HÜLYA ÖZGÜR

Gayrimenkul Danışmanı @CB PLUS
Portföy İşlem Hızı
9,2

Celal Bayar Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Fizik Bölümü mezunuyum. Üniversite sonrası Edak Ecza Kooperatifinde başladığım 15 yıllık ilaç sektörü tecrübem Halkla İlişkiler ,satış ve satınalma yönetmenliği pozisyonları ile tamamlandı .Çalıştığım şirketin kapanması ile ile yeni bir iş arayışına girdim ..İstediğim ,kurumsal çalışma düzeni ile kendi işimi yapmaktı . Gayrimenkul danışmanlığı yapan bir arkadaşımın tavsiyesi ile bu sektöre girmeye karar verdim .Araştırmalarım sonucu sektörünün en başarılı ismi Coldwell Banker da olmanın benim için en doğru tercih olduğu kanısına vardım ..2018 yılı itibarı ile Coldwell Banker Plus Ofis ile çalışmaya başladım ..Aldığım eğitimler ile

Gayri menkul sektöründe güven ve iyi hizmet anlayışına dayalı bir anlayışla varolmak ve hizmet verdiğim tüm danışanlarımla uzun süreli bir dostluk ilişkisi sağlamak en önemli amacımdır.

UZMANLIK ALANLARIM

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Başkent Üniversitesi 100 Saatlik Uzmanlık Eğitimi

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Gülnur Gülgü - 05/05/2021

  Güvenilir bir Firma ve Güvenilir bir Gayrimenkul Danışmanı, tüm işlemlerimiz yolunda , güzel ve zamanında ilerledi. Tüm emekleri için çok teşekkür ederiz.

 • Önder Vural - 05/05/2021

  Uzun zamandır çalışıyoruz. Gayet memnunum, emekleri için çok teşekkür ederim.

 • Gülnur Gülgü - 24/12/2020

  Ev Sahibi olarak ben de, kiracım da çok iyi ve sancısız bir kiralama süreci geçirdik.Eksik, yanlış bizi huzursuz eden hiçbir problem ile karşılaşmadık.Uzun yıllar çalışmayı diliyorum.

 • İbrahim Kurtuluş Özgülnar - 23/12/2020

  Uzun süredir çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğim,tüm hizmetlerinden çok memnunum.

 • Ömer Faruk Barut - 04/11/2020

  Çok memnunuz.... Gayrimenkullerimizin İzmir temsilcisi olarak belirledik kendisini,diğer gayrimenkullerimizin alım - satım ve kiralama işlemlerinde yine hülya hanım ile çalışacağız.

 • Pınar Köse - 05/09/2020

  Güzel iletişim kurduk,daha sonrada bitmeyen evrak işlerimle ilgilendi,cok memnun kaldım.

 • Nefise Ümren Başdoğan - 30/11/2019

  Güleryüzlü,Pozitif ve işinde başarılı biri. Bize sunduğu çalışmalar için çok teşekkür ederiz

 • Gözde Uyumaz - 17/08/2019

  Hülya hanımı çok sevdim,işini çok seven , ilgili ve başarılı birisi. Bize sunduğu çalışmalardan dolayı çok teşekkür ediyorum.