emlak arayışımızda bize yardımcı olan Sevgili Sibel Hn’a çok teşekkür ederiz. İşini titizlikle takip eden, dürüst ve samimi karakteriyle güven uyandıran biri olarak ne istediğimizi çok iyi anladı, pozitif ve yapıcı yaklaşımı ile sürecimizi keyifle sonlandırmamıza vesile oldu. Biz gelecekte de kendisi ile çalışmak isteriz. Hem Sibel Hn, hem de Coldwell ile tanıştığımıza çok memnunuz.

 • Ayşe Koparan - 10/11/2020

  Pek çok problemle karşılaştığımız zorlu satış sürecimizde Sibel Hanım bize çok destek oldu. Kendisine sürecin takibini çok iyi yapmış olması, profesyonelliği, güleryüzü ve samimiyeti için çok teşekkür ediyoruz.

 • Carolin Winterholler - 29/02/2020

  Karar vermemizdeki en büyük etken Sibel Hanim`in profesyonelligi, güvenilir olmasi, süreci en basindan sonuna kadar cok yakindan takip etmesi, surec icinde gelisen pürüzleri ortadan kaldirmak icin cok calismasi, her zaman dogruyu eksiksiz olarak söylemesi ve cok guler yuzlu olmasi. Alisik oldugumuz emlak danismanlarindan cok farkli. Cozum odakli ve yapici. Sibel Hanim`a sonsuz tesekkurler. Onun sayesinde evimiz oldu.

 • Efe özerçen - 27/02/2020

  Sibel hanım işini sıkı takip eden danışmanı olduğu portföyün haklarını kendi hakkı gibi savunan son derece Güler yüzlü ve pozitif biri çalışkanlığı ve kalitesi ile firmanızın vizyonuna katkı sağlamaya devam edeceğini düşünüyorum, biz kendisi ile ticaret yapmaktan çok memnun kaldık bunları da sizlerle paylaşmak istedik