Portföy İşlem Hızı
9,8

Merhaba. Trabzon doğumluyum.Öğrenimimi Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü (Lisans ) , Bilgi Üniversitesi Hukuk Yüksek Lisans olarak tamamlayan bir Ekonomist ve Hukukçuyum. İş hayatıma bir bankanın Bireysel Emeklilik Kurumunun Yetkili Acentesi ve o Acentenin Broker ı olarak başlayıp devam ettim.Bu süreçde 10 yılı aşkın bir dönem ortalama 15 kişilik Finansal Yatırım Danışmanı ekibi kurup yönettim.Şu an o ekibimdeki profosyonel iş insanlarının bir çoğu kariyerlerine Banka Şube Müdürü olarak devam etmektedir.Geçmiş dönem Broker olduğum bu zaman dliminde bulunduğum bölgede tanınmış,başarılı Türkiye derecelendirmeleri olan bu birikimimi daha sonra başka bir bankanın Genel Müdürlüğüne atanıp bir dönem üst düzey yönetici olarak devam ettirdim..Akabi iş hayatında beni mutlu eden şeyin etkili bir noktada kariyer sahibi olmak değil, hayatın tamda içinde kendi gelirini kendi zamanını kendi geleceğini kendisi inşaa eden bir GİRİŞİMCİ olmak olduğunu gördüm.Böylece Gayrımenkul Sektörüne geçiş hikayem başladı.Ve ne yaparsan yap en iyisini yap disturu ile dünyanın en köklü , en başarılı Gayrımenkul Firması Coldwell Banker ailesini bilinçli bir şekilde tercih ettim.

2018 yılı ortasında başladığım Gayrımenkul Danışmanlığımın ilk yılını 2019 yılında Türkiye - Kıbrıs Sterling Club ödülüne hak kazanarak taçlandırdım.Sterlin Club ödülü Gayrımenkul Profosyonellerinin belirli bir başarı elde etmesi ile kazanılmış bir club statü ödülüdür.Tescillenmiş bu başarıma geçmiş dönem iş tecrübemin , bilgi birikimimin ve almış olduğum eğitimlerin payı olmakla birlikte Coldwell Banker 'ın 100 yılı aşkın deneyiminden yararlanmak adına bir çok eğitim programına katılmamın büyük katkısı oldu.

Bugün lüx konut ,konut,ticari mülklerin satış-kiralama konularındaki uzmanlığımla ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Coldwell Banker Power ofisi bünyesinde Gayrımenkul Danışmanlığı görevimi sürdürüyorum.

Kulüp Üyeliği
Kulüp Üyeliği

UZMANLIK ALANLARIM

Konut

UZMANLIK BÖLGELERİM

 • Göktürk Merkez

KATILDIĞIM ETKİNLİKLER

 • Topluluk Önünde Konuşma Sanatı ve Sunum Becerileri 2-3-4 Nisan

MÜŞTERİ YORUMLARI

 • Reyhan Çelik - 20/11/2020

  Göktürk’te uzun süre ev aradım ve bir çok emlakçı ile muhatap oldum. Müşteri memnuniyetini en fazla göz önünde tutan kişiydi. Kendisini ne zaman ararsam rahatça ulaşabildim, ben daha istemeden nelere ihtiyacım olacağını bana ileterek sürekli yardımcı olmaya çalıştı, evde kendi oturacakmış gibi planlama yaptı. Yalnız yaşayacak birinin en güvenli ve konforlu şekilde oturabilmesi için gerekli düzenlemeleri organize etti. Kendisi çok güvenilir biri, Göktürk’te ev bakan herkese tavsiye ediyorum.

 • Senem Denizaşan - 01/10/2020

  Merhabalar, Funda Hanım şu ana kadar denk gelmiş olduğum gayrimenkul danışmanları gibi hissetirmeyen bir profil. Kendisi çözüm odaklı, sevecen ve laf olsun diye konuşmayıp sonuca gitmeyi çok güzel başarıyor. Kendisine çok teşekkür etmek istiyorum ve net olarak bundan sonraki işlerimde kendisi ile çalışma isteğimi belirtmek istiyorum. Saygılarımla Senem Denizaşan

 • Perisa Hamidi - 01/10/2020

  Funda hanım bizim için çok özel . Çünkü yeni evlenecek bir çiftiz ve ilk yuvamızı onun sayesinde bulduk . Çok özenle ilgilendi ve hayalimizdeki evi bize buldu . Her konuda ilgisini eksik etmedi bizim kadar titizdi . Kendisiyle tanışmış olmak bize bir ayrıcalık oldu .

