SADIK ARIN

Ticari Gayrimenkul Danışmanı @CB ELİT

Danışmanınız SAD|K Olsun!..

Yeni Koronavirüs Hastalığının (Covid-19) yayılmasının kontrol altına alınmasına katkı sağlamaya yönelik olarak teması mümkün olduğunca azaltmak için hizmetlerimi dijitale uyarlayarak mümkün olan en az temasla gayrimenkul danışmanlığı hizmeti alabilmenize fırsat tanımaya çalışıyorum.

E-yetki belgesi, online fiyat değerleme, 360 derece çekimler ve hayatınızı kolaylaştıracak diğer dijital yenilikleri kullanarak gayrimenkul ile ilgili taleplerinizin karşılanabilmesi için size yardımcı oluyorum.

Ücretsiz ön görüşme randevusu oluşturmak için beni arayabilirsiniz.

SADIK ARIN

Kulüp Üyeliği

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Mesut K. - 05/01/2021

  Sayın SADIK ARIN, Evimizin satışı için sizinle tanıştığım andan satışın gerçekleştiği ana kadar tüm yardım ve desteklerinize gönülden teşekkür ediyorum. Bize hiçbir iş bırakmadan, tamamen profesyonelce yürüttüğünüz süreçde inanın çok mutlu olduk. İyiki sizinle tanışmış, çalışmışız. Bundan sonraki çalışmalarınızda da başarılar ve kolaylıklar dilerim.

 • Kumru Y. - 04/01/2021

  Sadik Arin bey cok yardimsever ve gayrimenkul hukuku konusunda da cok bilgili. Ayni zamanda avukat. Her zaman ulasabilir ve her konuda sorulariniza cevap alabilirsiniz.

 • Mete Ç. T. - 29/12/2020

  Sadık Arın beye yardımları için çok teşekkür ediyorum. İlgili, kibar ve işinde uzman birisi.

 • Mert A. - 27/12/2020

  Sadık bey söz verdiği gibi evimi görmeye geldi,lazermetre ile ölçümlerini yapti,fotoğraflarını çekti ve birkaç not aldı.bir gün sonra ise değer tespit analizi sunumunu yaptı ve bu analizler gerçekten profesyonel bir şekilde yapılmıştı.Önerdiği rakam benim beklentim altında idi fakat dediğim gibi çalışmasını profesyonelce ve karşılaştırmalı somut verilere dayandirdigi için itiraz edemedim.Ücretsiz olarak hazırladığı değer tespit çalışması için çok emek verdiğinden dolayi ona müteşekkirim.Ev satan arkadaşlar mutlaka Sadık Arın ile irtibata geçip bilgi almalılar bence.

 • Serkay B. - 26/12/2020

  Kibar bir beyefendi Sadık Arın. Yardımcı olmak için elinden geleni yaptı. Teşekkürler.

 • Müjde G. - 22/10/2020

  SADIK ARIN, karşılaştığımız andan itibaren gayet profesyonel yaklaşım sergiledi. Analizler gayet iyi, iletişim tarzı gayet saygılı, görüşme saatine sadık kalarak görüşmeye geldi; kendisi ile piyasanın biraz durgun olması nedeniyle satışı birkaç ay geciktirme kararı aldık. Evin satışını gerçekleştirebildiğimiz zaman yeniden yorum yazacağım kendisi hakkında, şu ana kadarki hizmetten memnunum.

 • Atilla Sanin - 01/06/2020

  Sadık Arın,bilinçli,kibar,sözüne sadık bir bey.faydalı araştırmalar yapıp sonuç veriyor.

 • Murat - 02/05/2020

  Sadık Arın Bey beni o kadar güzel aydınlattıki ne kadar teşekkür etsem azdır. Ayrıca verdiği tavsiyeler için de ayrı ayrı teşekkür ederim. Eminimki işinde çok başarılı ve başarılarının devamını dilerim.

 • Melike Kaplan - 11/04/2020

  İlgi ve alaka süperdi. Bütün seçenekler sunuldu. Bu hizmetten çok memnun kaldım.

 • Ö. Faruk Özen - 07/04/2020

  Gayrimenkul Danışmanı Dr. Sadık ARIN YDA PARK AVENUE Twin'de bulunan dairemi kısa sürede kiraya vermiştir. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • Ahmet Feyzi Yetim - 05/12/2019

  SAYIN SADIK BEY, YDA PARK AVENUE' deki evimizin satış aşamasında göstermiş olduğunuz ilgi, mesleki tecrübe ve 10 gün gibi çok kısa bir sürede satmış olduğunuz hızlı hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim. Ayrıca satış aşamasında her konuda ki aydınlatıcı bilgilendirmeleriniz de işinizde ne kadar ciddi çalıştığınızı göstermiş oldunuz. Emlak danışmanlık hizmeti almak isteyen tüm arkadaşlara önemle tavsiye ederim. Bundan sonraki çalışma hayatınızda başarılar ve bol kazançlı günler dilerim. AHMET FEYZİ YETİM

 • Bülent K. - YDA Park Avenue - 28/10/2019

  YDA Park Avenue'daki evimin satışında emeği geçen Coldwell Banker Elit Gayrimenkul başta olmak üzere Sadık Arın beyfendiyi nezaketli aynı zamanda profesyonel bir bakış açısıyla evimin satış aşamasındaki başarılarından dolayı en kalbi duygularımla kutluyor, saygılar sunuyorum.

