Portföy İşlem Hızı
9,0

1982 İstanbul doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümünden mezun oldum.

15 yıllık profesyonel çalışma hayatımda daha önce Müzayede şirketinde satış danışmanlığı, Otomotiv sektöründe satış danışmanlığı ve en son Gayrimenkul Değerleme sektöründe bulundum. Coldwell Banker Prestij Gayrimenkul’de Gayrimenkul Danışmanı olarak hayatıma devam ediyorum. Coldwell Banker’in 100 yılı aşkın deneyiminden yararlanmak adına birçok eğitim programına katıldım ve tamamladım.

Bugün bölge çalışması ve uzmanlığı ile; alım, satım, kiralama konularında, mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle Coldwell Banker Prestij Gayrimenkul Ofisi bünyesindeki Gayrimenkul Danışmalığı görevimi sürdürüyorum.

UZMANLIK ALANLARIM

Konut, Arsa, Arazi

UZMANLIK BÖLGELERİM

  • Çamlıbel Avcılar Güre

MÜŞTERİ YORUMLARI

  • Gülten Sedef - 08/10/2019

    Gökçe hanım ve arkadaşlarının ilgisinden çok memnun kaldım aradığım evin özellikleri ile çok ayrıntılı araştırma yaparak bilgi verdiler.Bölgede bütün alternatif evleri gösterdiler.Ofiste özellikle harita üzerinden sunum yapıldı.Ayrıca çok memnun kaldık. Özellikle Gokce Hanıma teşkkür ediyorum.Samimi ve çok sıcak kanlı birisi. Profesyonel bir kişi.Bizim isteklerimizi kırmadı bölgenin sahilini bile tanıttı.Onun sayesinde bilgi sahibi olup evimizi aldık.Tapuda ve diğer işlemlerde her şeye saatinde randevülü idi zaman kaybetmeden işlerimizi hallettik Gökçe hanımı tanıdığım için çok memnunum. Istanbul'dan herkese tavsiye ediyorum.