 • Çetin Turan - 30/09/2020

  Bir arkadaşımın önerisi ile Funda Kibar hanım ile 2 yılı aşkındır Gyrımenkul ile ilgili işlemlerimde çalışıyorum.Mülklerim ile ilgili satış kiralama işlemim olduğunda danıştığım,tek yetki ile çalıştığım ve her daim sonuçlarından memnun kaldığım bir danışman olması kendisini önerebileceğim bir profosyonel kılıyor.Mülkünüzün satış-kiralanması için kendisi doğru adres diyebiliriz.Kendisine teşekkürlerimle başarılarının devamını diliyorum.

 • Nigar Pınar Aksu - 30/09/2020

  Funda Kibar ile Göktürkdeki apartmanımızda verilen kiralık daire için yaptığı sunum zamanı etkilenip,hemen iletişime geçip kendi dairemi kiralamak için görüşme talebinde bulundum.Funda hanım işini çok severek yapan,titiz,detaycı ve işini sonuna kadar takip eden bir danışman.20 gün içinde evimizi kiraya vereceğini söylediğinde pek inanmadım açıkcasi ama hızına yetişemediğimi özellikle iletmek isterim.Ve tam istediğimiz şekilde bize uygun kiracı bulup bizi tanıştırdı.Benim en çok hoşuma giden çalışkan,kibar ve sözünde duran bir danışman olmasıydı.Kendisini tanımakdan çok memnun olduk.Bundan sonraki tüm alım satım,kiralama işlerimde tek arayacağım kişidir.Kendisine teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.

 • Aysun Karagöl - 20/09/2020

  Funda hanım tanıştığımız günden beri bize çok kibar ve yardımsever bir tavır sergiledi. Kendisinin bize sunduğu imkanlar olsun yardımlar ve kiracı haklarını savunmak olsun bizim görmek isteyeceğimiz en güzel ve önemli şeylerdi. Sadece daireyi kiralayana kadar değil daireyi kiraladıktan sonra da bizden yardımını, ilgisini ve adil yaklaşımını esirgemedi. Sadece işini yapmaktan ziyade bize empatiyle de yaklaştı ve bu , diğer gayrimenkul danışmanlarından onu daha insan odaklı yaklaşan bir profesyonel gibi gösterdi. İşimizi Funda hanım sayesinde gayet hızlı ve sorunsuz hallettik . İyi ki kendisini tanıma şansımız oldu . Kendisine, kariyer hayatında büyük başarılar diliyorum .

 • Mehtap Yıldız - 20/09/2020

  İlk iletişime geçtiğimiz andan itibaren elinizden gelenin fazlasını yapıp her türlü yardımı sağladınız. Çok kibar ve sıcakkanlı olmanız sürekli iletişim halinde olmanız da artı bi özellik iyiki denk gelmişiz.

 • Funda Feyzioğlu - 19/09/2020

  Funda hnm ile tanışmış olmak ve kendisiyle çalışmak kesinlikle bir ayrıcalık; çünkü size kendinizi özel hissettiren bir iş üslûbu ve özverisine sahip .Yatırım yapmak yada yatırımınızı emin ellerde yönlendirmek istediğinizde Funda Kibar hanım kesinlikle doğru adres. Samimiyeti, iş disiplini,dikkati ve doğru yönlendirmeleriyle , emlâk alanında yanınızda olması gereken doğru bir isim bnm için ; Başarılarınızın devamını diliyorum Funda hnm 🙏

 • Neslihan Aksoy - 27/08/2020

  Funda hanım ile tanışmam ev arayışımda artık ümitsiz kaldığım bir anda ona bir ilandan tel açmam ile başladı.Ses tonu yaklaşımı akabi tüm süreci titizlik, ilgi ve özveri ile yönetmesi , mülk sahibi ile aramızda köprü görevi görüp olası pürüzleri gidermesi , bina görevlisine kadar görüşüp benim için handikap olan bina ile ilgili sorunları çözme bağlamında desdek olması ve kontrad , taşınma öncesi sonrası her aşamada yanımızda olması emlak danışmanlarına karşı olumsuz önyargılarımı giderdi.Funda hnm bizi müşteri olarak değil bir dost olarak görüp samimi duyarlı adil ve çözüm odaklı bizi kazandı.Bende çok şanslıyım ki böyle güzel insanla denk geldim.Kendisine teşekkür ediyorum.