 • Mehmet Cebeci - 29/09/2019

  Sayın Sadık Arın Beyfendi, Eylül 2019'da YDA Park Avenue Sitesinde ev arama sürecinde bizlere profesyonel bir şekilde, hiçbir şüphe bırakmadan, sabırlı bir şekilde yardımcı olup bizleri ev sahibi yaptığınız için teşekkür ederiz. Saygılarımla, Mehmet Cebeci 29.09.2019

 • Seher - Yda Park Avenue - 24/08/2019

  Coldwell Banker Gayrimenkul Danışmanı Sayın Sadık ARIN Beyle çalışmış olmaktan dolayı çok memnunuz. Kendisinin profesyonel yaklaşımı, bilgilendirmesi ve dürüstlüğü sayesinde kısa zamanda evimizin değerinde satılması için gösterdiği gayretlerden memnun kaldık. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.

 • Saliha Erenler - 21/08/2019

  Sadık Bey işini çok güzel yapıyor. Evimi kiracı çıktıktan 3 gün sonra kiraya verdi. Hem de 350₺ farkla...Bu kadarını beklemiyordum. Çok mutlu oldum. Ayrıca, iyi insanları seçiyor. Daha önceki kiracım da çok iyiydi, yeni kiracılarım da öyle...Sadık Arın Bey'den çok memnunuz. İşini çok düzgün, çok güzel yapıyor...

 • Güneş Utku Beşkardeş - 21/08/2019

  Sadık Arın Bey'den evimizi kiraya vermesini ikinci defa istedik. Her iki seferde de çok kısa sürelerde hem de iyi fiyatlarla evimizi kiraya verdi. Üstelik kiracılarımız pırlanta gibi. Sadık Bey'e emekleri için teşekkür ediyoruz.

 • Hamza - 25/06/2019

  Sadık Bey merhabalar. Sizinle tanışmış olmaktan çok mutluyuz. :) Gerek telefonla gerek yüzyüze görüşmelerimizde içten karşılamanız ve güleryüzünüz bizleri çok memnun etti. Umarım en kısa zamanda yeni evler için tekrar görüşürüz. İyi günler, iyi çalışmalar diliyorum.

 • Çiğdem Tabuman - 06/05/2019

  Bize yardımcı olmak için düzgün, fedakarca ve ÇOK çalışan SADIK ARIN'a çok teşekkür ederiz.

 • Asya - 04/05/2019

  Emlak danışmanımız Sadık Bey ve Coldwell Banker Elit Gayrimenkul, evimizle alakalı ellerinden geldiği her konuda yardımcı olmuşlardır. Tüm çalışanlara özellikle Sadık Arın'a teşekkürlerimizi sunarız.

 • Berk UluOcak - 29/04/2019

  Bahçelideki evimizin kiralanmasında bize çok yardımcı olan Syn. Sadık ARIN Bey'e ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.

 • Bahri YILMAZ - 06/02/2019

  Sadık Beyle tanıştıktan 18 saat sonra beklentilerimizi karşılayan, daire almak için ayırdığımız bütçeye uygun ve gönlümüze göre bir ev almış olduk. Yero Yurtdışı Eğitim olarak güler yüzlü ve profesyonel hizmetiyle güvenimizi kazanan Sadık Bey ve Coldwell Banker Elit Gayrimenkul ile birlikte çalışmaya devam ediyor, kendilerini gayrimenkul almak satmak veya kiralamak isteyenlere tavsiye ediyoruz.

 • Mehmet Akif CİNİVİZ - 22/11/2018

  Yakın zamanda satmış olduğum evimin satış aşamasına gelmesi ve sonlanması aşamalarında Sayın Sadık Arın’ın yaklaşımları ve bilimsel verilere dayalı planlamaları fazlasıyla faydalı olmuştur. Ayrıca şimdiye kadar kafamda oluşmuş olan,kurumsal emlak şirketlerinden uzak durma fikri tamamen yıkılmış, Sadık Bey gibi eğitimli bir emlak uzmanı ile çalışmanın kolaylıkları ve pratikliği herkese tavsiye edilebilir bir fikir olmuştur. Bu vakitten sonra dostlarımın ve benim bu tip kiralama ve satış işlemlerimde Sadık Bey gibi bir uzman ve kurumsal bir firma olarak Coldwell Banker daima aklımızda olacaktır. İyi çalışmalar dilerim.