 • Engin Erdoğmuş - 29/06/2020

  Funda Kibar Hanım, konut alım işlemimiz boyunca gerek süreçlerin yönetimindeki deneyimi gerek ise güler yüzlü ve samimiyeti ile alıcı-satıcı arasında kurduğunuz güven köprüsü sayesinde hızlı ve sorunsuz bir alış veriş olmasını sağladığınız için teşekkür ederiz. başarılarınızın devamını dilerim. sağlıklı ve uzun çalışmalar dileklerimle. Engin-Müge ERDOĞMUŞ

 • Deniz Arkan - 27/06/2020

  Funda Kibar Hanım konutlarımı kiralama,satın alış,satış aracılığını yaptığında gördüm ki hem kiracı hem de ev sahibinin haklarını koruyup kollayan,satın alma işleminde piyasa değerinde alıcıya kazanç,satıcıya kar ettiren,hakkaniyetli,dürüst, ve düzgün bir kişi olmasından dolayı bütün taşınmazlarımı alım satım ve kiralama yapması için kendisine tek yetki ile teslim etmiş bulunmaktayım.Teşekkür ederim.

 • Selen Özkan - 27/06/2020

  İlk konut alım işlemimizde tüm süreci Funda hanım ile yürüttük.Kendisi bizi başından sonuna kadar çok doğru şekilde bilgilendirdi.Ve her aşamada bize destek oldu.İlk alış verişimiz olmasına rağmen süreci güvenli bir şekilde kendisinin desteği ile tamamladık.Yeni bir dost kazandık,teşekkürler.

 • Fatma Asal - 08/05/2020

  Sevgili Funda ile tanıştığım gün benim şanslı günümdü.Ben yurt dışında yaşayan biri olarak ilk kez gayrımenkul işlemimi telefonda konuşarak Funda ya emanet ettim ve kısa zamanda işlemim sonuçlandı. Sesindeki,sözündeki güvenirliliği,işine olan saygısı sevgisi onu bu kadar mükemmel kılıyor.Bana her konuda desdek verdiği için ona çok teşekkür ediyorum.Böyle bir dost kazandığım için Yaradana teşekkür ediyorum.Fundacığım yolun açık olsun.Seni seviyorum.Herşey için çok teşekkür ediyorum.

 • Merve Arabacı - 26/03/2020

  Coldwell Banker ile tanışmamız aslında Funda Kibar hanımdan Gayrımenkul Danışmanlığı hizmeti almış bir tanıdığımız vasıtası ile oldu.Gayrımenkul Danışmanımız olan Funda Kibar ile kısa zamanda aile sıcaklığını yakaladık ve her konuda desteğini ister olduk.Funda hanım ilişkilerini dostluğa çeviren,portföyleri konusunda bir an bile takibi bırakmıyan zeki ve işini ciddiye alan bir Gayrımenkul Danışmanıdır.Tüm süreçlerimizi güler yüzlü yürüten Funda Hanıma teşekkür eder ,başarılarının devamını dilerim.

 • Gizem D. - 23/03/2020

  Funda hanım ilgili ve özverili çalışması ile istediğim bir konut konusundaki beklentilerimi çok kısa bir zaman diliminde karşıladı.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Behlül şahin - 22/01/2019

  Funda hanımın güler yüzlü öz verili çalışmasıyla çok kısa sürede isteğimiz evi bulduk. Müşteri memluniyetine verdiği önemden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Ercan Çoşan - 22/01/2019

  Coldwell Banker Positive Gayrımenkul danışmanınız Funda Kibar dan bir konut kiralama talebimiz oldu.Funda hanım beklentilerimizi çok iyi analiz edip tam da istediğimiz gibi bir daire sunumu ile geri dönüş sağlayıp kısa zamanda bize harika bir konut kiraladı.Profosyonel yaklaşımı ve güler yüzlü,samimi niyetli davranışları ilede daha sonraki Gayrımenkul ihtiyaçlarımızda tercih edeceğimiz danışman oldu.Teşekkür ediyor başarılarının devamını diliyoruz. Ercan Çoşan

 • Önder Ç. - 22/01/2019

  Funda hanımın ilgisi, dürüstlüğü ve profesyonelliği sayesinde sayesinde aradığım evi en kısa zamanda bulabildim,kendisine çok teşekkür ederim.